Güney Koreli bir ünlüye aşık oldum. İmkansız aşka inanıyor musunuz?

su an morelim cok bozuk gercekten asktan yana bir sansımın olmadığını düşünüyorum, önceden bir ünlüye asık olmanın ergenlik ve aptallık oldugunu düşünüyordum..şimdi ise röportajlarını ve kişiliği ilgimi çekti hani öyle karizması felan oyunculugu değil..sanırım platonik bir aşk yasıyorum..ona pirinç çelengi, pirinç keki, kol saati gibi bircok sey gönderdik, o biz türk fanlarını biliyor..onu onca twitterda takip ediyorum weibo m2day facebook gibi birçok sosyal paylasım sitesinde takip ediyorum..eger avukat olursam mastırı güney korede yapmak istiyorum..sırf bu yüzden koreceyi çok rahat bir şekilde konusuyorum bununla birlikte 4 dil daha var tabi ama neyse işte...ben onu cok seviyorum..twitterda baska bir hayrana cevap yazmıs ve gercekten içimde bir üzüntü ve burukluk hissettim, biz onca yazıyoruz bizi görmüyor resmn..üzülüyorumda buna üzülüyorum şimdi size soruyorum imkanzsız aska inanıyormusunuz ? sizce buna imkan varmı ? lee min ho türkiyeye gelebilirmi ?..gelirse eger benim gibi bir kızdan etkilenmezdeğilmi ?..oda 35 yasında evlenemek istyor..biliyorum hayalcı gibi gözüküyorum ama lütfenn cevap verin dalga gecerek seviyesizce cevaplarda bulunmayın..ben bunu cevreme sorduğumda kimse inanmıyor...

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Not: söylediği kız tipi kriterlerine uyuyorum fiziksel ve kişilik olarak...sizce bu olabilirmi ? çevremde birçok cıkma teklifi eden erkekler var..ama hiç biri lee min hoyu düşünmemi engellememiyor..gözüm ondan baskasını görmüyor..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben de MARILYN MANSON ' a aşığım. İmkansız aşk :(((

Erkekler Ne Diyor 32

• Yazık daha büyüyememişsin,küçük bir çocuğa sor oda kendini küçük görmez ;)

• Naparsan yap ama o tüysüzü sakın Türkiyeye getirme.

• 1ay

çekememezliğinde bu kadarı...

• sen bu soruyu ikinciye soruyorsun . ama eskisinde resimlerin yoktu. o zaman belki demiştim şimdi resimlerine baktım imkansız diyorum.. o erkeği erkekler bile beğeniyor. kusura bakma ama ona göre güzel bir kız değilsin. bi de bolulusun herhalde :)

japon kızları ezici çoğunluğu fit ve göbeksiz olur. sende maalesef öyle değil. sonra sen müslümansın onlar budist. her şeyi geç hiç konuşmamışsın yazışmamışsın.

kısacası vazgeç bu sevdadan. çok saçma çok. türkiye'de tarkan'ın seni kabul etmesi bile daha büyük bir olasılık bana göre.

• tabikide iyi geceler :D

• rica ederim. iyi geceler. korece türkçe benzerliğini oktay sinanoğlu kitabında bahsediyordu yanlış hatırlamıyorsam ya japonca ya koreceydi. burdan devam ederiz... sonra :)

• bayagı bir sohbet ettik :)) yorumunuz için cok tesekkü ederim çıkmam gerekiyor.. :)) iyi gecler..

• Öncekileri Göster
  • bebelere balon

• Daha öncede sordun abisi boş hayaller peşinde koşma cevrende ne güzel delikanlılar vardır bence birde arabanın kaportasına yazık değilmi boş yere niye masraf acıyosun artık babanınmı her kim verdise parasını

• tesekkür ederim yorum için..d

• Abisi yalan deyipte neden boş hayaller ardında koşturalım seni bir büyük olarak yanlış yapıyorsun ama sen bilirsin tabi

• yaa öyle demeyin..

• evet ergen biraz daha büyü bakalım ne olcak nasıl olsa bi kaç yıl sonra bu aşık hallerine sende gülüp gececeksin.

• ha bu arada oğlanda oğlan gibiymişti :) gibi bozuk bi türkçeyle yorumlayım.

• çok küçüksün sen daha

• bamya değilmi o

• allah akıl fikir versin yarabbim.

