Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Erkekler aşık olduğunu nasıl belli eder?

erkeğin sevdiğini nasıl anlarız çünkü bi erkek çok güzel rol yapabiliyor kıskançlıklar vb şeyler yapıp seviyo gibi gösteriyo nasıl anlıcaz biz

?

0|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• geğirir falan :/

0|0
  • Kızın yanında sümü akar terler.

0|0
  • gözlerini kaçırır.. en basit örneği.. göz göze gelmekten korkar :)

0|0
  • Bence anlarsın erkekler saftır ya. Sonuçta senden herhangi birşey beklemiyorsa cinselliğe dair sana ilgi gösteriyorsa bunu çok kolay anlarsın. Bide seni seviyorum derken gözlerine bakıyorsa

1|0
    • birsuru akilli erkek te var :) avini iceri alna kadar cok iyi rol yapan.

cinsellk dogal olan ve insanin ihtiyaci degilmidir? illaki cinsellige dair ilgi gosteren her erkek ciddiyetsiz ve kotumudur sizce?

• kötüdür. o çok sonraki iş

• baska bı erkege asık oldunu sole ve takıp et içmeye gidiyomu ogren :)

2|0
  • kızdır onu ve tepkisini ölçmeye çalış..

1|0
    • mesela nasil kizdirsin? ne gibi tepkide asik oldugu anlasirlir peki?

• hoşuna gitmeyen şeyler söyleyebilir.

• seviyorsa gelir söyler. davranışları da belli eder. hiçbir şey yapmasanız da sıkılmadan yanında durabiliyorsa, hadi artık gideyim ben demiyorsa, bitkisel hayata girmiş , beyin ölümü gerçekleşmiş demektir. tamam artık senin :)

0|0
  • gözlere bakma en klasiklerden bence :D

1|0
  • Turnusol kağıdı misali üstüne asit dökün, kırmızı olursa seviyor, mavi olursa sevmiyor

1|0
  • Nerede mallasmis bir er kisi gorsen bil ki asiktir ey hatun kisi

0|0
  • bakarak cok basit daha bunu anlayamamıssın ayıp

1|0
  • ben diz bile çökmüştüm insanların içinde bir vefasızın önünde ama sonradan değmezmiş o vefasıza onu anladım aam çok geç oldu tabii :D

1|0
  • Heyecan yapar, Kalp ritmi değişir,ardından nefes düzensizliği :D, çaktırmadan kızı süzme başlar :D, özgüveni varsa . biraz ölçüp biçtikden sonra açıklayabilir..

0|0
  • iletişim kurarak

1|0
  • Tekmeyi yersen sevmiyordur. Hareketlerinden, gözlerinden anlarsın.

1|0
  • sana baktiğinda sende bakinca gözlerini kaçirirsa

yada senin etrafinda çok görülüyorsa

ders tenefüs sokağinda yolda vs onun olmamasi gereken yerlerde gözüküyorsa sırf seni görmek için

2|0
  • Aşkından kör ettiysen gözü başkasını görmez.

1|0
  • Çok zor belli eder.Şahsen

0|0
  • salak salak bakarız :) şaka şaka ama bakışlarımızdan ilgimizden anlarsınız siz

0|0
  • aşk mı?:))))))))))) milyonda bir görülen istisnai duygudur aşk. nasıl ki zaman ahir zamansa , zaman aşksız zaman belaltı aşklar devridir

1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• pandik atar. yahu adamına göre değişir :)

1|0
    • doğru. teşbihte hata olmaz. her adam farklı parmakla.

seven serçe parmağıyla, sevmeyen orta parmağıyla gibi...

• Rol yapmak erkeğe özgü bir davranış değil ki kadınlarda çok güzel rol yapabiliyor..

0|0
  • Gözlerine bak gözler asla rol yapamaz

0|0
  • benı tanıdıktan sonra facetekı tüm kızları sildi.ve zaten bellı oluyor.hep arıyıp mutlu etmeye çalısıyorsa sevıyordur.

1|0
Yükleniyor...