Yemek yedikten sonra göbeğim neden sisiyor?

selam arkadaşlar, 1.74 boyundayım ve 68 kiloyum, fazla kilolu değilim yani. Ben her yemek yedikten sonra karşın aşırı sisiyor, beni çok şişman... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• sen de muhtemelen irritabl bagrsak sendromu dıye bı rahatsızlık var ki bende de var maalesef.. aslında son donemlerde cok ınsanda var.. bagırsakların olması gerekenden yavas calsıyo ve bagırsaklarında normalde olması gereken bakterıler yıyecek orda cok kalınca normalden fazla gaz uretıyolar ve sısıyosun...

1. onerım gaz yapıcı bazı yıyeceklerden uzak dur (kabugu veya zarı kalın olanlar : erik elma bıber sogan vs...)

2.doktoruna gıdersen sana bazı haplar verebılır bagırsaklarını daha hızlı calıstırcak ve gazı kolayca gıderecek...

3, daha cok su iç ...

• cok cok cok sagol! gercekten de bagirsaklarim cok yavas oldugundan olabilir cünkü hic bügük tuvaletim de gelmez. cok az yani :( hic su da icmem aslinda cok yardimci oldun sagol !

• Öncekileri Göster
    • bu soru için 6 sene okumak dr olmak gerekmez :) gayet basit ve mantıklı cevapla hallolur benım verdiğim cevap a bakarsan anlarsın :)

• bu soru için 6 sene tıp okumak gerekli diye bi iddiam oldugunu hatırlamıyorum:) bu arada senin cevabın yemekle gazlı içecekler içidiği takdırde bır çözüm önerisi sanki:D ne dersin ;)