Evli ve çocuklu bir adamla beraberim. yardım lütfen?

Gizli Üye
öncelikle yargılamayın demiyorum hatta diyemiyorum çünkü yargılanacak bir durum. sadece yardım istiyorum bu durumdan kurtulmak için. lütfen anlayışla cevaplayın saygıyla.
22 aralıkta tanıştık. 1 hafta boyunca yalvardı yakardı. tamam dedim. evli olduğunu bile bile girdim bu işe. dur diyemedim kendime. ben 20yim 0 29. 5 yıllık evli. 3 yaşında çocuğu var. yakışıklı bir adam işi falan gayet yerinde peşinde de onlarca kişi var birebir şahit olmuşluğum var numarasını verenler evine çağıranlar falan. benden başkasıyla görüşmüyor görüşemiyor buna eminim zaten sürekli dibindeyim. uzakta olduğumda da görüntülü arıyorum konum atıyor mesela öyle emin oluyorum başkasıyla olmadığına da.
ben yalnız yaşıyorum. o bana geliyor. kalıyor. cinsel ilişkimiz olmadı şimdiye kadar. birlikte zaman geçirmekten hoşlanıyoruz. yemek yapıyo film izliyoruz falan. zoruma gitmiyo mu evet gidiyo. gururumu hiçe sayıyorum. bir adamın hayatındaki 2 kadınım sonuçta. dün gece mesela normalden erken iyi geceler dedi. evet anladım eşiyle zaman geçirecekti. içime bir kez daha öküz oturdu. gece boyu ağladım. upuzun bir mesaj yazdım. artık bitsin diye. sabahtan defalarca aradı açmadım. mesajlar attı. ağlaya ağlaya yine yapamadım bırakamadım tamam dedim söz geçiremedim kendime. iğreniyorum kendimden. kendimi o kadının yerine koyuyorum. ama olmuyor malesef. lütfen bana bir akıl verin. ben nasıl kurtulucam bu durumdan?
Evli ve çocuklu bir adamla beraberim. yardım lütfen?