İnsan sevgilisine çok fazla ilgi gösterdiğinde çok mu sevmiş oluyor?

Erkek arkadaşım ilgilidir. Fakat her saniye mesaj yazmaz her zaman aramaz.Bir çok kez karşılaştım arkadaşlarımdan sevgilisi süpriz yapıyor her an her dakika msj atıyor hemen hemen her gün buluşuyor.Bir dediği iki edilmiyor ilgi desen fazla fazla.Artık kendi ilişkimde bir sorun aramaya başlıyordum.3 senelik bir ilişkim var böyle ilgi görmedim diye halbu ki onların daha 3 aylık birşeydi.Ve sonuç erkek,benim arkadaşımı 4-5 kişiyle aldatıyormuş.Her fazla ilgi gösteren aşkından ölmüyo sana bayılmıyo.Kızlar artık açın gözünüzü bana çok ilgili deli gibi seviyo bana ilgi göstermiyo beni hiç sevmiyo demeyin...Şimdi sizin düşüncelerinizi bekliyorum...

Güncellemeler:
Arkadaşlar seven tabiki ilgi gösterir fakat değinmek istediğim konu herkes öyle değil.Her ilgi gösteren gerçekten sevmiş olmuyo buna dikkat edin.Ya da aşırı ilgi göstermeyen sevgiliniz sizi sevmiyo anlamına da gelmez.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kendımden ornek vereyımmesaj atmayı dakıka bası aranmayı surprızlerı hergun bulusmayı sevmem eskı erkek arkadaslarımda sevmezdı ama kotu gunumde yanımdalardı bı derdım oldugunda aradıgımda kendı dertlerı gıbı cozum uretıyorlardı.ılgı budur bence dıgerı bana bıraz tuhaf gelıyor açıkçası ve bence okadar ılgılı davranan mutlaka bıseylerın ustunu ortmeye calısıp suphe çekmemeye calısıyordur benım fıkrım bu

• Sennkide doğru bir düşünce.Benm arkadaşıma olanda buydu.İlgi süpriz mesaj aramalar ama neymiş 5 tane başka çıktığı daha varmş.işte örnek yani

• Öncekileri Göster
    • tesekkur ederım

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• bence öyle oluyor ama çıkar çatışmasıda olabilir

• çok ilgi çok sevmek mi?

• Öncekileri Göster
    • yorumlarınz için teşekkürler

• rica edrim :)

• her şey dengesinde makbuldür. belli bir sene birikiminden sonra ilişki başlarındaki ilgiyi aramaya veya beklemeye çalışmak saçmalıktan öte bir şey değildir. ilişki döneminde belli süreyi atlattıktan sonra güven denen şeyin çoktan çözümlenmiş olması gerekiyor. eğer çözümlenmezse, sevildiğini hissetmek için karşı taraftan ilgi beklersin. halbuki güven ilişkinin içine yerleşirse, karşı tarafın doğru vakit ve zaman geldiğinde sana ilgi göstereceğini de bilirsin, sana değer verdiğini de bilirsin.

• teşekkürler

• yooo nemce değil...bence severken öldürmüş olacaktır...doğrusu bir erkeğe annelik yapmak değildir...ona eş ve arkadaş olmaktır...erkek eğer öksüz filanda değilse o şefkate ihtiyacı yoktur...

• sanırım açıklamayı okumadan başlığa cevap verdiniz :)

• haklısınız...

• kalitesiz içi boş adammış.

• kesinlikle öyleymiş.

• Başlığa cevap yazacaktım tam, zaten söyleyeceklerimi söylemişsin. Sayılarınızın artması dileğiyle.

• Yani benm gibi düşünüyorsunuz çok ilgi gösteren çok sevmiş olmuyo.(tabi sevenlerde vardır ama bu lafa bakılarak inanmamak gerek.)

• Öncekileri Göster
    • Tabiki yapamayız.Yorumlar için teşekkürler.

• Rica ederim.

• 4-5 kişiyle nasıl aldatıyor ya gerçekten ilginç.. 5 kızın hiçbiride uyanmamış mı durumabu kızlar çok mu safmış yoksa adam fazlasıyla zeki mi :S

• her gün msj her gün ilgi buluşunca süprizler kusursuz bir ilişki ama içi boş...bunlar olunca her dakika sennle konuşunca nerden anlıcaksın ki ama artık körü körüne inanmasınlar.

• kızlar aşık olunca karşıdaki insana gereğinden fazla güveniyorlar. belkide problem budur.

• doğru söylüyorsunz

Kızlar Ne Diyor 7

• Orası kaçınılmaz bir gerçek tabiki.

• teşekkürler

• rica ederim.

• Orat karar olması şart.. İlgisiz sevgilide seviyor anlamına gelmezzzz.. hatta canı sıkılan sevgılıdır genelde..her sn mesajlaşma gsoterge degıldır ama gun ıcınde hıc ahberleşmemekde dogru degıl...

