Sevgiliye hitap edilecek en güzel ve dikkat çekici söz nedir?

Aşkım , bitanem , sevgilim vs.. sözlerinden hangisi en çok hoşunuza gider ? başka ne gibi sözler söylenebilir ?

0|0
84|75

En İyi Kız Görüşü

• Çok ilginç bir vaka :D Öpüşmekten cekinmiyosun aşkım demekten çekiniyorsun hımm fazla kasıyosun sanırım ilişkinde.Rahat olmayı dene zaman geçtikce sevgiline alıştıkca atlatabilcegini düşünüyorum şahsen

1|1
    0|0
    • 1 yıldır sevgiliyiz kendimi acayip kasıyorum :D

• Eh bende yaşamadım değil benzer olayı.Ben şöyle anlayabiliyorum açıkçası, sürekli o değil de biraz da sen atsk yapmaya çalış yanında iken. Sonuçta bir sene olmuş bir şeyleri aşmış bir ilişkiniz vardır. Sen yanastiginda o sana "bu nasıl kız kendi yanaşıyo" gözüyle bakmaz sanmıyorum. Bu yüzden her şeyi ondan beklemek yerine bir günde sen tut elini o adım atmadan ya da sen sarıl işte. Böyle ufak şeylerle başlarsan zamanla devamı gelecektir yanında rahat hissetmeye başlarsin diye düşünüyorum :)

• yavas yavas öyle yapiyorum :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 83

• Normal konuşsanız da sözcükler kendiliğinden aksa...

2|1
    0|0
  • Google'm (:
    Çünkü aradığım her şeyi onda bulabiliyor ve yanlış yaptığım bir şeyi onun sayesinde düzeltebiliyorum :D

0|1
    1|0
  • sevgiliye ne dediğimi bilmiyorum heyecandan sdfghhgfd
    harici: pusat,battal,alex,hot domat,yavrum diye gidiyo

0|3
    0|0
  • Kesinlikle ve kesinlike ismiyle hitap edersen iliskinizin ne kadar basit oldugunu gostermis olursun. Askim keilimesinin anlamini karsindakine o kadar yedirmelisin ki kavga ederken bile o kelimeyi kullanasin. Ben olsam nefret ederim bana her durumda ismimle hitap eden sevgiliden. Bunu yapma bence, iliskinizin ne kadar anlamli oldugunu gormesi icin gerekmedigi hicbir durumda ismiyle hitap etme ona.

1|2
    1|0
  • arkadaşa artık :hacı.kanka deniliyor..
    sevgilimede : erkeğim..aşkım..bitanem..

0|1
    0|0
  • Aslında çok güzel hitaplar bulurum da kullanırdım da ama bundan sonrakine öküz dicem haketmiyorlar çünkü güzel hitapları

0|0
    0|2
  • :))) askım bıtanem balım:)

0|1
    0|0
  • Egoya gerek yok de gitsin ..

0|0
    0|0
  • Ben i*ne derdim.

0|1
    3|1
  • helalımmm

belalımm de

0|0
    1|0
  • sevgilim :)

0|1
    0|0
  • Aşk derim genelde.

0|0
    0|0
  • Bana kalırsa ismini söylemek yeterli ,aşkımı canımı cicimi dışarı çık herkes söylüyor,ee bu kelimeler de insanların kendini özel hissetmesi için söylenen kelimelerden değil mi? Bu durumda kendimizi boşa yormuş oluyoruz ve sadece 2 ay ilişki yaşamış insanların birbirlerinde ''hayatım'' demelerini de hesaba katmış olursak bana ismiyle hitap etmek daha anlamlı geliyor ,daha özel ve daha güzel..

0|1
    1|0
  • sevgiliye sevgilim arkadaşa ismi

0|1
    0|0
  • sakalli panpa ):

0|1
    1|1
  • farklı bişi yok bacım :D:DDd

0|0
    1|0
  • bebeyim, sana ömrümü verdim bebeyim.

2|1
    0|0
  • Ben huzurum derim :D

0|0
    0|0
  • Sevgilim
    Hayatim
    Askim
    Bitanem
    Canimin ici
    Canim
    Canini sevdigim
    Guzel yuzlum
    Guzel gozlum
    İsmini hicbirzaman kullanmadan bunlari derdim :)

0|0
    0|0
  • Tatlısı, canısı, yarim, prensim, balım, canımın içi, erkeğim, öküzüm :) ağzını burnunu yidiğim diye hitap ederim genellikle.

0|0
    0|0
  • Bana ismimle hitab etsin süslü vıcık vıcık aşkları hiç bir zaman sevmedim ,ben tek olduğuma göre bana ismimle hitab etmesi hoşuma gider..

1|0
    1|0
  • Minikitokocum

0|0
    0|0
  • Adini soylerim

0|0
    0|0
  • Ben aşkem lafını seviyorum :D

0|0
    0|0
  • pamuk şekerim , meteorlu pastam , sevgi pıtırcığım gibi :)

0|1
    0|0
  • Arkadaşıma;balım,canım..
    Sevgilime değil de eşime,kocişim:)

0|1
    0|0
  • Sevgiliye: Aşkım, sevgilim, bitanem.. vs
    Arkadaşa da her türlü hitap gider :)

0|1
    0|0
  • ponçiğim:)

0|1