Ben artık ümidimi kestim dediğiniz an oldu mu hiç?

hayatta sevdiğim ve hatta aşık olduğum insanlar oldu ama bu kişilerle hhiççbirzaman biraraya gelemedik. ben çok kırılgan biriym. benden sıkıldıklarını düşündüğüm an kaçıyorum ve o insanla mesafeyi koyuyorum. artık ben kendimi biriyle düşünemiyorum. onun için sevebileceğim birinden bile ne elektirk alabiliyorum, ne de birinin beni sevebileceğini düşünüyorum.artık olumsuz bakıyorum herşeye...siz ne yapardınız böyle bi durumda?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• merhaba ben erbil senın kısılık özellıklerının aynısına sahıp bırıyle beraber oldum uzun süre cok güzel bi ilişkimiz oldu ben ilgili bıryımdır , yenı işim geregı onu bıraz bosladım ve amacımda onla aynı sehırde yasamak ıcın ıse gırmektı yanı sonuc olarak onun için bsyler yapmaya calısıyordum fakat bır dönem kopukluktan sonra oda senın soyledıgın gbı yaptı ,cok üzülmüştüm çok ugrastım ama sogukluk gırdıkten sonra hcbsy eskısı gbı olmadı, sanırım basak veya balık burcusun ,ama üzülme hc bi ınsan tek yaratılmamıstır mutlaka gercek kısıyı bulacaksın

Erkekler Ne Diyor 12

• Yok.

• olur mu öyle şey

• vazgeçtiğin an kaybetmişsindir. asla pes etme!

• bende senin gibiyim allahtan hep ölmeyi diledim kendim denedim yapamadım sonuçta allah bi hayat vermiş yaşamk zorundayız hala nefes alıyoruz hala yarınlar var ... O yüzden ümidini hiç yitirme

• dostum asıl mücadele ''ben bittim,ben mahfoldum'' dediğin andan itibaren başlar.sabırlı olmak lazım.zaman her türlü acının tek ilacıdır.biten ilişkilerin arkasından bakmayın ey ahali..arkanıza bakarak yürüyemezsiniz..biten bitmiştir.kalan sağlar hepimizidir..

• Dur şimdi diyorum.Ben artık ümidimi kestim.

• sadadsada

• benimde basıma aynı durum geldi 2008 den bu yana alone :(

• umut biterse yaşam biter, çıkmadık candan ümit kesilmez, umudunu kaybeden herşeyini kaybeder. yani ümidini yitirme, ben de yitirmem.

• nowadays

• sene 1960 bır yaz aksamı ümidimi kestım dıye haykırdım hıc unutmam.

• Aynen bende senin gibiyim.Nedendir acaba?Bende cevapları beklemedeyim.

• tamaam Sadece başlığa cevap veriyorum çok uykuluyum çünkü saat 02:43

Kızlar Ne Diyor 9

• Kesecek bi ümidin var neticede.. bide dolu tarafından bak ;)

• seversin kim Leyla Mecnun olmuşki çok sevmesende yine seversin

• İnsanlardan kaçarak yaşayamazsın,inan yalnızlıkla baş başa olmaktan daha kolay iletişim kurmak.Hem düşün ki senden sıkılmadı ve sen yanlış anladın o anki durumunda veya o gün iyi bir vakte denk gelmedin(insan bazen en sevdiğine bile tahammül edemiyor),bu ihtimaller de olabilir.İnsanlara bir fırsat ver emin ol pişman olmazsın verdiğine.Umarım yard. olur.

• sağol denedim ama yapamıyorum...

• Bir kez daha denersin sen de,yapana kadar denersin.Hemen pes etme,kararlı ol bu senin sadece insanlık ilişkilerine değil diğer hayatsal aktivitelerini de kısıtlar.Cesur ol,ilk adımı sen at her zaman.

• Aslında senin ne düşündüğünü ve hissettiğini anlayamam. Kendine haksızlık yapma bence. Biraz kafanı topla ve hayatını düşün. Hayatında nelerin olmasını istiyorsun gerçekten? Buna odaklan. Bazen insanların böyle zamanları olabiliyor ama geçiyor herşey gibi...

• Aşık olmak zorunda mısın?Kafana göre birisiyle devam etsen mantıklı olur.

• Sadece başlığı okudum. Diğer kısım uzun malum. Ama sadece baslik için sayfalarca yazı yazılır .Hayat düşelim kalkalım, isyan edelim yeri gelsin pisman olalım diye elinden geleni yapar. Aslolan yılmamak. Herkes dönem dönem pes eder.

• disim agriyo :/

• Geçmiş olsun İnşallah,benim de karnım ağrıyor:)

• sanada gecmis olsun :) 20lik dis cikariyorum da :)

• ben çabuk ümit keserim.yüzüme kapanan kapıyı tekrar çalmam.

• öyle düsünmüyoruz.

Yükleniyor...