Erkekler mi kadınlara daha çok ihtiyaç duyar kadınlar mı erkeklere daha çok ihtiyaç duyar?

erkekler mi kadınlara daha çok ihtiyaç duyar kadınlar mı erkeklere daha çok ihtiyaç duyar? güç güzellik seks para .. vesaire

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 13

• erkekler kadınlara ihtiyaç duyar. her ne kadar inkar edenler olsada test edilen bişeydir

• Kadınlar erkeklere daha çok muhtaç,çünkü daha duygusallar.

• İkisi de aynı OlcuDe ihtiyac duyar buz birbizimizi tamamlıyoruz bunu kabul etmeliyiz artık.

• ben şairlere ihtiyaç duyarım. kadın erkek farketmez.

• Eşit.

• erkekleerr

• ikisi de birbirine aynı derecede...

• erkekler

• kadınlar erkeklerın hıssettıgınden daha fazla sekse ıhtıyac duyar ama yıne de erkeklerın bu konuda ıhtıyacları daha farklı ama onun dısında sahıplenılmek sevılmek daha cok ıhtıyac duyuyrlar ama erkeklerde sahıplenmeyı sevıyr guzel bır denge var :))

• Bu duruma göre değişkenlik gösterir ama cinsel açıdan ele alırsan ikisi de birbirine ihtiyaç duyar.

• erkekler kadınlara ihtiyaç duyar bence. soyun türemesi ev işleri yemek düzen cinsel hayat erkek yada kız olsun çocukken bile anneye daha fazla ihtiyac duyar

• Yaratıcı soruları her zaman sevmişimdir.

• Erkekler kadınlara daha çok ihtiyaç duyar bence. O da temizlik ve idare edilmesi yönünden , bazıları ise sevgi , mutluluk vs.. ~~

Erkekler Ne Diyor 17

• ihtiyacım var :)

• Kadınlar ve erkekler eşit değildir.Öncelikle bunun iyi bilinmesi lazımdır.İkisi de farklı özelliklere sahiptir..Hz .Adem yaratıldıktan sonra hak sahibi yalnızlık çekmesin diye kaburga kemiğinden Havva annemizi yaratmıştır.Dünya işlerine baktığınız zaman kimse kimseye muhtaç değildir.Ama ne bir erkek kadınsız ne bir kadın erkeksiz yapamaz.Düşüncem böyle herkes farklı düşünebilir saygım vardır.Ama gerçekler değişmeyecektir.

• Ben kadınlara hiç muhtaç değilim. Sadece arada cinsel ihtiyaçlarım boy gösteriyor. Onu da bir şekilde parayla hallediyoruz :)

• Ben eşit ölçüde birbirlerine ihtiyaç duyarlar diyorum. :-)

• Erkekler.. :D

• Lazım ki ikisi de var. Evrensel meseleler bunlar.

• Ne yazık ki erkekler kadınlara ihtiyaç duyar...Erkek olarak annemizden aldığımız X kromozomu sayesinde yaşıyoruz. Çünkü X kromozoumu üzerinde nefes alıp verme mekanizmasının gen bölgesi bulunuyor. Bundan dolayı erkeklerin yaşaması ve yaşamını devam ettirirken bir evlet sahibi olabilmesi için kadınlara ihtiyaç duyduğunu kabul ediyorum...

• kadınlar... her ne kadr kankalar dostlar kardeşler olsada. bi kadının yerini kimse dolduramaz..

• yeryüzünde erkek olmasın bu kadınlar birbirini yer.taş devrinden öteye gidemezler.tabiki bize muhtaçlar. iki gün ayrı yatakta yat üçüncü gün ağlayarak sana geliyorlar. o derece muhtaç

• DENGELİDİR. ARTILAR VE EKSİLER VAR HER İKİ GRUPTA DA. AMA DOMİNANTLIK VARDIR BENCE İHTİYAÇLARDA. KİŞİLİK VE AİLE VEÇEVREYE BAĞLI OLARAK DEĞİŞİR İHTİYAÇLAR.

• Yumurta tavuktan çıkmamışmıydı :)

• kadınlar erkeklere daha çok ihtiyaç duyar. bu her açıdan böyle olur. cinselliktede erkekler azar hemen bi asılır. sonrası yine normal sıradan geçer zamanı. :) ama kadınlar böyle değil herşeyi hissetmek tatmak isterler :)

• erkeklere ihtiyaç duymam diye kendini kandıran kızcağızlarımız var .düşünün bakalım erkekler olmasaydı bu dünyayı nasıl kurardınız o binalar nasıl yapılırd yollar o pis işleri kim yapacaktı

• Kızlar bana ihtiyaç duyarlar

• hacı tek kelime diyecem. Sen de ona göre puanla. Mıknatıs misali.

• daha çok erkek

• kadınlar erkeklere daha çok ihtiyaç duyar bence.en azından toplumumuzda böyle.

Yükleniyor...