Sevgiliye hitap edilecek en güzel ve dikkat çekici söz nedir?

Aşkım , bitanem , sevgilim vs.. sözlerinden hangisi en çok hoşunuza gider ? başka ne gibi sözler söylenebilir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 52

• 1ay

O bana balım aşkoşum der bende ona sevdalı derim ayrıca birbirimize efulim diye hitap ederiz :))

• ben sado sadoş sadişko diorum hem kızıo hem gülüyo bazen :D

• eşime balım diyorum oda bana şekerim der :-))

• Askerim diyorumşu anama onceden osmanım derdîm

• Hayır askere

• Çarpışmayamı gitti

• Ben i*ne derdim.

• pamuk şekerim , meteorlu pastam , sevgi pıtırcığım gibi :)

• balinam diyorum ben asdfghjkl tombiş benimki biraz 90 kilo .

• Arkadaşıma;balım,canım..
    Sevgilime değil de eşime,kocişim:)

• Sevgiliye: Aşkım, sevgilim, bitanem.. vs
    Arkadaşa da her türlü hitap gider :)

• Sevgiliye sevgili, arkadaşa arkadaş, dişe diş. Mantığı anladın mı?

• sevgiliye ne dediğimi bilmiyorum heyecandan sdfghhgfd
    harici: pusat,battal,alex,hot domat,yavrum diye gidiyo

• ahahahahahah :D :D püskürdüm bak yine :D :D

• Battal dedin de aklıma geldi link sdfjksfdsdf

• sevgiliye sevgilim arkadaşa ismi

• arkadaşa artık :hacı.kanka deniliyor..
    sevgilimede : erkeğim..aşkım..bitanem..

• aynen öyle

• sakalli panpa ):

• ötede kus kezban.

• öğğğğğ.

• adonislim

• Dalağım,böbreğim.

• Yagizim, yigidim <3

• Kesinlikle ve kesinlike ismiyle hitap edersen iliskinizin ne kadar basit oldugunu gostermis olursun. Askim keilimesinin anlamini karsindakine o kadar yedirmelisin ki kavga ederken bile o kelimeyi kullanasin. Ben olsam nefret ederim bana her durumda ismimle hitap eden sevgiliden. Bunu yapma bence, iliskinizin ne kadar anlamli oldugunu gormesi icin gerekmedigi hicbir durumda ismiyle hitap etme ona.

• sevgilim :)

• gerizeka-mal-öküz-ayı-oğlum allahım ya adamların aşka bak

• Bana kalırsa ismini söylemek yeterli ,aşkımı canımı cicimi dışarı çık herkes söylüyor,ee bu kelimeler de insanların kendini özel hissetmesi için söylenen kelimelerden değil mi? Bu durumda kendimizi boşa yormuş oluyoruz ve sadece 2 ay ilişki yaşamış insanların birbirlerinde ''hayatım'' demelerini de hesaba katmış olursak bana ismiyle hitap etmek daha anlamlı geliyor ,daha özel ve daha güzel..

• eger sevglm olursa ve her olayda uste cıkmya calşrsa ona zeytnyagm dıycem şebegım falan :)

• ponçiğim:)

• Icinden geldigi gibi.

• :))) askım bıtanem balım:)

• hepsinden soğudum, hele AŞKIM kelimesi, ıyyy.. ama bir erkeğin 'canım' diye hitap etmesi her zaman hoşuma gitmiştir.

• Bebeğim,farem,şirinem,meleğim,kaplumbağam(tombişse asla böyle birşey söyleme çok üzülür :D) Pringles'ım vs vs :D

• ömrüm

• Hatunum,ay parçam,ceylan gözlüm,balın peteği,çayın demi,güneşin rengi,ela gözlerine kurban olduğum diye ard arda sıralardı eski sevgilim.çok özledim :'(

• ben artık iflah olmam ondan sonra :(

• :(

• sevgilimm

bebegimmm

karıcıgımm

• kadınım en iyisi...

• bebeğim diyor sevgilim bana...bende ona sevgilim diyorum...

• Normal konuşsanız da sözcükler kendiliğinden aksa...

