Spor yapan kızlar tight giyince daha mı sportmen olduğunu düşünürler?

spor yapan kızlar tight giyince dahami sportmen olduğunu düşünürler?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• gözümü popolarından alamadığım gibi bi de üstüne elizabete malzeme oluyolar söyliim de ona göre rahat rahat yapsınlar sporlarını :))

Kızlar Ne Diyor 10

• daha rahat.

• sence o kilolari nicin veriyorlar?tayt giymek icinpuahaha :D

• tayt giyince daha rahat spor yaparlar.

• erkeklerin olmadığı bir yerde diyecektin herhalde. gördüğüm tayt giyen spor yapan çoğu kadın ilerleyen saatlerde eşofman üstünü kalçasına bağlıyor gibi geldi bana

• sence öyle mi oluyorlar? :D

• öyle hıssettırdınız su an

• yok bee cok daha rahat oldukları için :D

• daha rahat oluyor

• Tight vücudu sardığı için daha rahat hissettirir o yüzden yani :)

• ''Tight nedir'' diye soracaklar. Deki;''Şüphesiz, İ.bne gibin p.şt gibin birşey''dir.

• pehi

• Daha rahat oldugu icin giyerim genelde.

• sonunda daha rahat geldiği için mi eşofmanlar kalçaya bağlanıyor?

• Esofman hic rahat degil ki?

• daha rahat spor yaptığım için tayt giymeyi tercih ediyorum. başka bi amacı da yok.

Erkekler Ne Diyor 4

• kot pantolonla spor yapılamayacağı için olabilir mi? amaç hareket kolaylığı mıdır sence

• ben soruyorum.sen bana değil.

• Öncekileri Göster
    • sen tight ve kottan başka birsey bilmıonmu?baska alternatıfın yokmu? yazın sort var esofman var neden tight mantık bu.

• spor yapan bayan genelde selülit ve kilodan dolayı yapar.e selülitli birinin şort giymesi ne kadar mantıklı sence? ya da kilolunun eşofman giymesi.daha çok göze batarlar o zaman

• kızları bilmem ama en güzel recep ivediğe yakışmıştı :D

• Zafere giden yolda dökülen Ter Kutsaldır.. Kızlar için Tayt giymek harcanan emeğin mükafatıdır.. :D Fit bir vücuda sahip olmaktır.. Ben sexsiyim diyebilmektir tayt giymek.. Yiğidi öldür hakkını yeme yakışıyor da hani..

• Bence daha seksi oluyorlar:)

Yükleniyor...