Siz hiç aldatıldınız mı? eşimle çok mutluyken beni aldattı, unutamıyorum yaptıklarını..

sevgiseliii
Ben severek evlendim,ve eşimle aramız çok iyi birbirimizden hiç şikayetimiz yoktu,beni çok özler hep sevdiğini söyler tlfda işe gidince hep arar,aynen bende öyle,ona karşı hiç bi eksiğim yok hep onu mutlu etmeye çalıştım.Ama mutlu olduğu halde benle,benden habersiz facede kızlarla konuşmuş birsürü resimini koymuş,ben yakaladım bu facesini,bende başka face alıp onla başka kız gibi konuştum bana iltifatlar etti,gerçekte nerde oturuyosa bunları anlattı bi de bekar olduğunu söyledi daha çoook şey bunun gibi.bana söz verdi tekrarlanmaması için,ama bundan önce bi kaç kere daha öyle oldu ve önceden de söz vermişti.önceden buna benzer şeyler yakalamıştım o zaman da

bana kimseyle buluşmadım tlfnda konşmadm diye,ee facede falan konuşduysa yemin ettiği halde,diğerlerine de yemin etti acaba onlarda oldu mu diye dşünüyo insan. evde ne zaman tek kalsam aklıma geliyo unutamıyorum,acaba önceden telefondada konuştumu acaba buluştumu,acaba bana şuraya gidiyorum şu kadar işim var dediğinde bunları mı yapıyordu,bunun gibi birsür şey geliyo aklıma.salak yerine konmuş gibi hissediyorum düşndkçe.ama aramız şu an çok iyi,yinede unutamıyorum.çünkü insan çok sevdiği hiç beklemediği birinden böyle şey gördüğü zaman yıkılıyo,helede hiç haketmezken,hep onu mutlu etmek için çalışırken..siz olsanız ne yapardınız size biri böyle yapsaydı, unutabilir miydiniz,unutmak için ne yapardınız?bu yaşadıklarım sizce çok mu zor yoksa ben mi abartıyorum?
Güncellemeler
+1 yıl
Allah düşman başına bile böle bişey vermez inşşş..
Siz hiç aldatıldınız mı? eşimle çok mutluyken beni aldattı, unutamıyorum yaptıklarını..