Ablamın sevgilisi var ne yapmalıyım yardım eder misiniz beyler özellikle siz?

Vennetdaa
Merhaba, benim ablamın bir süredir erkek arkadaşı var ve ciddi düşünüyorlar sanırım. Ablam benim öğrendiğimi bilmiyor. Ve adama çok uyuz oldum. Hiç sevmedim ama ablam seviyor belli oluyor ablamın halinden. Normalde hiç sevgilisi olmamıştı 25 yıldır bu ilk sevgilisiydi ablamın. Ablamla fotograf felan çekinmişler bu normal birşey tabi ki ablamı onunla fotoğraflarında çok mutlu gördüm. Ablam çok zeki ve çalışkan birisi. Hata yapacağını düşünmüyorum. Ve adamı sevmiyeceğimi ablam anlamış belli ki. Ablam bana bunu açıkladığında nasıl tepki vermeliyim? Ablamı kırmak istemiyorum. Adamı köşeye sıkıştırıp hırpalasam birşey olur mu? Yaşayan varsa yardım eder misiniz?
Ablamın sevgilisi var ne yapmalıyım yardım eder misiniz beyler özellikle siz?