Kız kıza aşk olur mu sizce

Bir hafta önce kız iş arkadaşım benden etkılendiğini söyledi.Sizce ne yapmam gerekir.Bir kızın hoşlanacağı kadar güzelmiyim ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 26

Kızlar Ne Diyor 18

• Sen de kızlardan hoşlanıyodun zaten.Bence feyksin :((8

• tövbe yahu kovala yanından o kızı .

• lezbiyendin en son zaten

• Fırsat ayağına gelmiş işte kaçırma.

• bunun güzellikle ilgisi yok karşındaki kişinin tercihleriyle ilgisi var geçen yıl bana da bir kız bir süre asılmıştı baktı yüz bulamıyor vazgeçti.

• he olur olur utanmadan elini tut gezersinz sokaklarda beraber :) zaten amacınız sadece sevişmk erkek mi kalmadı dicemde bu durumda erkeklere acırım yaa

• yorumlardakı arkadaslara önerım evet belkı arkadasa ınanmamıs olabılırsınız ama bu gıbı seyler hayatımızda olabılen seyler neden gormezden gelıyorsunuz ?arkadasım bence onemlı bı konu ıcın sormussun bence bu ne bı hastalıktır nede ayıplanacak bıseydır.bu gayet normal olan bıseydır.sadece tercıh meselesı.tercıhın arkadasın ve senın arandadır.senden etkılenmıs olabılır sen etkılenmeyebılırsın bunu soylersın ona etkılenırsen de karsılıgını verıp vermemen senın elınde.hepsı bu..

• karnım agrıdı gülmekten :D

• gaz yap geçer pampa :)..

• Öncekileri Göster
    • akşam patates haşla ve yatmadan önce aç karna yiyiniz.karın ağrısına iyi geliyomuş :P

tahmini cevap ( bu ne münasebett sende kimsin? ! ıyyyyyy ,ne insanlar var yaaa...)

tahmini cevabım: BEN İNSAN DEĞİLİM ! :)

• bidaha siteye girmicem ^^

• yanlış işler bunlar.

• Ben hoşlanmadım senden. Başkası adına bir şey söyleyemem.

• öyle demeee herkesin kendine özgü bir kızı var. oğlu da var. çoluklu, çocuklu.

• Senin kızın olabilir miyim Sayın Ancrip?

• Yazmayın şunu ya.Yanı cok mu hosuna gıttı bır kzıın senı sevmesı de bıze guzel mıyım dıye soruyorsun.Dunya guzelı olsan kaç yazar.Allah katında yerın yok senın.Demekkı lezsin

• sern nasıl birisin bence bi kafanı topla kur-an oku ve düşün artık bırak ve hayatını düzelt bana göre kız kıza aşk olmaz ve olmamalı

• o resimdekinin sen olduğuna inanmıyorum hangi zavallınındır kim bilir..

• kıskandınmı harbi :D :D ...

• nesini kıskanayım çakmanın pardon

• :::))

• Selin amca bugün cumaya gitmedin mi?

• Yani arkadaş kısaca ben güzel miyim demek istiyor arkadaşlar..

• Bir kızın hoşlanacağı kadar güzelmiyim ?'' su an guluyorum:):)

• Seni bilmemde resimdeki güzel...

• bu kadar açık giyinirsen olur valla şaşırma

Yükleniyor...