Sevgilime ihanet ettim. Çok pişmanım. Onu nasıl geri kazanabilirim?

Gizli Üye
İlk önce yargılamadan bir dinleyin beni.
Sevgilimle uzun süreli bir ilişkimiz vardı. Adı Kaan Ve ayrılmaya karar verdi. Bitti. Ben başkasıyla çıkmaya başladım. Adı Fatih. Çocukla 1 hafta çıkıp ayrıldım. Sonra diğer sevgilimle barıştık ve herşey güzeldi. Sonra ne olduysa ayrıldık yine. Arkadaşım "Kaan Burçak seni sevmiyordu, onun gönlü hep Fatihteydi." dedi. Sonra Kaan'la kavga ettik. Ben "Evet! Fatihi seviyorum." dedim. Parmaklarım felç kalsaydı da yazmasaydım..
Sonra kötü şekilde kavga ettik ve bitti. Kaan benden intikam alacaktı. Sonra almadı. Dün gece de mesaj attı. Sevgilisi varmış. İçmiş dün gece. "Ya yine içkiliyken sana yazdım." dedi. Ben ona "Ben seni unutamıyorum." dedim. O da "Ben de." dedi. Mutlu değilmiş sevgilisiyle sanırım. Ben bu çocuğu geri kazanmak istiyorum herşeyi yapabilirim. Ayrı şehirlerdeyiz birbirimizi deliler gibi seviyorduk. Ben hala onu seviyorum amao seviyor mu bilmiyorum. Mesaj da attı kafam karıştı. Nasıl geri kazanabilirim yardımcı olun lütfen.
Teşekkürler.
Sevgilime ihanet ettim. Çok pişmanım. Onu nasıl geri kazanabilirim?