• bi feriha değilsin

• one lan karı gibi

• insan yior lan onlar, oraya gelin gidersin, kasaba girersin.. bi bakarsın jiletinle sarılmış insan ayağı..

• bu konuda çok azimli gördüm seni koreliler türkleri sever ilhan mansızın bir ara çok fanı vardı orada ondan yardım iste tanıdıkları devreye soksun

• Güney koreli için yazdığın manzumeyi neyse söyleyemiyeceğim.

• bencede imkansız bi aşk.. ülkemizde çekik gözlü pek erkek yok

• ulan gülecektimde kendimi frenledim çocuk uyuyor içerde annemden azar işitmeyeyim

• onlara Oppa deniyo :D ve herkez aşık oluyo onlara abaza kızlar en fazla :D

• En azından justin bieber'a aşık olmamışsın. Ve bu imkansız.

• rica ederim

• tesekkürler :)

• Yalnız fotoların süper harbiden çok güzelsin.

• senin gibi kasar varken o koreliler altina alacak orosp*lari kolay bulurlar

• hayir ben degilim aslinda duzgun bir cvb yazacaktim ama en asagida yaptigin pislik yorumlari okudum turk milletine aptal diyecek kadar pisliksin... kasar lafi sana az kalir asagilik

• ewet edebilirim asagıdaki üye senmisin yoksa ? o kasar asıl senin anandır.. küfür diyorsunda küfür bu sekil olur asıl..sanamı kalmıs insanları eleştirmek ? soruya cevap vericeksen verirsin vermiyorsanda cekip gidersin bence ama düzgün bir sekilde..

• asagdaki uyelere sirf cvb yazdilar diye kufur edecek kadar kasarsin ve evet o... sun madem tahammulun yok o zaman soru sorma.. turkler aptalmis asil kendi zekana bak lan

• Öncekileri Göster
  • kafayi yemis ergen kiz modeli zamanla gecer

• niye yazamıyorum ki ben..bisiktr ...g..t

• *...

• *.

• Koşa koşa git ona derim hatta Nufus kimliğini de götür ve kore vatandaşı ol . SENİN GÖZÜN DÖNMÜŞ KIZIM VE BEYİN TATİLE CIKMIŞ..

• Açılın ben Lee'yim.

• ahh bende ne ünlülere asık oldum ama sonra baktım hic biri kalıbının insanı değil:)

• pirinç çelengi neyn?

Zamanında tokio hotelin solisti hi*ne değil diye feryat eden gençlerimizin sendromuna benzettim anlattıklarını.. (Halbuse tipi hi*nemsi bu bir gerçek..)

• Ya merak ediyorum soru ciddimi yoksa nese ya :D

• cevap evet diyorum

• bende azerice rusça ingilizce biliyorum. ben de ünlü birisinden çok etkilendim. ama gerisi? en önemlisi zengin misin? güzel misin? şöhretin var mı? onun binlerce fanatiği olacak. sen bir türk kızı olarak nasıl kıskanmayacaksın onu?sanırım koreliler budist . nasıl anlaşacaksın? her şey tamı tamına zıt. bizden evlenenlere ünlülere bak hangisi çulsuzla evleniyor. öyle olduğu halde ayrılıyorlar.

bu boş hayallerinden derhal kurtulmanı öneririm. afedersin ama yazdıkların bi çuval saman. ancak yakılır. çok üzgünüm ama bana göre öyle .

• Şaka mı bu şimdi..

• hayallerde bir gün gerçek olur aşklarda bir gün gerçek olur...

• Biraz daha çaba sarf et bence ulaşabilirsin ! Kimse senden üstün veya alçak değil istediğin şeyi beynine yerleştir ve yap !

• türkiyede erkek mi bitti :)

• özenti zamanla geçer

• bence sanşini balkan göçmeni olan erkeklerde dene :)

