Arkadaslar insan sevdigine sart kosar mi?

karizmanyak
Kiz arkadasimla yaklasik. 1 yildir bir flortumuz var neyseki ailelerimiz tanisti artik is istemeye geldi ki kizin annesi dugunde alinmasi gereken esyaydi takiydi onlari sormus anneme annemde 5bilezik 20gramdan iste set takimi aliriz demis neyseki evlerine gittiler sonra benim kiz bana mesaj atti. karsilikli konusmamiz lazim dedi hayirdir dedim alinmasi gerekenlerle ilgiliymis. bende merak ettim siz ne istiyonuz nasil olsun diye sordum o da bana en az 20 gram 22 ayar 6 bilezik set takimi ve takilan takilar bizim olcak dedi ona gore dusunun tasinin eger tamam derseniz hafta sonu istemeye gelin yok alamayiz dersenizde beklemeye gecicez dedi simdi soruyorum size bu sart kosmak değil mi? beni uzen nokta parasinda asla dglim sevdigim insana vermis oldugum deger parayla pulla olculemez ama gercekten cok uzuldum bu duruma acikcasi ailemde cok sasirdi siz olsaniz naparsiniz bu durumda
Güncellemeler
+1 yıl
Kiz arkadasimla yaklasik. 1 yildir bir flortumuz var neyseki ailelerimiz tanisti artik is istemeye geldi ki kizin annesi dugunde alinmasi gereken esyaydi takiydi onlari sormus anneme annemde 5bilezik 20gramdan iste set takimi aliriz demis neyseki evlerine gittiler sonra benim kiz bana mesaj atti. karsilikli konusmamiz lazim dedi hayirdir dedim alinmasi gerekenlerle ilgiliymis. bende merak ettim siz ne istiyonuz nasil olsun diye sordum o da bana en az 20 gram 22 ayar 6 bilezik set takimi ve takil
Arkadaslar insan sevdigine sart kosar mi?