Uzun süren ilişki sonunda ayrılık

bence bu çok zor bişey insan sevmesede 1 yıl çıktığı zaman geçirdiği özel hayatını paylaştığı biriyle ayrılamıyor hele çok seviyorsa bu çok zor bişey çünkü ona alışıyor bağlanıyor üstüne tonlarca hayal kuruyor . Bazen ayrılmak zorunda olduğunu bildiği halde öteliyor onu bırakamıyor sizin düşünceleriniz ne bu konuda ayrılık zor iş hiç uzun zaman çıktığınız biriyle ayrıldınız mı boşluğa düştüğünüz oldu mu ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1,5 yıllık sevgilimle yollarımız ayrıldığı zaman öldüm öldüm dirildim diyebilirim. Ayrılırken gülerek ayrıldım bıkmıştım davranışlarından çünkü ama o lanet bir anlık duygu geçince hava kararınca ne yaptım ben diye başımı duvarlara vurdum. Kolay değil canım o yaşananlar bir anda bitmiyor. Dinlediğiniz şarkılar , gezdiğiniz yerler , resimleriniz mutlu olmanızı engelleyecek kocaman bir duvar örüyor. Elin sürekli telefonda , uyku yok , aynı anda farklı evlerde ikinizinde ağladığını biliyorsunuz. Bu durum çok kötü yıkıyor insanı.

• katılıyorum çünkü ilişki uzun olunca paylaşılanlar çok oluyor onu unutmak için dışarı çıkıyorsun onunla gezdiiğin mekanlar yaptığınız şeyler sana söylediği şeyler geliyor aklına yıkılıyorsun

• kesinlikle öyle ve insanın lanet bir hareketi vardır bu durumu kendine daha ağır bir yük haline getirir günler daha zor geçer , zor ya valla zor.

Erkekler Ne Diyor 9

• uzun ilişki sana göre 1 yılsa.

• offf o çok kötü işte bide aşıksan varyaa fena koyar intihara sürükler insanı ruhsal çöküntü hiç bir yaraya vede acıya benzemez...

• aynen :(

• böyle bi şey yaşıyosan Allah sabır versin bende yşadım belki seninki kadar değildir fakat mahv oldum

• Sonra yok eski sevgilisini unutamıyor yok aklı onda mı yok işte beni onla kıyaslıyor mu ? Bu ne amk !

• 7-8 yıl çıkıp ayrılan napsın

• işte napıyorlar çok merak ediyorum bir yıl bile benim için büyük kayıp yıkıntı

• vay senin haline

• 1 yıl uzun ilişki oluyordu değil mi, pardon unutmuşum.

• benim için uzun bir süre en uzun ilişkim bu hala sürüyor ama bitirmem gerektiğinin farkındayım

• Öncekileri Göster
    • o kısım cebroşun kıskançlığına kurban gitti."hadi meryem neyse bu nerden çıktı?" triplerindeymiş:(

• az kaldı ünlü olunca daha zarif davranıyorlar.mağarada adamı kıstırıp sıka sıka canını çıkartacaktı nerdeyse bana muamele yine iyi.

• Oldu hayatını giriyor üzerine plan yapıyorsun gurur yüzünden geri dönülmeyecek şeylere karar veriyorsunuz sonra hayatını mahvediyor ve gidiyor Sebep ne söyleyemiyor bişeyler uyduruyor ama gerçek şu YALAN. Sonra sen uğraş dur geri o hayatını kaznmak için Allah belasını versin

• evet çok zor oluyor çabuk unutulmaz hele onu delice seviyorsan bu çok zor her yerde karşına çıkıyor

• Ben link böyle oluyorum genelde.

• güldüm :D

• Sesli güldüm. :D

• Gelen vurdu, giden vurdu boşluktayım ama kendim istediğim için boşluktayım.

• sevip ayrılıyorsan zor iş

• katılıyorum dünyadaki en zor iş diyebilrim

• iyi bir arkadas unutturabilir

Kızlar Ne Diyor 8

• ben 4 yıllık ilişkimi btrdm :/ ayrılalı 1 yıl olacak hala birbrinmze sarılıp ağlarız allah yardmcnz olsun..

• 4. yılımıza girmek üzereydik. Sonuç olarak beni terketti ve benim gerçekten umrumda değil niye bilmiyorum çokta seviyorum. :D

• 2 yıldır birlikte olduğum kişi ile 6 gün önce ayrıldık. Bana göre aldattı. Ona göre aldatmadı. Açıklaması saçmalıktan öte değildi. Sonuç: bitti. Çok ama çok zor. geçirdiğiniz zaman, kurulan hayaller, birlikte gittiğiniz yerlere gidememe duygusu, zihninin her an onunla meşgul olması, onun seni düşünüp düşünmediğini düşünmek... iğrenç bir his bunlar. Tam anlamı ile boşlukta yaşıyorum şu an. Kimse dolduramayacakmış gibi geliyor o boşluğu. Hoş dolsun istemiyorum da

• aynen sorun bu zaten kimsenin doldurmasını istemediğin için boşlukta hissediyorsun kendini herşeyde onu hatırlıyorsun aklına ilk o geliyor ve dahası

• Öncekileri Göster
    • bende şu anki sevgilimden ayrılırsam hayatta unutamam herhalde hakkımızda hayırlısı olsun ya ama mantıklı olan şey ondan ayrılmam bunu biliyorum

• neden ayrılmak zorundasın

• 1 senelik ilişkim vardı yegane aşkım sonra ayrıldık saolsun max.3 ay sustum sonra her ay mesaj atmaya başladım 8 ay sonra tekrar çıktık.2 ay sürdü.yine ayrıldık ona dair herşeyi attım bi tek adı ve telefon numarası kaldı aklımda.bunları nasıl unutucağımı bilmiyorum :). şuan kendimi güçlü hissediyorum ama bi o kadar da asabiyim inan ki.mesaj atmama sürem bir ay olunca kutlama yapcam bi sene olursa değme artık keyfime olursa tabi inşallah olur :)

• yok olmuyor bizde denedik ayrı kalmayı sevgilimle ama mümkün değil ayrılamıyoruz

• rab hep pasta olmaz diyor.arada meyve yeyin dengeli beslenin israf etmeyin yiyecek artıklarına sigara izmariti karıştırmayın buyuruyor.

• Evet oldu

• 3gün önce ayrıldım.. çok garip gerçekten 1yıldan fazla zamanını geçirdiğin herşeyini paylaştığın hayaller kurduğun insan şimdi bir yabancı gibi herkes gibi hayatını yaşıyor sen hayatını yaşıyorsun..

• benimde 1 yıllık bi ilişkim var mantığım ayrılmamı gerektiriyor ama kalbim ayrılma diyor çünkü ayrılırsam biterse geri dönüş olmayacak biliyorum

• benimde öyleydi mantığıma göre ayrılmam lazımdı ama ayrılmadım bakalım ilerde ne olucak kısmet dedim. sonra hep kavga etmeye başladık hergün ediyorduk o yüzden zaten mecburen ayrıldık yani kısmet değilmiş :'(

Yükleniyor...