Duymaktan hoşlanmadığınız cümleler nelerdir?

mesela ben ''söylemiyim söylemiyim diyorum ama...'' gibi cümlelere gıcık oluyorum. bu cümlenin sonunda mutlaka beni kıracak ya da sinirlendirecek bişey vardır. bunun gibi işte, sevmediğiniz cümle veya diyalog var mıdır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Diaglog bir şahıs:Hey ahbab Şu Arabanı yolun ortasından çekben:Benzinim bitti söylermisin nasıl çekebilirimşahıs:Adamım bu beni ilgilendirmez sana şu lanet şeyi çek diyorumben:Dur bir ,sen benim arabama lanet şey mi dedin.(Ve o anda gözüme yumruk)Dialog ikiŞahis:(Sokak serserileri karşıdan gelir yolumuz keser)Gelin lan buruyaben:buyur abiŞahıs:Kimsin lan sen artistmisin oluuumBen:Hayır abi ben eve gidiyodumşahıs:ceplerine bakın nekadar para varsa Alınben:paramı dedin sen dostum aaa yapma sence ben zengin birinemi benziyorum (ve o anda biri cebimden 500 lira çıkartır bunu gören serseri ve sonrasında gözüme yumruk)

• Küfür yozlaşması yaptığının farkındamısın :)

• normalde aslaa küfür etmem fakat ing. küfürlere bayılırım, garip ama.. :)

• aa aa a bu cÜmleler sana yakışıyomu ,Bi bayan olarak kendine yakıştırıyormusun

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 62

• ...bimem anlatabiliyormuyum ? ( anlatamıyosun sktrgit. aba altından sopa gösteren kişiliğin tüm kelimelerine ayarım )

• defol git başımdan yada seni seviyorum ama ayrılmalıyız

• "yuh kaç cm bu ? :D "

• benim demediğim halde, sen öyle dedin ya denmesinden hiç hoşlanmam.

• "Ben demiştim sana" -.-

• bak unutma dedımıben: tamm yapıcamkesın unutursunben: tamam la yeter yapcam dedım sıkıstcıram oraya sımdı baslasana Ben: şu an ısım varhadı be olm unutursun kesınbu unutrsunlar ust ustte geldıkce benıde gerer . veya baska evde sevgılım kesın yapmazsın sımdı tamam dıosun yapmazsın vs vs.

• "Bak güzel kardeşim" sözünü hiç sevmem. Tipik bir yavşama olarak nitelendirebiliriz. Bir insan o cümle ile söze başlıyorsa bilin ki cümlenin sonunda çok sinirleneceksiniz :D

• '' Kes sesini '' :D nefret ediyorum.

• "ayıptır söylemesi.. "-kim o ?-been

• napıyosun sorusuna iyiyim sen napıyosun cevabına gıcık oluyorum.sırf bu yüzden ben bi işle uğraşırken birisinin gelip -abi napıyosun sorusuna iyi sen napıyosun diye cevap veriyorum :D

• Ayarlanır o yaa

• 'başım ağrıyor.'

• ben sensiz yaşayamam . sensiz yapamam . ölürüm . gibi aslı astarı yok kelimeler . . yıllardır ayrılıklar olur . aşklar biter . daha güzel yaşanır ve aşk dan kimse ölmemiştir . daha basite indirgeyelim . ben bilmiştim, hissettimiştim . zaten belli idi .olumlu olanlara şans denmesi , olumsuz olaylara kader .son olarakda . yeni konuşan cocukdan tutunda . kzılı erkekli herkesin birbirine sanki moda KELİME dedİRtecek kadar ." HACIM"

• kardeşim kelimesine gıcık olurum tek kardeşim var o da abim uleyynn

• kesinlikle.

• eve girdikten sonra- oğlum geldin mi?- yok ana daha yoldayım birazdan gelirimişteraporu getiririm toplantıya- rapor hazırmı?- (içimden ) ebenin .mı elimdeki ağaç yaprağımı?içerken- kanka rakın bittimi?- yavşak kadehin daha yarısını içmişim neyin hesabını yapıyorsun - kanka paran varmı?- var- borç versene?gibi gibi gibi

• yalan tüm cümleler.

• Aslında senı sevmemiştim " ayarım bu cümleye, ulan sevdıgını sende bende bılıyoruz ama altta kalmayacak ya güyaa" ııııığğğhhh :@

• aşkımm samimiyetsiz bir şekilde...

