Kız kıza aşk olur mu sizce

Bir hafta önce kız iş arkadaşım benden etkılendiğini söyledi.Sizce ne yapmam gerekir.Bir kızın hoşlanacağı kadar güzelmiyim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 26

• hatun olsam bi erkeğe aşık olmazdım :/

• Bu resimdeki zaten sen değilsin bizim üzerimizden ego tatmini mi yapıyorsun nedir¿

• onun gözünden görmek lazım ama gayet tabi hoşlanabilir yani onun tercihidir

• kıyamet alemeti.

• her türlü giderin var

• valla fiziken evet :-)bacak kısmı beni ilgilendiri adında onada baktım 10 üzeinden 9:-)

• az kaldı lut kavmi gibi helak olucaz anasını satiyim..

• Çok Dogru

• lut kavmi sayıları yüzbinleri bulan bir kavimmiş ve aralarında sapıklıga düşmüş 30-40kişilik bir gurubun yüzünden yok edilmişler.

• eee kazanaova sonuçç?

• Oturun beraber "boys don't cry" filmini izleyin bakalım.

• Fake kokusu geliyor

• olur lezbiyen deniyo bu ilişkiye ama sonucda davulsuz tokmak bi işe yaramaz haha

• haykırdım :D

• teşekkür ama öylee :)

• Tercih meselesi.

• bir kızın hoşlanacağı kadar ne demek :) hoşlanmak ibaresi güzel bulabilir ama sevmek aşk falan saçma

• Sen lezbiyensin Arkadaşım

• kadınlarda bu olay son senelerde çok sık olmaya başladı.sanırım erkeklerden aradıklarını bulamadıklarından.karar senin denemek istersen dene..sonuçta neyin eksilir.girip çıkan bişi yok..:))

• olur ama kıskanır

• Senin de ona karşı hislerin varsa güzel güzel sevişirsiniz, bi' sorun yok bence. Güzel bile olur. Ben yanlış bir şey göremiyorum.

• kızzz kızaaa lezbiyen olurrr :p:p

• sizi hatırlıyorum daha öncede buna benzer bir soru sormuştunuz bence yaptıgından vaz geçin bu beyninin şehvetini kullanarak sana oynadıgı bir oyun ama taktir sizin.

• öle bi durum olursa lez sin demek tir kolay gelsin :)

• bizde diyorz kızlar neden bakmıyor bize meger hepsi lez olmuş

• Sen lavaboya gidiyonmu ?

• yabancı ülkede mi yaşıyorsun ?

• Arkadaki aracın plakası bunu gösteriyor =))

• işte o yüzden sordum büyük ihtimalle çakma resim :))

• Güzelsin. Ayrıca dene istersen cinsel tercihinde doğrulanmış olur.

• lezbiyensen olursun

• sadece seviyorsa sıkıntı yok tensele geçmediği sürece

• ben kız olsam ilk sana verirdim

Kızlar Ne Diyor 18

• tövbe yahu kovala yanından o kızı .

• Sen de kızlardan hoşlanıyodun zaten.Bence feyksin :((8

• lezbiyendin en son zaten

• Fırsat ayağına gelmiş işte kaçırma.

• bunun güzellikle ilgisi yok karşındaki kişinin tercihleriyle ilgisi var geçen yıl bana da bir kız bir süre asılmıştı baktı yüz bulamıyor vazgeçti.

• he olur olur utanmadan elini tut gezersinz sokaklarda beraber :) zaten amacınız sadece sevişmk erkek mi kalmadı dicemde bu durumda erkeklere acırım yaa

• karnım agrıdı gülmekten :D

• gaz yap geçer pampa :)..

• Öncekileri Göster
    • akşam patates haşla ve yatmadan önce aç karna yiyiniz.karın ağrısına iyi geliyomuş :P

tahmini cevap ( bu ne münasebett sende kimsin? ! ıyyyyyy ,ne insanlar var yaaa...)

tahmini cevabım: BEN İNSAN DEĞİLİM ! :)

• bidaha siteye girmicem ^^

• yorumlardakı arkadaslara önerım evet belkı arkadasa ınanmamıs olabılırsınız ama bu gıbı seyler hayatımızda olabılen seyler neden gormezden gelıyorsunuz ?arkadasım bence onemlı bı konu ıcın sormussun bence bu ne bı hastalıktır nede ayıplanacak bıseydır.bu gayet normal olan bıseydır.sadece tercıh meselesı.tercıhın arkadasın ve senın arandadır.senden etkılenmıs olabılır sen etkılenmeyebılırsın bunu soylersın ona etkılenırsen de karsılıgını verıp vermemen senın elınde.hepsı bu..

• yanlış işler bunlar.

• Selin amca bugün cumaya gitmedin mi?

• Bir kızın hoşlanacağı kadar güzelmiyim ?'' su an guluyorum:):)

• Ben hoşlanmadım senden. Başkası adına bir şey söyleyemem.

• öyle demeee herkesin kendine özgü bir kızı var. oğlu da var. çoluklu, çocuklu.

• Senin kızın olabilir miyim Sayın Ancrip?

• Yazmayın şunu ya.Yanı cok mu hosuna gıttı bır kzıın senı sevmesı de bıze guzel mıyım dıye soruyorsun.Dunya guzelı olsan kaç yazar.Allah katında yerın yok senın.Demekkı lezsin

• sern nasıl birisin bence bi kafanı topla kur-an oku ve düşün artık bırak ve hayatını düzelt bana göre kız kıza aşk olmaz ve olmamalı

• o resimdekinin sen olduğuna inanmıyorum hangi zavallınındır kim bilir..

• kıskandınmı harbi :D :D ...

• nesini kıskanayım çakmanın pardon

• :::))

• Yani arkadaş kısaca ben güzel miyim demek istiyor arkadaşlar..

• Seni bilmemde resimdeki güzel...

• bu kadar açık giyinirsen olur valla şaşırma

Yükleniyor...