• Sor
  • Bence

Erkekler aşık olduğunu nasıl belli eder?

erkeğin sevdiğini nasıl anlarız çünkü bi erkek çok güzel rol yapabiliyor kıskançlıklar vb şeyler yapıp seviyo gibi gösteriyo nasıl anlıcaz biz ?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 21

• geğirir falan :/

• Kızın yanında sümü akar terler.

• gözlerini kaçırır.. en basit örneği.. göz göze gelmekten korkar :)

• kızdır onu ve tepkisini ölçmeye çalış..

• mesela nasil kizdirsin? ne gibi tepkide asik oldugu anlasirlir peki?

• hoşuna gitmeyen şeyler söyleyebilir.

• gözlere bakma en klasiklerden bence :D

• Heyecan yapar, Kalp ritmi değişir,ardından nefes düzensizliği :D, çaktırmadan kızı süzme başlar :D, özgüveni varsa . biraz ölçüp biçtikden sonra açıklayabilir..

• Turnusol kağıdı misali üstüne asit dökün, kırmızı olursa seviyor, mavi olursa sevmiyor

• Bence anlarsın erkekler saftır ya. Sonuçta senden herhangi birşey beklemiyorsa cinselliğe dair sana ilgi gösteriyorsa bunu çok kolay anlarsın. Bide seni seviyorum derken gözlerine bakıyorsa

• birsuru akilli erkek te var :) avini iceri alna kadar cok iyi rol yapan.
      cinsellk dogal olan ve insanin ihtiyaci degilmidir? illaki cinsellige dair ilgi gosteren her erkek ciddiyetsiz ve kotumudur sizce?

• kötüdür. o çok sonraki iş

• Çok zor belli eder.Şahsen

• baska bı erkege asık oldunu sole ve takıp et içmeye gidiyomu ogren :)

• seviyorsa gelir söyler. davranışları da belli eder. hiçbir şey yapmasanız da sıkılmadan yanında durabiliyorsa, hadi artık gideyim ben demiyorsa, bitkisel hayata girmiş , beyin ölümü gerçekleşmiş demektir. tamam artık senin :)

• salak salak bakarız :) şaka şaka ama bakışlarımızdan ilgimizden anlarsınız siz

• Nerede mallasmis bir er kisi gorsen bil ki asiktir ey hatun kisi

• bakarak cok basit daha bunu anlayamamıssın ayıp

• Tekmeyi yersen sevmiyordur. Hareketlerinden, gözlerinden anlarsın.

• iletişim kurarak

• ben diz bile çökmüştüm insanların içinde bir vefasızın önünde ama sonradan değmezmiş o vefasıza onu anladım aam çok geç oldu tabii :D

• Aşkından kör ettiysen gözü başkasını görmez.

• sana baktiğinda sende bakinca gözlerini kaçirirsayada senin etrafinda çok görülüyorsaders tenefüs sokağinda yolda vs onun olmamasi gereken yerlerde gözüküyorsa sırf seni görmek için

• aşk mı?:))))))))))) milyonda bir görülen istisnai duygudur aşk. nasıl ki zaman ahir zamansa , zaman aşksız zaman belaltı aşklar devridir

Kızlar Ne Diyor 4

• Rol yapmak erkeğe özgü bir davranış değil ki kadınlarda çok güzel rol yapabiliyor..

• Gözlerine bak gözler asla rol yapamaz

• benı tanıdıktan sonra facetekı tüm kızları sildi.ve zaten bellı oluyor.hep arıyıp mutlu etmeye çalısıyorsa sevıyordur.

• ben face i dondururum:)

• pandik atar. yahu adamına göre değişir :)

• doğru. teşbihte hata olmaz. her adam farklı parmakla.
      seven serçe parmağıyla, sevmeyen orta parmağıyla gibi...

Yükleniyor...