• ... ama ; ... tarzı cümleler. İşte bu tip cümlelere karşı içimden hay amanıza koyiyim diyesim geliyo...

• iş yerinde : ben demiştim, I told you soÖzel hayata: Geldin mi, geliyor musunbeni sevmiyor musunönce duj - ulen ayılıyoruz öyle olunca ben gelmeden aldım zaten duşumu amele mi sandın beni

• Gözüme bakıp gözlerin yeşil mi diye soruyorlar.Yıllarca saçma bulmuştum soruyu ama geçenlerde farkettim renk değiştiriyor şerefsizler güneşte.

• :(

• Hiç gözlerimi güneşte kendi gözümden görme fırsatım olmadı.

• sen çok geç farketmişsin arkadaşım ya :)

• duymak istemediğim cümleyi duymuyorum

• iyimiş.

• "Kızma ama bişey diyicem..." lafı da aynı mantığa çıkar ve bunu da ben pek sevmem. Şimdiye kadar böyle başlayıpta sonu hayırlı biten bi cümle görmedim. O yüzden direkt cümleye böyle girenlere, önlem olarak hemen midesine dönen tekme atıyorum. Söyleyeceği varsa da unutuyor. Acını dindirmek istiyorsan, başka yeri acıt felsefesi. (bişey diyicem; o felsefe aynı bedende mi kullanılıyodu yaa?)

• aynen o cümle de berbattır :( sorun içinse fikrim yok :)

• Soru sorulmasını özellikle hesaba çekilir gibi sorulan soruların hepsi.Diyalog şu +Ben -Başka biri işte-Nereye+Dışarı+Kiminle-Telatabilerle+Öff ne zaman dönersin-Senin işin yok mu?

• Bi konuya girip neyse diyip susandan bir konuda haklı çıktığını sanıp ben sana demedimmi deyince dedinde bu ne lan heaa yavşak demeninde keyfi ayrı ama

• fatih? isin varmi? denilmesi

• sonu hayırlı değil evet :D

• bayanalrın ben diğer kızlara benzemem..

• genelde bütün kadınlar bu yalanı söylerler :)

• benzemeyiz :p

• sonra iyisin?

• gevrek gevrek konusan erkeklerın " BABA NAAABEERRRR" demesi!

• umut kırmak ve hayallerin önünü kesmek için sarf edilen cümlelerin hepsi...

• ben demiştim

• yapamıyorum artık , ben senin kadr güçlü değilim ; demişti

• hayır , sanane , banane ..

• ay o sananeler, bananeler... offf

• Saplanma birine diyorum sana' :P

• eski kız arkadaşlarımın baya bi kısmının sinemada film izlerken "bu çocuk çok yakışıklı, çok tatlı" demesi. ulan ben hatun görünce, "hatun çok sağlam" diyomuyum!

• Adam yerden göğe haklı,

• yorum yok :)

• adamın dibisin :D

• Herhangi bir iş başlangıcında veya fikir aşamasında ''bu yapılamaz, bunu yapamazsın, bu olmaz'' tarzı cümleler. Arkadaşım olumsuz konuştuğun anda yapılamaz durumuna soktun zaten. Biraz gayret et veya gayret ettir. Ayar oluyorum bu tarz engellemelere.

• bırsey dıcem dıyıpta neyse bosver demekte ısrar edenlerı ayrıca bu dızıden ordan brdan duyduklarını gercek hayatlarında fazlaca dıllendırenlerı garipserim

• o tabak bitecek:D

• ''Senden bunu beklemezdim.''

• Yok onu da beklemezdim :(

• ımm peki şunu bekler misin :(

• normal durumlarda kendine iyi bak sayanora gibi bişey ne gıcık bir söylem

• kızlardan = küfür içerikli cümlelerden nefret ediyorum genel olarak. Bir kıza yakışmıyor ama o iç dünyasında bir b*k oldugunu zannediyor tabi.erkeklerde= kız arkadasları hakkında bilgi vermelerinden. banane lan senın kız arkadsından diyesim geliyo ama demiyorum .. :D

• heheh :)

• demeye diyimde korkum başka anlatcak bişeyi kalmaz m*l gibi kalır diye tereddüt ediyom :D

