Bir kız erkeğe bakıp gülüyorsa ne anlama geliyor?

Arkadaşlar biz sınıftayken kız bana bakıp kız arkadaşlarıyla gülüşüyorlar sizce ne anlama geliyor...!

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ya dalga geçiyorlar seninle ya da kız senden hoşlanıyor

• Eğer öyle bir durum varsa direk kızdan uzak dur

• sevgilisi olmasına rağmen mi hoşlanıyor olabilir mi?

Kızlar Ne Diyor 9

• benimde güldüğüm olmuştur ama erkeğin şaşkın hareketlerine ... belkide öyle bişeydir

• kahkaha atıyorsa dalga geçiyordur ama tebessüm ediyorsa seviyordur

• dalga geçiyorum giz dalga

• Dişinde maydonoz vardır.

• dalga amaçlı olabilir

• İlla sana aşık oldu anlamına gelmez. Senin hakkıda komik birşey duymuş ona gülüyorlardır. Burnunda beyaz bir şey vardır ağzında çikolata kalmıştır kaşların yamulmuştur. Her şey olabilir. Hiçbiri yoksa bile dikkatini çekmek istiyorlardır. Okulda popüler flansan gözüne girmek isteyebilirler. Her şey olabilr. Hemen bana aşığa bağlama diye söylüyorum ..

• Dalga geçiyorlar sanırım.

• Çok da anlam aramamak lazım , basit bir şey

• Sen de ona bakıp gülümsemelisin.

Erkekler Ne Diyor 6

• git wc den o kücük kovayı su doldur kızın üstüne dök ne gülüyon lan dingil de

• taş*k geçiyodur bence

• bence kendin sorsan daha iyi netice alırsın eğer dalga için gülüyosa deki açıkta bi erkeklik organımı gördünde dalga geçiyosun :))

• gidip neden kendin sormuyorsun dostum da bize soruyorsun?

• Merhaba canım kardeşim.O kızlar genelde hafif kızlar oluyor.Kız dediğin ağır olur. O ne öyle haha ha hihi hi..Olmaz...O kızları mundar etmiş olabilirler söyleyim. Dikkatli olmak lazım. Zamane kızları tuzak resmen.Bubi tuzağı ağzını kırdıklarım. :))

• Burnundan sümük sarkıyor olabilir.Bu anlama geliyor.

• bn o kadar pis öğrenci değilim

Yükleniyor...