• Sor
  • Bence

Kızlar tayt giydiğiniz günlerde hiç taciz edilebileceğinizi düşündünüz mü ya da edildiniz mi?

BU tip bir olaya karşı olduğumu öncelikle belirtmek istiyorum ancak taytli bir kızı görünce insanın aklından istemesede ne kadar engellesede geçiyor.. benim sorum kızlara bunu farkediyormsunuz yadahic başınıza geldimi tayt giydiğinizde?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• yaş aralığına inanmadım

• neyine inanmadın soru hakında yorumun yoksa neden meşgul ediyorsun?

• Öncekileri Göster
    • ayy cvb veremiyorum çok kötü soktun :)

• aferim

Kızlar Ne Diyor 5

• tayt ne iğrenç bir kıyafettir böyle dana salamı gibi etler filan valla nesneleştirmekten başka bir işe yaramıyor

• Zayıf olduğum için tahrik edici olduğunu düşünmüyorum.

• peki sence ne tahrik edici durur mini şortlarmı mesela?

• Öncekileri Göster
    • Çok ince

• onunda yararı var skinny kotların varya hepsi olur sana yaaa :)

• Tayt bazı dişilerin bacaklarına yapışmış çıkmıyor.Öyleki kilodan dolayı taytın siyahlığı gitmiş klotluçorap gibi iç belli ediyor. Bu ablalara destek olun efendi olun

• eğer bir şey giyiyorsam önlemimi alırım. tayt bol bluzlarla giyilir ve 34 36 beden kişilerin giymesi gereken bir giysidir. ince silüetlerde şık ve feminen durur.üzerine bol bluzlar ve uzun hırkalar giydiğimizde böyle bir sorun yaşamayız.

• yani kısa giydiğnizde başınıza geleceği biliyorsunuz öğrenmek istedğim buydu..

• 34 36 diye ayrım yapma 100 kiloda olsa istediğini giyer .

• Elbette ben sadece moda tasarımı okuyan biri olarak bize öğretileni söyledim. isteyen giyer.

• tayt giyinen incecik cop gibi bacakli kalcasi da tahta gibiyse bence hicte ilgi cekmiyor, ama bacaklari dolgun kalcasi dolgun beli ince kizlarda cooooook tahrik edici duruyor,

Erkekler Ne Diyor 6

• tayt : 7 tl 'ye sınırsız güzellik. :)

• senin içinden taciz etmek geçiyor, acaba benim gibi düşünen varmı taciz yöntemleri nedir diye düşünüyon dimi...?

• Hiç taciz edesim gelmiyor insanları

• Neden benim aklıma gelmiyor?

• arkadaşım nsl yaaa

• Öncekileri Göster
    • taciz diyorum iyi oku

• Pardon, taciz.Kafam bir milyon zaten.Gözler ağrıyor ama dediğim gibi, tayt vs. giydiklerinde aklıma cinsel anlamda vs. birşey gelmiyor.

• 1ay

Ya siz tayt derken neyin kafasını yaşıyor neyin hayalini kuruyorsunuz? Resme bak: Böyle bir şeyin hayalini kuruyormuş gibisiniz? O sokakta değil evlenince karınla olur, evlenebilirsen. Hırbo, tayt giyince kızları taciz etme hakkın mı oluyor?
    atesligiyim.com/.../...-gorunumlu-fantezi-tayt.jpg

• abi ben o taytları icad edenin varya ... insanın aklınsa ister istemez fantaziler geliyor :))

Yükleniyor...