• de lan de. iyi olur :D

• - oglum bu saate kadar nerdesin - işim vardı baba/anne arkadaşlarlaydım - arkadaşın kim oğlum -baba/anne arkadaş işte (lan yeter 35 yaşına geldim bekarım her bi halt gündüz gözüne olmuyo) tabi bunları içimden söylüyorum

• size verdiğim testleri çözdünüz mü :)))oğlum artık yabancı şarkı dinleme türk şarkısı dinle arif susam dinle cengiz kurtoğlu dinle ferdi baba dinle.çok özentsin çoook :DDD(Arkadan gelerek) bugün cuma enseni kapa :DDDD

• :))) maalesef yapıyolar

• ıyy o espri :D

• vermem eaaamisal sana msn ini versene diyeceğim ve o en nefret ettiğim şeyi duyacağım(okuyacağım)ama bi şansımı deneyeyim claire bana msn ini versen ya la

• vermezsiniz kızım verseniz ölürsünüz zaten :@

• vermem.

• Cümleden ziyade şu her halta "imkansız" "yapamazsın" türevi kelimelerin kullanılmasını, herhangi bir yerde karşılaşıldığında sanki gerçekten merak ediyormuş gibi yalandan hatır sormaları , sürekli olarak çoğu insanın günlük hayatına yer etmiş yalanları , isteksizce yapılan sahte gülüşleri, aslında dürüstlükten uzak ,cesurca olmayan ve önyargılı olan her türlü cümle ve diyalogtan haz ettiğim söylenemez

• açık ve net. bence de.

• ben demiştim..

• söylemiyim söylemiyim diyorum ama... off poff puff aff eff off üff ıff noluyo ya la neyse bunları sevmem konuşurken bana denince deli olurum maykıl

• kusura bakma ama

• ayyynen.

• gerceklerı soyle onda sevmedıgın bıseyler olsa bıle acık acık soyle hıc bısey olmaz ama onu pohpohlama asla 1 gun yaparsın 2 gun yaparsın bunu 3. gun bı bakmısın ayrılmıssın dıgerını yaparsan ıste o zaman uzun ılıskıler yasabılırsın

• Biri canım dediği an canını kediler yesin diyorum nedense,sevmiyorum

• aynen valla o ne ya öyle canım:(

• teşekkür ettim :)

• tamam canım :)
      şu resmi değiştir yahu öncekini daha çok seviyorduk.

• Ben demiştim kelimesini duymaktan nefret ederim, hatırlar mısın ben sana tee ne zaman söylemiştim böyle olacağını... Oldu canım diyorum bende, görürsem söylerim :))

• artık vermeyeceğimmm bu kelimeye gıcık ve ayar olurum

• Övün beni..

• garip :)

• erkeğim böceğim falan hoşuma giderdi herhalde

• bi arkadaşım yüzünden ''en sevmediğim şey yaaa '' cümlesinden nefret ettim. ne yapsam en sevmediğim şey diyodu. Lanet olası pis zenci... :D zenci değil bu arada :D

• :D aynen .p

• :D :D zenci olsaydı büyük ihtimal saatçi olurdu :D

• hayatımda biri var.

• çok yara almışsın belli :)

• ilk söylediğinde anlamıyorum mesela tekrar sorduğumda yok bişey demiyomu. ya subhanallah..

• aynen.

• bosver diyenlerden nefret ederim

• "İki takım da gol atamazsa berabere biter." "Futbol enteresan"

• Kısmet .

• "O değilde..." O değil, bu değil ne o zaman!Adımla hitap edilmesini de ayrıca sevmem.

• Hoşlanmıyorum diyorum ismimden!

• yapma Abdülrezzak

• o değilde.. son zamanlar moda oldu zaten.

• Olabiliteli. Son zamanlar hoşuma gidiyor.

Kızlar Ne Diyor 38

• Arkasından konuşmak gibi olmasındaaa ... moralini bozmak istemem amaaa..falan da falan

• ayşe ablanın kızı varyaaaa,sedat abinin oğlu varya,elalemin çocukları varyaaaaa diye başlayan kelimelerden nefret ediyorum

• kızım kelimesinden nefret ediyorumm

• "yanlış anlama ama" "ben sana demiştim"

• seni seviyorum

• ''bakarız''

• sana bisey soyliyecem diyip bosver yaaa diye yavşak bi şekilde bitmesi

• 'Sana birşey söylicem ama kimseye söylemez yok..''Ya madem başkasına söyleyeceğimden tırsıyosun niye söylüyosun?''Yok canım ben sana güveniyorum yine de söz ver hadi söz ver..'İlkokul bebesi gibi söz istiyor bi de tövbe tövbe..

