Uzun süren ilişki sonunda ayrılık

bence bu çok zor bişey insan sevmesede 1 yıl çıktığı zaman geçirdiği özel hayatını paylaştığı biriyle ayrılamıyor hele çok seviyorsa bu çok zor bişey... Daha Fazla

En İyi Görüş

• 1,5 yıllık sevgilimle yollarımız ayrıldığı zaman öldüm öldüm dirildim diyebilirim. Ayrılırken gülerek ayrıldım bıkmıştım davranışlarından çünkü ama o lanet bir anlık duygu geçince hava kararınca ne yaptım ben diye başımı duvarlara vurdum. Kolay değil canım o yaşananlar bir anda bitmiyor. Dinlediğiniz şarkılar , gezdiğiniz yerler , resimleriniz mutlu olmanızı engelleyecek kocaman bir duvar örüyor. Elin sürekli telefonda , uyku yok , aynı anda farklı evlerde ikinizinde ağladığını biliyorsunuz. Bu durum çok kötü yıkıyor insanı.

• katılıyorum çünkü ilişki uzun olunca paylaşılanlar çok oluyor onu unutmak için dışarı çıkıyorsun onunla gezdiiğin mekanlar yaptığınız şeyler sana söylediği şeyler geliyor aklına yıkılıyorsun

• kesinlikle öyle ve insanın lanet bir hareketi vardır bu durumu kendine daha ağır bir yük haline getirir günler daha zor geçer , zor ya valla zor.