Eski sevgilim dönüp dönüp bakıyor...

E malum okullar açıldı hep görüyorum.1.5 aylık bi iliskimiz vardı ayrılalı 1.5 ay oldu...Neyse bu çok artistlendi falan benim kürt arkadaslarım bunu korkuttu tehdit etti falan. Bu okulda onlar görmeden bana dönüp dönüp bakıyor.Ama o kürt arkadaslarım yanımdayken bakamıyor. Hatta o geçerken arkadaslar işte bak kim geciyo dedi bende s-ktr et dedim ve duydu o. Neyse zilin calmasını bekledik o okulun öbür ucuna gitti ama biz gitmeden geri gecemedi. Bizde inadına gitmedik mecburen geçecek ama arkadasını yan tarafına alıp öteki tarafa geçti ama resmen okulun bahcesinde u dönüsü yaparak geri döndü. Ve o bana her baktıgında ben arkadaslarımla gülüyorum konusuyorum. Sizce needen dönüp dönüp bakıyor unutamadıgı için mi yoksa öylesine mi yoksaaa kürt arkadaslarımdan (erkek ) korktugu için mi. ?

Güncellemeler:
Ben tehdit ettirmedim kendileri gitti etti. Bacımızı üzdün vs vs diye. Tehdit dediğimde döveriz seni ondan uzak dur bir daha üzme dediler. Baska da bişey demediler hepsi bu.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• o çocuktan uzak dur. sen onu haketmiyorsun

• Tamamdır anladım simdi.. :)

• eski sevgilin neden bakabilir sence sana :)

• Ama benden hoslanıp hoslanmadıgını bilmiyorum ki...Neyse teşekkür ederim sağol :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 10

• Madem s.etgitsin diyorsunda adamı neden burada soruyon bence senin onda aklın kalmış ama gururuna yediremiyon ettigin sözlerden sonra yüz ister gidip konuşmak.

• daha ne desinler :)

• miktirme kürdünü adam gibi şeyler yazın...!

• Allahın dallamaları :D adam görüceksen Laza yavs.. goruceksen Kürde bakıcan toplanıp bı araya ahkam geseler sende bas git gırme bu sıteye bıdaha hatta ıntegar et karaktersız

• hahaha kürtler tek başına adam değil anca 3 5 kişi olunca adam işte layık olduğun yerdesin sana bakıp bakıp iğreniyodur :D

• mevzuda arkadaşlarının kürt olmasını neden sürekli vurguladıgını anlamaya çalışıorum. gerçekten insanlar cok garip. gerçekten bi anlama veremedim. sadece arkadaslarım tehdit etti diğe bilirsin aslında. ne hallere geldik

• bize nie anlatıorsunki mevzudaki kürtleri. bence cok alakasız bi nokta ve konuyu carpıtmış diğe düşünüorum. konuna gelirsek. sen zaten hiç sevmemişsin. ve saten sevmiorsun. cocuk bence sevmiş ama zaman herşeyin ilacıdır. senden iyilerini bulacagına eminim

• Bundan kastım şu ; O kürtleri sevmiyor ve hep uzak durmaya calısıyor ondan vurguladım.

• kürtleri buraya yazıp güya bizlerin korktuğunu mu düşünüyorsun... seni layık olduğun yere vermiş işte. sen de ver kurtul.

• Adı Üstünde Eski eskilerden ahyır gelseydi nur yağardı :))

• unutamadıgı için !

• ilk olarak arkadaş çevreni degiştir sende ona bak unutamadıysa seninle bi şekilde konusacaktır !1

• Mesela unutamadıgını tam olarak nasıl anlarım ?

• Arkadaşlarından korkuyor o.

Kızlar Ne Diyor 3

• iide onları engellememişsin bu bir. ikincisi onların yanında onlardan cesaret alıp çocuğa s. et diyorsun.çocuğun ne düşünmesini bekliyorsun ki :S

• kızım sen çocuğa imajı vermişsin bir kere .bu saatten sonra olmaz sizin iş.

• Yani benim demek istediğim onlar yanımda olmadığı zaman dönüp dönüp bakıyor. O kantinde diye ben dısarı cıktım ve arkandan saskın saskın baktı dedi arkadas.

• çocuğu tehdit ettir, yoluna çıkıp geçmesine izin verme,yanından geçerken arkadaşlarının yanında ona küfret ,ondan sonra bu bana niye bakıyor de.kusura bakma da bence sana bakıpta iyikide kurtulmuşum diyordur.

• gıcıklık olsun diye bile olabilir. çok üzerinde durma boşver, baksın baksın dursun. anca bu saatten sonra bakar zaten

Yükleniyor...