• Bende zaten ilgisiz sevgili kesin seviyor demiyorum.Başından beride genelleme yapmayalım diye yazıyorum.
      Her zaman ilgi gösteren seviyor anlamına gelmiyor diyorum.İlgisiz olanda sevmiyor anlamına gelmiyor.Tekrar dediğim gibi ilgi gösterip sevende var sevmeyen ilgisiz olanda.Benim amacım her ilgi göstereni seviyor zannetmeyelim bunu göstermek.Yoksa soru nereye çeksen oraya gider.

• ayenn öyle :)

• ilgi göstermesi arkadaşına onun hiçbirşeyden şüphelenmemesini sağlamak we elinde tutmak .. işte böyle pisliklerde war maalesef ... zaten fazla ilgi gösterenler aldatır ama birde içten sewen erkekler onların ki daha gerçek oluyor..

• İçten seven bu yüzden ilgi gösteren mutlaka vardır.Ama herkes öyle değil sorularda çok karşılaşıyorum bana ilgi gösteriyor her gün arıyor mesaj atıyor beni seviyo biliyorum sevmese bunlar yapmaz falan diyor kızlar sonra ardından birsürü sorun yazılıyor.Bu yüzden her ilgi göstereni seviyor sanmayalım değilmi :) aynı yaştayız sen beni daha iyi anlarsın

• Öncekileri Göster
    • sonuna kadar katılıyorum.Kusursuz bir aşk olmaz.Varsa şüphe duyulması gerekir.

• yes :)

• kısa ilişkiler zaten çoğunlukla böyle olursevgilinle belli bir seviyeyi koruyorsunuz ne olur sorun aramak yerine bunun kötü olduğunu düşünmek yerine mutluluk duysanırım zaten öyle yapıyorsunsana büyük kısmında katılıyorum

• Ben aşırı ilgi görmedim 3 senedir.Ama arkadaşlarımn sevgilileri ilgi gösterrken biraz sorun yapmştm ama arkadaşm aldatılınca anladımki her çok ilgi gösteren kişiyi deli gibi sevmiyor.Bu yüzden sorun yapmıyorum.Böyle de mutluyum arkadaşmn yerinde de olabilirdim ilgiye boğulup yerede çakılabilirdim

• Öncekileri Göster
    • mutluluğunuz bozulmasın :)

• amin sizinde bozulmasın :)

• Evet bunu yaşadım ilgisiz diye demediğim yapmadığım kalmadı ama pişmanım uzaklaştık artık..İnsanların içini okuyamadığımıza göre ilgili olan illa çok seviyor diyemeyiz..

• katılıyorm

• Evet kesinilkle katılıyorum.Böyle her dakika sürprizler yapan erkeklerin çoğunun amacı kız tavlamak.Ya da bişeylerin üstünü örtmek.Ha içten yapanlar yok mu var tabi ki.Ama sevgiyi ilgiyle sınırlandırmamak gerek.Kişilik meselesi bu.Erkek arkadaşlarınızın ilgisine göre seviyor ya da sevmiyor demeyin.Aslında duygularını göstermeyen erkekler daha duygulu olabiliyo.Sizi şaşırtırlar bazen,daha gizemli kişilerdir =)Arkadaşının adına da üzüldüm kötü bi durum :/

• Evet duygularını göstermeyen erkek aniden çok mutlu edebiliyor.(sevgilim)
      Bende çok üzüldüm ama yapıcak birşey yok iğrenç bir erkeğe denk geldi işte. :S

• Öncekileri Göster
    • Valla çok ilgiliydi.Her dakika msj atıyordu.Sürekli buluşuyorlardı.Her buluşmada süpriz kıskançlık başkasından koruma sırf arkadaşım için kavga bile etti başkasıyla.Ne ararsan var sürekli ilgiliydi.Yani ne biliyim diyorum ya kendi 3 senelik ilişkimden bile daha sağlam görüyordum.

• evet cidden cok tuhafmıs.

• Çok ilgi gösteriyor diye seni aldatıyor seviyor da diyemeyiz az ilgi gösteriyor diye seviyor yada aldatmıyorda .. Herkesin sevgi anlayışı farklıdır . Kimi insanlar vardır çok sever fakat belli edemez gözleriyle yüreğiyle sever sizi. Fakat bazı insanlar vardır sevgi sözcüklerine boğar . Onun sevip sevmediğini yada ne hissettiğini o insanın kişiliğinden yaşanmışlıklardan sana karşı davranışlarından anlayabilirsin. Ki 3 sene geçirdiğine göre gerçekten onu iyi tanıyan bir insan olmalısın

• Bende onu diyorum zaten ilgi gösterip sevende vardır.Ama herkesi öyle görmemek gerek.Ben genelleme yapmadım ilgi gösteren sevmez ilgi göstermeyen sever diye birşey demedim.Her çok ilgi gösteren gerçekten seviyor anlamına gelmez dedim.Dediklerinee katılıyorum

Yükleniyor...