• Sor
  • Bence

Kadın ve erkek arasındaki yaş farkı en fazla kaç yaş olmalı?

Bir ilişkide kadın ve erkek arasında en fazla kaç yaş fark olmalı?Bence yaş farkının çok fazla bir önemi yok ama sizin fikirlerinizi merak ediyorum.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 13

• en az 5 en fazla 10.

• 20 yaşına kadar bır kız kendınden buyuklerle cıkmasın...

• bence en fazla erkek 3-5 yaş büyük olmalı kadından. daha fazlası baba kız gibi duruyor. hoş olmuyor yıllar geçtikçe.

• 5 yaştan birşey olmaz. Kadınlar erkeklerden daha çabuk yaşlanıyorlar
      en az 5

• kozmetik ürünlerini unutma

• 13-14e kadar normal bence

• yuhhh oldu olacak beşikte buyutsun sonra evlensın ya :)))

• Aşkın yaşı yoktur şarkısı bile var kafana takma kaderin ne ise onu yaşarsın unutma dediğimi aşkın yalı yoktur belki kafa dengi büyük biri çıkar karşına hayat bu

• en az 3 en fazla 10

• erkek kadından 3-4-5 yaz buyuk olmalı

• Fark etmez.. gönüller bir olsun..:=)

• 5-10 arası yaş farkı ideal

• 1-2-3-4

• 8 en fazla olmalı. en az da 5...

• 20 yaşında bir erkeğin on beş yaşında biriyle çıkması hoş değil . çünkü ikisi de küçük. ama 25-27 yaşında birinin kendinden 5-6 yaş küçük biriyle çıkması uygun. çok fazla olmamalı çağı yakalamak lazım. zaten aynı yaşta olan çiftlerin ilişkisi çok zor yürütülür. kadın 45 inde menapoza girdiğinde erkek azgın teke sendromunda oluyo.. bu konunun çok örneği var. istisnalar olabilir. ama kadının büyük olduğu durum çok çok daha zor. ilerisi parlak değil bence.

Erkekler Ne Diyor 14

• kadın 16 ise 3 yaşkadın 20 ise 15 yaşkadın 30 ise sınırsız

• en az 5en fazla 20

• erkek 5 yaş büyük ola bilir ama bayanların büyük olması pek istenmez

• En fazla 75 yaş fark olmalı. Yani ben bi çift görmüştüm Alman hastanesinde heralde aralarında en fazla 75 yaş fark vardır diye düşündüm. Kız adamın torunundan bile küçük duruyordu.

• En fazla kadın erkekden 7 yaş ufak olmalı.

• şimdi diyecem kafalar uyuşyorsa önemi yok ama yaşadımız sosyal çevrede baya bi önemi var en son kız arkadaşmla 6 yaş vardı benim ..sonuç fazla sürmedi..

• Arada yirmiden fazla yas farkı varsa parası icin beraber oldukları düşünülebilir. 10dan fazla yas farkı sakat. Es olarak görmesi zor olur.

• En az 5 olmalıdır. Kadınlar erkeklerden daha önce olgunlaşır ve sorumluluk alabilirim

• gençken aradaki fark problem olmuyo dauzun vadede aynı yaştaki (yada bir iki yaş)kadın/erkek arasındaki fark bariz belirgin oluyo.

• 5-6 yaş iyidir

• 3-7 yas arasi

• 8 (max)erkek 30 kadın 22

• 8 den fazla olmamalı katılıyorum

• en az 2 en fazla 5 olmalı bence

• 4-5 yaş diyorum.bu arada kadının büyük olabileceğinide kabul ederim...nedense kendimden büyük kadınların yanında ben çok huzurlu oluyorum...

Yükleniyor...