• Sor
  • Bence

Sevgiliyi tanımak için sorulması gereken en önemli 10 soru

2 sevgilinin birbirini komple tanımak için sorabileceği 10 soru nedir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• hımm liste çok uzun yaaa nasıl söylesem ki, mesela bir kaç örnek vereyim hayata bakış açın ne? nelerden hoşlanırsın/ ailenle ve yakın cevrenle ilişkilerin nasıl? sosyalmisin asosyalmi yani sosyal biriysen ne gibi hobilerin var uğraşların neler? arkadaş cevren nasıl? ilerde nasıl bir yaşam sürdürmeyi planlıyorsun? sevgi saygı sadakat aşk hakkındaki düşünceleri neler:)) bu soru listesi uzayıp gider karşındakide bıkar terkeder:))

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 8

• sana ne kadar güvenebilirim

• isim şehir oynasınlar ikiside aynı şeyleri yazıosa tamamdır

• Soru sormak yerine onun soru sormasını sağla.

• Bunu nasıl yapmalıyım?

• bakıre olması şart sorarrımda yoksa cıkmam bile

• 1Sana telefon alım mı ? AYFOn (evet derse para düşkünüdür mantıklı hiçbir kız sevgilisine bu kadar yük olmak istemez)2 Sence bret pıt nasıl ? vucudunu beyenıyor musun? (evet derse namuslu hc bır kız sevgılısıne baska bır erkek ıcın yakısıklı hos vs demez )3 seni annemle tanıstıracagım (ciddi dusunmeyen kız bu sorudan uzak durur)4 bara gidip içelim mi? ( bu soru senın hayat tarzına uygun olup olmadıgını anlaman ıcın yeterlı olabılır)5 kankanla (erkek) dans eder mısın ? (cok onemlı bır sorudur altında derın mana yatar)6 benı bır kızla gorsen n yaprsın ? (kıskanclık sınırlarını ölcersin)7 hangı takımlısın ? ( takımların özelikleri vardır ben fenerlı kızlarla omrum boyunca anasamadım ama hep sevgılılerım fenerlı)8 beni seviyor musun 9 sevişelim mi 10 bizde kalır mısın ? son uc soru en bombalarıdır eylenmelık mı evlenmelık mı oldugunu anlarsın hepsı bu kardesım sorus tarzına dıkkat et pat dıye sorarsan zırtoyu yersın sevgılerımle ama ben olsam hıcbır kıza gonul vermem ne hallerı varsa gorsun

• 1:Aptal bir kadın buna evet der.Aptalı kimse istemez.
      2:Çirkin derse yalan söylüyordur, düşüncelerini açıkça söyleyebilmesi önemli.
      3:İlişkinin ne kadar sürelik olmasına göre değişir.
      4:İçmiyorsa saygı duyarım ama içerse iyi olur
      5:Ben dans ederim, manasını merak ettim
      6:Bu soruya bir çok kimse gerçek yanıtını vermez
      7:Takımı dert etmem
      8:Sevgilin olmaya başlamış bir insan seni sevmiyorum diyecek değildir heralde
      9:Bu soruya evet diyecek kadar aptalını da istemem.
      10:Bu soruyu sormak kadını send

• sorular acık ve net kardesım kendıne gore degerlendırmısınn . bende kendıme göre degerlendırdım:) bir rus karsı ile tecrube yasmaıyoruz kı dostum burda.

• hobileriniz fobileriniz...

• sorarak değil yaşıyarak öğren.

• Vajina şeklin nasıl?

Yükleniyor...