• Sor
  • Bence

Eski erkek arkadaşım geri döndü kabul edeyim mi?

Arkadaslar benim erkek arkek arkadasim bizim iliskimizin ortasinda beni sevmedigini soyleyip ayrildi nenden ama iki ay sonra geri dondu sizce kabul etmelimiyim ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 23

• muhtemelen 6 ay sonra yine aynı şeyi yapar . ama sen bilirsin.. ne derecede özür diliyor peki

• Sen yol gecen hanimisin ,neyi ve neden kabul edeceksin?Boyle birine nasil guven duyabilirsin?Sevmedigini soyleyip hayatinda cikan kisinin eger yeni iliski yasarsaniz acaba tekrar ne zaman gidecek suphesi bile sana zarar verir.saygilarimla

• nolmuş diyeri tekmeyimi basmış

• giden gitmiştir bence. kabul etmemen lazım. her konuda insan hatasını anlayıp geri dönebilir fakat kalp kırılmışsa bunun imkanı yok. her dakika yine beni sevmediğini söylermi diye düşünürsün ister istemez huzurun kaçar

• istiyosan etmelisin güçlü biriysen sana sorun cıkartmaz bu durum

• ET

• Güveniyor musun ? Nerden bilebilirsin tekrar gitmeyeceğini. Ama döndüyse seviyordur diyebilirim.

• et be, gece gece sevaptir:D

• Neye göre dönmüş orasını sorgulamalı. Aranızdaki yaşananları düşünüp ona göre karar vermelisiniz. İhtiyaçtan dönmüşte olabilir hani :)

• Yes.

• Ben cok iyi anladım sorununu..Senle birlikteyken biriyle tanısmıs belli ki. Onunla yapamamıs seni özlemiş tekrar. seni yedek olarak düşünmüş . nasılsa bundan ayrılırsam onunla tekrar cıkarım düşüncesinde olmalı. Süründürmelisin

• süründür onu kabul etme :D

• süründürmelisin, neyi kaybettigini bilsin... haddinden fazla oyala, dayanırsa seviyor demektir, gerisi sana kalmış...

• Kabul etme asla.Çünkü senden iyisini bulamamış.

• vantilatörü serbest bırak dönerse serindir dönmezse hiç serin olmamıştır

• eğer seviyorsan önce süründür tekrar geri dön... ama süründürürken bi bak gerçekten istiyor mu seni? ama seni sevmediğini söylemesini içine sindiremiyorsan ya da bi daha böyle düşünür mü diye bi endişen varsa , asla kürkçü dükkanı da olma... ama ben sadece düşündüğümü söyledim , yani kararı sen sakin kafayla düşünüp vermen gerekli...

• bence böyle bişeyin kararını sen vermelisin ?

• beni görmeden kabul etme :)) şaka bir yana ben kabul etmem

• erkel arkek arkadaş..hımm

• aga erkel arkek arkadaşsa mevzunun ne kadar derin olduğunu sen düşün...

• erkel arkek tam olarak erkek delil galiba arkadasın :D erkel miş sonra arkek olmus bence biraz daha bekle erkek olunca olunca kabul edersin ve şunuda not et .. BİR derede asla iki kez yıkanamazsın .(baraj kurarsan o ayrı tabi) :D KEndimi seviyorum öpüyorum kendı yanaklarımdan isteyen var mı ?

• sen kabul etmek istiyosun zaten et gitsin

• erkel-arkek=erkek :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Etmemelisiniz.

• İki ay önce elimi sallasam ellisi diyip gitmiştir muhtemelen, sonra bakmıştır ki öyle bişey yok, bari elimdekiyle yetineyim diyiip geri dönmek istiyodur..

• etme tabi.. ama merak ettim, et desek etcen mi :D

• bırak gitsin dönerse senindirli kural işlemez burada.gurur denen bir şey var salla gitsin

• Kabul edersen büyük aptallık yapmış olursun.Senden ayrıldı çünkü başka birine ilgi duyuyordu.Sana geri dönmek istiyor çünkü aradığı ilgiyi bulamadı. Kendini yedek yerine kullandırma.

• Kabul etme... İki ay boyunca nerdeymiş , en fazla 1 hafta bacım bunların dönme süresi.Eğer daha geç dönerse başka seçenek bulamamıştır.

• Neden gittiğini , neden seni sevmiyorum dediğini bi sor bakalım.Belki gitti başka bi kızın peşinden kız onu postaladı oda yine sana geldi.Sor bunları öyle şıp diye kabul edilmez mantıklı cevaplar verirse düşünürsün lafı çevirirse bırak işin olmaz öyle tiplerle

• Kabul etme asla.

• çok acımasızsın:D

• seni sevmediğini söyleyen birine geri dönecek kadar gurursuz olmamalısın. onun karşısında güçlü olmalısın..

• ocaklarına incir ağacı dikiyosun.o ocakta nasıl yemek yapacaklar artık =( incir mi yesin zavallılar

• Etme. Sevesi mi gelmiş iki ay sonra.

• safmısın sen. azcık aklınızı başınıza alıp ağırbaşlı bir kız olun.seni sevmediğini sölüyosa*i cekicen bidha yüzüne bile bakmıcan bu kadar basiittt

Yükleniyor...