Eski sevgilim dönüp dönüp bakıyor...

Gizli Üye
E malum okullar açıldı hep görüyorum.1.5 aylık bi iliskimiz vardı ayrılalı 1.5 ay oldu...Neyse bu çok artistlendi falan benim kürt arkadaslarım bunu korkuttu tehdit etti falan. Bu okulda onlar görmeden bana dönüp dönüp bakıyor.Ama o kürt arkadaslarım yanımdayken bakamıyor. Hatta o geçerken arkadaslar işte bak kim geciyo dedi bende s-ktr et dedim ve duydu o. Neyse zilin calmasını bekledik o okulun öbür ucuna gitti ama biz gitmeden geri gecemedi. Bizde inadına gitmedik mecburen geçecek ama arkadasını yan tarafına alıp öteki tarafa geçti ama resmen okulun bahcesinde u dönüsü yaparak geri döndü. Ve o bana her baktıgında ben arkadaslarımla gülüyorum konusuyorum. Sizce needen dönüp dönüp bakıyor unutamadıgı için mi yoksa öylesine mi yoksaaa kürt arkadaslarımdan (erkek ) korktugu için mi. ?
Güncellemeler
+1 yıl
Ben tehdit ettirmedim kendileri gitti etti. Bacımızı üzdün vs vs diye. Tehdit dediğimde döveriz seni ondan uzak dur bir daha üzme dediler. Baska da bişey demediler hepsi bu.
Eski sevgilim dönüp dönüp bakıyor...