Kızlar Ne Diyor 33

• 12gün

İnanırım :(

• 12gün

Merhaba sorunuzu tesadüfen gördüm, ve yorum yapmak istedim. Sanırım aynı durumdayız sizinle. Ben de You are beautiful dizisindeki Jang geun suk hayranıyım. Daha 1 ay öncesine kadar hiç kore dizisi izlemeiştim, ama tatilde kuzenimin tek bir dizi izletmesiyle alıştım, resmen bağımlı oldum. Önce To the beautiful you dizisini izledim, daha sonra you are beautiful şimdi de boys over flowersi izliyorum. Ama benim en çok beğendiğim you are beautiful oldu, o dizide resmen kendimi buldum diyebilirim. O kadar güzel bir dizi ki, resmen içime işliyor bittiğinde oturdum ağladım. Geçen gün de tesadüfen 3 tane koreli arkadaş edindim. Okuldaydım kızlar yanıma gelip ingilizce olarak bir şeyler yemek istiyoruz dediler. Ben de onlara yardımcı oldum, sonra arkadaş olduk, dün de onları Anıtkabir'e götürdüm. Bana Koreden getirdikleri bir hediye verdiler. Çok mutlu oldum. Sanırım artık tesadüf diye bir şeye inanmıyorum. Neyse yorumum biraz uzun oldu sanırım ama sizinle kesinlikle aynı durumdayız, Jang geun suk2un en büyük hayranıyım:) Bu yıl okulu bitti, seneye yüksek lisans için koreye gitmeyi bile düşünüyorum. Umarım siz de iyi bir başarı elde edersiniz ve Koreye gidersiniz. Bu arada söylemeden geçemicem, ben de Balıkesirliyim:))

• 30gün

bak canım bizlerde koreyi seviyoruz izliyoruz lakin sen fazla abartmıssın. Hem aşk tipte degil karakterdir hernekadar hayranı olsan raportajlarını okusan bile bu senin onu tanıdıgın karakterini bildigin anlamına gelmez...

• 1ay

İmkansız diye birşey yoktur. Sen kendine güveniyorsan ve kararlıysan istediğin herşeyi elde edebilirsin bu şansa veya başka insanların yorumlarına değil senin çabana senin ne kadar istediğine dayalı birşeydir. " imkansız" diye düşünürsen istediğini alamazsın. "imkansız " diye birşey yoktur. ;) İddalı , emin ve kararlı ol. dediğim gibi bu senin onu ne kadar istediğine bağlıdır :)

• 1ay

Bende KoreFanıyım ve Exo grubundan Kim Joon Myeon (suho) hayranıyım. Lee Min Ho yuda tanıyorum. Müslüman bir kız arıyor hatta bir ara müslüman olmaya kalkıştı ama ailesi engelledi. Ropörtajlarında kapalı kızlardan vs hoşlandığını söylüyordu anlayacağın müslüman olmak için yer arıyor

• 2ay

Bende seninle aynı durumdan muzdaripim... Benimki de Kim Myungsoo senin hissettiğin şeylerin aynılarını hissediyorum. Bana mesaj atar mısın?

• evet bende kore fanı biriyim zaten dizilere bir kere kaptırınca oluyor nedense. ama ekran çok başka birşey gerçekle karıştırma bir düşünürsek bzim ünlülerimizin en iyisi bile kendince ayrı ayrı kötü huyları var orada ünlü olmak için çok farklı seçeneklerden geçiyrolar. yaşayan arkadaşlarımdan öğrendim örneğin her insanın arkadaşlarına göstermediği sakladığı kötü özellikleri vardır birde onları binlerce insan izliyor ve kimse huyunu değiştirecek birini aramaz. giden korede kalan arkadaşım hayatında yaptığı en yanlış şey olduğunu söyledi çünkü kendileri haricinde başka bir milletten insanı sevmiyorlar.umarım doğru yanıtı bulursun

• Lee Min Ho dan hoşlanıyorsun demek :)

Hiç bir şey imkansız değildir fakat hayallere çok kapılmamak gerekir.

Bir gün karşına bir başkası çıkıp onu unutmanı sağlayabilir.

Neden olmaz diyorum biliyor musun, çünkü etrafında bir sürü insan var ve yabancısınız.

