Göğüs kafesi altında ağrının sebebi ne olabilir?

göğüs kafesimin altında ve tam ortasında bitişmenin çok kötü bir ağrı var. ağrıdan doğru düzgün yazamıyorum bile şu an. kramp giriyor gibi, ve migdemde bulanıyor aynı anda. basınca uyguladıkça orta kısma bitiştiği yerde daha çok ağrı yapıyor. sizde yaşadınizmi bu olayı? neden kaynaklandığını biliyormusunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bilmiyorum sorunun bumudur ama gecenlerde muhabeti acildi aile icinde bi akraba da ayni buna benzer bi sorun yasiyodu bunu dilegetirdi sohbet edenlerden biri senin gobegin dusmus dedi ilk basda espiri mahiyetinde sandim ama boyle birsey varmis yani migde ters bir harekt veyahutda baska birseyden dolayi yukari cikiyo ve mesajla yerine getriliyormus . sagliksal acidan bi zarari yokmus sadece o rahatsizliklari belli bi sure daha yasarsin kendilignden duzelmesini beklersen ama dedigim gibi gobek dusmesimi yada adi baska birseymiydi tam hatrlamyrm boyle bi sorun var migde bulantisi agri vs yapiyo tamda migdenin oldugu yer agriyi

• :)

• onmli değil yardimci olabildysem ne mutlu

• yok doktora gidemem bazi nedenlerden dolayi. tesekur ederim, denedim gecti gercekten dusmustu, umarim gelmez birdaha. cok tesekur ederim

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 11

• sigaradandır.

• Arada bana da olur.

• Miden bulanıyorsa işin kötü derim.Ağrının sebebi ağırlık altına girme,ağırlığın üzerine çık o zaman ağrıların kesilecektir.

• Genelde Reflü belirtisidir bu sorunu yaşayan biri olarak çok iyi bilirim. Mide yanması sorunu yaşıyor musun?

• Bu rahatsızlık genetik olarak geçtiğini sanmıyorum ama eğer fırsatınız varsa öncelikle bir doktora görünmeniz sizin için daha iyi olacağını düşünüyorum. Size bahsettiğim antiasit ilaçlar bir yanetkisi olmayan ilaçlardır. Gaviscon şurup olarak var veya renni, talcid gibi çiğneme tabletleri de bulabilirsiniz. Geçmiş olsun

• hadi ya :( dogru, cok asiri stressli donemlerden gectim geciyorum, her anim stress. ustelik annemdede reflu var, yani genetik olarakta bende olma sansida var. tesekur ederim onerin icinde, eczanelere sorarim:)

• Reflü günümüzde çok yaygın benimkisi Gastrit yanında hediyesi :) şaka bir yana mide asidi bazen çok artış gösterdiğinde olur reflü olayı ise asidinin mide içeriği ile yukarı çıkıp ağıza kadar gelmesidir. En büyük tetikçisi strestir ki anladığım kadarıyla sizde de bu mevcut. Hayatınızdan stresi atmanız kolay olmayacağına göre evinizde var ise antiasit kullanmanızı öneririm.

• Öncekileri Göster
  • panik atak,

• Üşütmüşsün. Kas gevşetici iç.

• Üşütmüş olabilirsin, psikolojik sıkıntı olabilir, kalbinde sorun olabilir. Doktora başvur.

• Torbalar ağırlık yapıyordur.

• Göğsünü üşütmüş olabilirsin soğuk alarak..

• Aşk acısıdır o sana oyle geliyor.

• Zaten normal birinin burada işi olamaz. Her şey unutmak için.

• ask acisi cekiyorum, dogrudur

• ben göğüs kafesimde kuş besliyorum sorun yok

Kızlar Ne Diyor 3

• belki strese bağlı olabilir ama bence ihmal etme doktora git.

• gögsünde baskı hissediyorsan en azından bi nabız ve tansiyona baktırmanda fayda var derim.. eğer herşey stabilse büyük ihtimal üşütmüşsündür

• büyük ihtimal stres ya da kramp

Yükleniyor...