• Bir erkeğin hitabı için 'Hatun'

• hayatımm tabiki.en güzeli budur bence:)

• Balımm :) yada Meleğimm

• suprız yumurtamm der :p :):):)

• hiç biri hoşuma gitmiyor soğudum hepsinden

• zeytingözlüm

• ya özleri zeytin renginde degilse :D

• helalımmm

belalımm de

• hi*nem <3

• bebeyim, sana ömrümü verdim bebeyim.

• Balım derim ona. oda bana esmerim der :)

• Bana ismimle hitab etsin süslü vıcık vıcık aşkları hiç bir zaman sevmedim ,ben tek olduğuma göre bana ismimle hitab etmesi hoşuma gider..

• Hayat ışığım de

• Bana "kadınım" denilmesi çok hoşuma gidiyor. :)

• bunlar artık klişe sozler. benim en yakın arkadasımın masmavi gozleri var sevgilisi ona deniz gozlum diyo mesela. bana kalırsa sende boyle bisey bul cook hosuna gider ;D

• avradim desen olmaz simdi.

• baklavalı pudingim:) buda kocacığıma has bir sözcük =)

• Vahşi Kedim :)

• kadınım

• Hayatımın anlamı..:)

Erkekler Ne Diyor 31

• Melek diye bir sevgilim vardi melo diyordum basliyordu kufure ozur dileyene kadar susmazdi.

• Var

• Sende dövme var mı?

• "Sağ elim" diye hitap ediyorum...

• Ay yüzlüm

• Hatun'um diyorum ben.

• damarlarımda dolasan kanım de sen dınle benı yorumlar hıc guzel deıl baktım hepsıne

• gönlümün efendisi :)

• hanim
    lan

• nabeeeerrrr la yapraaaaam :D

• sevgiliye; panpa

en yakın kız arkadaşa; bebeğim..

• eğer bir sevgilim olursxa ona hitabım "HAYALİM" olur nerdesin eyy sevgili gel bul artık beni...

• en iyi cevap hayalim

• Sevgiliye : Böcük

Arkadaşa : Reyiz .

• hafız, hacoli, müdür

• ciğerim

• Sevgilim yok birader olmadığı için adsız diye hitab ediyoum.

• lahn <3

• Gülüm

• yavrum

• kızlar için parçala behçet :D

• Köpürt beni pakize.

• ben ona sevdiğim derim oda bana sevdiceğim der mesela ;)

• Enişte.

• ozel sozcuklerı sevmıyorum o an aklıma ne gelirse.

• bir cafede oturuyoruz ve durdu durdu birden beni sevdigini dünyaya nasıl haykırırsın dedi ve kendi fikir yürütmeye başladı afişler asarakmı televizyona cıkarakmı pankartlar asarakmı sen nasıl yapardın ben sadece o an onu dınlıyor ve onu dınlerken büyülü güzelligine kapılmış gözlerine bakıyordum EVET seni dinliyorum dediginde sadece kulagına fısıldıyarakSENİ SEVİYORUM diye bildim bu hareketimin konumuzla ne kadar alaksız oldugunu söylerken ben bir kez daha kulagına fısıltıyarak BENİM DÜNYAM SENSİN DEMEKLE YETİNE BİLDİM seni seviyorum büşrammm :) teşekkur ederim okudugunuz için bence en güzel kelime seni seviyorum ! :)

• Hatun :/

• Muhtar, hacı, hafız. (LiM)

• Şu verilen cevaplara bakın yavşak yavşak paslaşmalar ,yalandan samimiyetler, karakterlerindeki boşluğu üyelerle alay ederek doldurmaya çalışmalar.

@soran yanlış adrestesin bu mandaların çoğu bilmez sevgiliyi ,sevgiyi, aşkı.

• o geri zekalılar anca burada 250 gram et parcasının peşinde katılıyorum sana bro bravoo :)

• duruma göre değşiyor çekici sözler ... bilmem anlatabildim mi ... anlayanlar galp bıraksın :):):)

• kanka

• lahn kalp diyorum ben.

• bebeyim <3

• lan garı

• "Hayatım" diyorum. Kafi geliyor.

Yükleniyor...