Bacakta hissiyat kaybı yaşayan bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar sol bacağımda diz kapağımın 2-3 parmak üstünden başlayıp daha yukarı doğru olan avuç içinden biraz daha byük bi bölgede hissiyat diğer yerlere göre daha az..böyle bi rahatsızlık yaşayan tanıdıklarından falan duyan var mıdır..3 yıldır falan var doktora gdicem artık bi zararını ağrısını görmedim ama kafama takılıyor..teşekkürler cevaplarınız için şimdiden

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 3 yıl geç kalmışsın bence bian önce doktora git

• haklısın geç kaldım.gitmeyişimin sebebide yani zararı ağrısı olmaması.yada yürürken bi mahsurunu görmedim hiç.parmağımı bastırdığım zaman o bgenin hissaytının eksik lduğunu anlıyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• ortopediste git nolur nolmaz.

• aynı sorun benim babamda da vardı sağ bacağında his kaybı vardı bel fıtığı die tahmin ediyoduk doktora götürdük keşke bel fıtığı olsaydı maalesef omurilik tıkanıklığı varmış artı bel kayması varmış ameliyat oldu acilen beline 6 tane vida takıldı bide kanal temizlendi şuanda bacağını hissediyo

• valla moralim bozuldu ya..peki bu his kaybı bütün bacaktamıydı yoksa belirili bi bölgedemiydi..

• Öncekileri Göster
    • eyv ipek saol

• :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok farklı sebepleri olabilir. Ciddiye almanı öneriyorum.

• eyv dostum.bu hafta gidiyorum.

• Öncekileri Göster
    • O halde sinirlerde hasar olabilir. Benimki sadece basit bir tahmin. Sporu doktora gidene kadar bırak ve aşırı hareketlerden kaçın. Çok geçmiş olsun.

• eyv dostum

• Dostum zararının olup olmadığını bilemezsin biran önce doktora git

• kardeşim geçmiş olsun bacakta his kaybı iktidarsızlık ve bacak kesmeye kadar gider.. :) bi arkdastada vardı dr gitti omurilikten felan sıvı aldılar ılaclarla felan duzelttıler ama kesın cozumu yok.. geç olmadan git bence..

• dostum ne yaptın ya bacak kesme iktidarsızlık falan :D ben doktora gitmeden atlayım pencereden olsun bitsin kurtulayım bu dertten :D komple bacak değil bi avuç içi kadar yer ::D

• :) kardeşim sen git Dr. ciddi bir sıkıntı olablir.

• eyv dostum gidicem bu hafta kesin

• tam şu anda sağ bacağımda aynı şeyi yaşıyorum yeminle :)

• geçmiş olsun dostum bu hafta doktora gitcem burayada yazarım sonucu :D sende baktır ona göre

• fıtık olabilir

• nette biraz araştırdım fıtık falan gördüm dediğin gibi ama birazdaha yoğun yaşanıyo sanırım fıtıkta ağrı yada bacağun yarısında falan oluyo diye okudum.teşekkürler cvbın için

Yükleniyor...