Onun ortamlarına girmek gerekir bir ilişkiye başlayabilmeniz için

• ben de psy ye aşığım var mı diğeceğiniz bişe

• bende kim huyn joong a asık oldum veya hayran ama internete sadece onu izlemek için giriyorum sürekli güney koreyi arastırıyorum youtube da yaklasık olara 200 tana videosono izledim playfull kiss ve boys over flower i 3 kere bastan seyrettimm seni galiba en iyi ben anlarım

• bende bir güney koreliye aşık oldum ama sadece 15 yasındayım ama herzaman oonu düüsünüyorum en azından bi kere giörmek türkiyeye gelse kim hyung joonn

• yalnız değilsin arkadaş :D bende SHINee jonghyun var oda atmadıgım twit kalmadı .nebılım herşey yaptım ama olmuyorr. zaten platonık aşıkm benım onun yuzunden türkiyedn bırını sevemıyom malseff

• bende bu adamın bır fılmını ızlemıstım şu an adı aklıma gelmıyor gay sanıyorlardı onu filmde :)) sacı kısaydı orta bıde takım gıymesı cokkkkk yakısıyorr :)))) ınsanı ayakta tutan hayallerıdır ıns bır gun karsılasırsın :)

• evet :)

• personal taste dizinin ismi

• Dün de sordun bunu demi? Hatta imza gününde üstüne atlamayı düşünüyodun

• boş hayaller bunlar ülkemizdeki erkeklerin suyu mu çıktı

• yine mi sen burda çabaladığının yarısını görüşmek için çabalasaydın keşke

• bence verc'i dinle

• arabanın önü çökmüş :(

• hayır :) ısık geldiği için o sekil öyle :D

• Justin Bieber hakkinda 3 yil once bende boyle dusunurdum. asik olmustum hayaller kurardim konserine gidince ben yildiz gibi parlar o bir tek beni gorurdu onca guzel arasindan benimle sevgili olurdu :D ve yillar gectikce bunun sacmalik oldugunu anladigimda cok buyuk depresyonlar gecirdim. isin kotusu inaniyordum buna! :D hay allah.
    ama senn soyldiklerine inaniyorum olabilir neden olmasin ama eminim onu seven cooooook hayrani vardir.. ha birde koreliler sadece korelilerle evlenir bilmiyormusun?

• yorum için tesekkürler az önceki arkadasların yazdıkları gercekten cok üzücü.. :(

• akraba mi? mogol zaten turktur... ordan asyaya gocmustur turkler. neyse. umarim dilegin gerceklesir ama eger gerceklesmeyecek birsey ise lutfen zamanini harcama sana yazik olur

• biliyorum milliyetçiler bu konuda ama o ve onun ailesi öyle değil..dahasına türk kızlarını becerikli ve güzel buluyorlar..türkle evlilikten bir sey olmaz heralde yaa.. moğol- türk akraba ırklardanız biz :DD

• Öncekileri Göster
  • bumu 35 yaşında yaw 18 gibi görünüyor. koreli erkekleri beğenmiyorum.çok çocuksular .hiç erkeksi değil.sadece sempatikler.türkiyede yaşayan bir ünlü bile olsa çok zor kaldıki koreden bi ünlü.. imkansız görünüyor bence hayal dünyasında yaşıyorsun biraz gerçekçi ol..

• "uzak"doğudan seçmen isabet olmuş, git bence.

• sesli güldüm

• Sanırım platonik derken?
    Emin değilsin yani karşılıklı da olabilir?

• Buda geçer.

• Eğer olursa onu İslam kültürü ile tanıştır.Belli olmaz,gayretin sonuç verebilir ama kendinden ödün verme,umarım tercihin ne olursa olsun mutlu olursun:)

• Ben teşekkürler:)

• tesekkürler :)))

• senin gibi çok gördüm. hepsi de sevgilisi olmayıp hayal gücünü geliştirenlerdi

• saçma çok saçma

• imkansız ve ötesi

• bence ünlü biriyle evlenmek hayal kırıklığına neden olabilir onların ekranda sahte olduklarını düşünüyorum hiçbirine güvenmiyorum.ama imkansız diye birşey yok bence türk birinin bu şekilde ilgi göstermesi onun da dikkatini çekmiştir bence zaman zaman seni düşünüyor olabilir. bence ona duygularını samimi bir şekilde birşekilde ulaştıracaksın ben evlilik olmasa da tanışabileceğinizi düşünüyorum.umarım mutlu olacağın şekilde sonuçlanır.

• adı ne benim çevremdede senin gbi çok kişi var

• Uzakdoğuya yerleş, buralardan epey uzaklaş.

• mastırı burada da yaparsın @soran ellerini yıka ama <3

• hayat hayallerden değidir.delirme lütfen bu ne saçmalık.aşk bu değil ya cidden bu değil

• tamamı okumadım ama şunu söyleyim bende bir güney kore hayranıyım

• Neden ''evet'' e tıkladım bilinmez.

Yükleniyor...