• ''Aga bende bozuk yok sen hesabı öde ben ilerde bozdurup veririm''

• -Sana bir şey söylicem +Evet seni dinliyorum -Neyse kalsın ya boşver . İntihar sebebi ya nefret ediyorum böyle diyenlerden madem söylemiyceksin ne diye başını getiriyosun cümlenin böyle diyen insanları öldürmek istiyorum :D

• yanlış anlama lütfen,atıyorum,feriştahı gelse,ne yalan söyleyim vs vs

• 'sen beceremezsn dur ben yapim' sanki kendsi uzman. neyse başkaa. ' galiba senin psklojk sorunlarn var doktora gt' ulan mal yanında bu hale gelmem normal değil mi?

• Söyle de hep beraber gülelim...

• -Bir şey söyleyeceğim.+Söyle-Ya da neyse boşver ya+Söylesene-Yok yok boşver, eee naber?-Kusura bakma ama...

• Sevmediğim cümleSöylediği yalanı sana yalan söyledim diyerek acıklamasıya yalan söyleme yada o yalanla yaşa

• "Bilemiyorum artık,orasını kendin düşün"

• aynen

• böyle gözleri devire devire :/

• eee anlaaat bune ya iyy nefret ederim :D:D

• he , hı , tamam , işine bak , akıllı ol,

• genel olarak öğüt içeren cümleleri duymaktan nefret ederim

• Bır sey soyleyecekken vazgecen ınsan turunden ağır nefret duyarım.

• SEN BİLİRSİN'den nefret ediyorum ben biliyor olsam ona sormam ki zaten .

• şey kelımesi ne arkadaş :D şeyyciiim naber falan öğğk ne itici :D

• anlamı çoook derin bi kelime :D

• Saçlarımı boya sanıp boyamı diye sorulmasına çok kıl oluyorum ... vs vs

• neden :)

• hayır beyazçikolatalımocha denemelisin :)

• "bunu senin iyiliğin için yaptım"

• - sen tanimazsin

• fok balığı gibi konusan kızların hiçbir cümlesini duymaktan hoslanmam :)

• Neyseeee

• Üzgünüm ama , diye başlayan cümlelerihiç sevemedim..

• :)

• ben demiştim demeyi sevmiyorum ama ben demiştim ve türevleri. bir de boşver. demeyin bana böyle şeyler yaa :I

• 'Sen Bilirsin'

• evet var

• iyi

• :D

• var mi demiyor, neler diyor

• bir kahve mi içsek?hadi gezmeye gidelim :)İndirim var :)Canım bitanemsin :) vsvvvsss..

• Söylüyor söylüyor sonra boşver diyor ya bazıları, boğasım geliyor. Bide neyse kelimesini kullananlar.

• :)

• biri beni mi çağırdı

• boşver.. ıyyy

• özgür: hayatımben: efendim özgürözgür: demek özgür olduk şimdi , öyle olsun !ben : (içimden : benim adım özgür sanki hay ... ) attığım cevap : özür dilerim sevgilim .

• baştan efendim hayatım yazsanız ölürsünüz çünkü değil mi. kız milleti değil misiniz

• özür dileme ya ne özür diliyosun, suçlu o :D

• Bişey söyler duymam yok bişey diyip bi daha söylemezler yaaaa

• saçma sapan kıracak kızdıracak bi ton şey söyleyip tepki verince de kıvırmak için çok alıngansın denmesinden nefret ediyorum. alıngan olduğumu düşünüyorsan o kadar hassas olduğumu düşünüyorsan neden zorluyorsun gerzek diyesim geliyor ki diyorumda.

• sonra konuşuruz.beni bunun kadar geren başka bi cümle yok.

• Neyse tamam kalsın dedikleri an çakasım geliyor , söylesene oğlum.

• Canını kediler yesin.
      Seni mi kırcam =D

• Tamam kalsın o zaman =)))

Yükleniyor...