• Sor
  • Bence

Kız arkadaşın aldatması

Forumdakı kızlardan yardım ıstıyorum eskı kız arkadasım benı aldattı sımdıkı erkek arkadasıyla belkı mutlu yada degıl bılmıyorum ama ıcımde hıc rahat... Daha Fazla

Güncellemeler:
faceden tweeterdan yazması yeterlı benım ıcın yokmu bu ısı benım ıcın yapacak bır arkadas bu forumda evt cocukca ama huzurlu uyku ıcın ıstıyorum
yok mu bana akıl verecek bana ben bu ısı yaparım sana yardım ederım dıyecek bır kız emın olun hayır ısı yapacaksınız ne gerekıyorsa yapmaya hazırım

En İyi Görüş

• intikam istiyorsan sabret fırsat geçer eline emin ol.

• Biliyorum hep gecıyor hatta sen ıntıkamı almıyorsun ısler kendıne gelısıyor ama benım şu anda acım var ve onu dındırmek ıcın boyle bısey yapmak ıstıyorum

• hayatın senin yerine intikam aldığını düşün gül ve geç.başka birşey yapamazsın zaten .

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendin tak birini koluna gez.

• öle acı cekmez kendınınde aldatılması daha etkılı gıbı dusunuyorum

• Çocukça işler bunlar...

• biliyorum ama ınsanın ıcı acıyorsa hala cocukluk zamanına gerı donebılır dıye dusunuyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• senin çevreni çok iyi tanıdığımız için nereden bulabileceğin konusunda çok iyi fikirler verebiliriz haklısın

• benım cevremı tanıman gerekmıyor kı ztn kımsenın tanımadıgı x bır kız arıyorum ben bana yardım edecek soruyu yanlıs anladınız sanırım

• tamam yanlış anlamışım evet

• Abartmışın be ya. Kıskandırıp ayıracak mısın yani? Burda kötü adam sen oluyorsun, farkındasın di mi?

• arasıra kotu olmak gerekır bence ıcımdekı ıyılıgın farkına varmak ıcın ıyıyken kotu oldugumu dusunuyorum bazen

• Hayır, buna başkasının mutluluğunu çekememek, fesatlık denir. Kızın seni neden bıraktığını-aldattığını da açıklıyor sorduğun soru zaten. Kusura bakma, senin içinde iyilik olduğunu hiç düşünmüyorum.

• Beni de çağır o çocuğu gözünün önünde hastanelik edelim :)) Şaka bir yana için rahat değilse yani aldatılan bir insan için zor durum! Onu bir yere çağırıp sonra onun nasıl iğrenç ve aşağılık bir insan olduğunu söyleyebilirsin.

• söledim evet öleyim der gibi rahat bir tavrı vardı

• Çok afedersin o zaman s...r et. Hiç uğraşmaya değmez böyleleri için. Hayatına kaldığın yerden devam et. Farz et ki artık kimseye hesap vermeyeceksin ve istediğin her kızla takılabilirsin. Kimse sana karışamayacak. Yani düşünmeye bile değmez böyleleri için son sözünü söylemişsin zaten.

• mankenli aşansında veya eskort sitesinde ayarlaya bilirsin:)

• varmı bıldıgın gercekten bu ısı yapabılecek bırı

• Öncekileri Göster
    • gercek olacak kı acısı gercek olsun kamera acar gercek olur rıske gırmeye gerek yok var mı bıldıgın yardım et su kardesıne

• valla kardeş o tarz yok buraya yaz yeniden durumu anlat illa biri çıkar bence

Yükleniyor...