• Sor
  • Bence

En şık ve karizmatik erkek giyimi nasıldır? Örnek?

1 kişiyi giydirme şansınız var ve onu nasıl giydirirsiniz... ayakkabı pantolon kol düğmesi saat vs (siz de ekleyebilirsiniz) seçimleriniz nelerdir ?

Güncellemeler:
gömleği kot pantolonun içine sokanlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? bacak boyunu gösterme açısından iyi duruyor ama diğer türlü salaş ve daha karizmatik diye düşünüyorum... sizce gömlek pantolonun içine sokulmalı mı sokulmamalı mı ? sokulmalıysa kaç yaşına kadar sokulmalı :)

En İyi Görüş

• Liseli gibi bu ne ya :)

• Öncekileri Göster
    • justin timberlake.. o benim platonik aşkım :))

• +1

Kızlar Ne Diyor 18

• link :D :D

• sokulmamalı.

• İçine çok alacalı bulacalı olmayan hatta mümkünse düz renk bi tişört.Dışına tercihen siyah ceketAltına kot.Kafanda az çok bişilerin oluşması için bknz. ikinci fotodaki gözlüklü çocuğunki gibi. link

• yakışana bi kot pantolon bir gömlek de yakışıyor yani önü açık bu işin bi genelleme yapılamaz nasıl kadınlar ten rengine saç rengine vücut hatlarına göre kıyafet seçiyor bu da aynı böyle.o kişinin vücuduna göre giydirirdim.Kaslıysa omuzları genişse dar v yaka t-shirt giydirirm kot pantolon spor ayakkabı:) cılızsa biraz daha tek renk t-shirt vatkalı bir ceket giydirirdim ki biraz daha yapılı görünsün

• yapma bu mu ?

• he noldi?

• link pek şık olduğu söylenemez ama hoşuma gidiyor

• o kıyafetlerin içindeki tatlı canım benim :)

• aynennnnnn

• link sade olsun, benim olsun

• kot pantolon beyaz ya da siyah spor ayakkabı gömlek ama gömleğin en az 2 düğmesinin açılması lazım karizmatik oluyo :D

• bana sormasın maymuna çeviririm :D

• boyun uzunsa gömlek dışarda kalsın

• adam full FG giyiyo firma kapansa napıcak bilemiyorum

• Çağatay Ulusoy un tarzını çok beğeniyorum

• link atabilseydim keske neyse bn kisaca soyliyim.Saclar biraz uzun ve gelisi guzel taranms olacak,gozlere yesil renk lens ve yesil tshirt ,beyaz hirka, bol kot pantolon ve beyaz spor ayakkabi .Boynunda gumus bi kolye olacak ama farkli bisey olsun.Kolundada pahali bi saati olsun parfumde giorgio armani black olsun.

• ahahahha kafa kıyak işte :D

erkeklerin birçoğu yeşil giymekten nefret eder

• Öncekileri Göster
    • bildiğin DIZO tarfifi :D:D:D:d

• begenmeyen giymesin alla alla bn bole seviyorum :D

• beyaz spor ayakkabı, kot, beyaz t-shirt üzerine siyaah ceket ama spor

• Spor ayakkabı, kot pantolon, gömlek.

• link bu olabilir.

• düz krem bi gömlek üstüne kahve sonlarında bi ceket altına keten gömlek ..siyah kemer ..kahve tonlarında kunduraa.jöle kesinlikle yoook.kolda şık bi saat siyah yada kahve olabilir...beldede bi silah mümkünse. :D

• Silah hariç katılıyorum.

• Öncekileri Göster
    • Ceket yerine uzun palto,boyuna keleş asılmış vaziyette üstüne beyaz atkı olurmu ?

• cık cık cık

Erkekler Ne Diyor 15

• link ben böyle giyiniyorum..standart..sade..efendi

• en iyisi

• beğendim

• vayy tarzım beğenilmiş

• ayakkabı - Togotakım gömlek falan - Vakkoçanta - Tumisaat - Tag Heuer

• Yerine ve zamanına göre değişir. Akşam ve sabah mı? Nasıl bir ortam? Etkinlik varsa etkinlik türü? Bunlara göre değişir.. :)

• Tek tip giyinerek şık ve karizmatik olmayı bekleyen birine ben de adam gibi soru soruyorum. Kol düğmesi, rugan ayakkabı, kravat vs. hepsi ayrı yerlerde giyilir her giysinin bir adabı ve kuralı vardır. Bu adaptan bir haber üstüne 5000 dolarlık takım elbise giyenlere de gülünür. Anlaşılan gülünecek bir tip daha doğuyor. Kolay gelsin. Verdiğin seviyesiz cevabın seviyesine inemiyorum kusura bakmayasın.

• ben bayanlar giyinmesin istiyorum :D

• ben kendi uzermden yorum yaparsam adidas krmizi seritli siyah ayakkabi pacalari dar kot tabi apaciler gibi igrenc bi darlik değil tam kvaminda bi darlik hafif dusuk bel uste ise mavi kareli spor kesim gomlek sol bilekde deri ip bileklik arada birde sol kulaga. kupe :)

• herkes hayalindeki erkeği/bayanı düşünüp giydirmiş istediği gibi ama beğendikleri şeyleri itici biri giyse nefret ederler ki içindekinden ötürü giyimininden.Sanırım içindeki göze hitap eden biriyse,üstündekilerde o kadar güzel gözüküyor.

• Hadi bakalim kucukken barbie ile ken i giydirme antrenmanlariyla yeteneklerini gelistirenleri gorelim.

• kişiye bağlı yakışması yakışmaması

• Bu arada kızların verdigi linke göre kendi giyim tarzlarını tahmin edebiliyorum :))

• benim giyim tarzım yeşil sade sportif uzunkollu gömlek kolları sıyırcaksın kot pantolon hafif koyu mavi gömlek pantolonun içinde sade ama şık bi kemer alttada siyah spor ayakkabı bide asker güneş gözlüğü

• Bugün nasıl giyindim anlatayım.- Lacivert bordo kareli Lacoste gömleğimi giydim, ve kolları hafif katladım. Gömleği pantolonun içine sokmadım.- Yine lacivert kumaş pantolonumu giydim.- Taba rengi kemerimi, ve yine taba rengi olan işlemeli TOGO'mu giydim.- Sol bileğimde de taba rengi deriden kordonu olan altın saatim var.

Yükleniyor...