• Sor
  • Bence

Erkekler bir kızın yanında bir erkek görünce neden uzun uzun kıza bakar?

çekiniyor belli. sertim. yanaşmıyor. hatta sevmiyor da olabilir. ama bir erkek gördüğü zaman yanımda hemen sert ve uzun bir şekilde bakıyor. bugün de... Daha Fazla

En İyi Görüş

• hoşuna giden ve sahip olmadığı kadına erkeğin uzaktan uzun ve sert bakışı ancak çaresizlik ve ilgi ile açıklanabilir. bu şahıs kadınla ilgileniyor ancak çaresiz olduğu için bunu belli edemiyor demektir. direkt sert bakmak ise tehdit etmek anlamındadır. kadının saçlarından sürükleyerek sahiplenme zamanının yontma taş devrinde kaldığını düşünsek de karşı taraf gen aktarımı yoluyla hala bunun çabasını biyolojik olarak vermeye çalışıyor demektir. kendine dikkat et. bence işte böyle arkadaşım.

• vuvv çok fırtınalı bir aşk
      inşallah kıskanıyordur ne diyeyim çok mutlu olurum.
      ama hiç muhabbetimiz filan yok yani

• seçersin artık :)

Erkekler Ne Diyor 13

• yanında erkek gördüğüm tüm kızları dövmek istiyorum .. o da seni dövmek istemiştr ..

• seni kendisinin hak ettiğini duşunuyo :bne ... erkek arkadasını tıpsız bulmusdur.

• erkek arkadşım değil. öylesine biriydi yanımdaki

• lavuk oyle sanmıstır .. kendinin yanında olmamıstır senın gıbı bır kız

• pek anlamadım sorunu

• soruda anlaşılmayacak bir şey yok. bir daha oku.

• Sevgilinin yerinde olsam olay çıkarrım.Yanımda sevgilim yada kız arkadasım varken ben yanımızdan heçen erkeğe sert sert bakarım kafasını çevirse bile önüne dönsün diye yoksa olay çıkar ben çok kıskancım kadınıma kimse bakamaz

• sevgilim değil ki

• ha anladım bi anda heycan yaptım:)

• yanlış anlamıştır olayı ;)

• nasıl yani?

• daha önce tanıştımamıındır sende laubali sindir ondan biraz garip gelmiştir kendisini yabacı hissetmiştir.

• benim olma kimsenin de olma :)

• Çocuğa bak kıza bak mantığıdır

• Kıskanıyor olabilir yada püüüühh yazıklar olsun boyundan posundan utan bakışıdır :)))))

• kıza bak lavuga bak cümlesindeki lavuk olmuştur cocuk ondan olabilir.

• bakmak şöyle dursun o kızın yanındaki adam bana ne bakıyon lan bile dese hatta omuz bile atsa yanında bayan olduğu için kesinlikle alttan alır yoluma devam ederim.şükür hiç başıma gelmedi ama...

• Sizi kıskandıgı için :)

• niye kıskanıyor ki ? hiçbir şeyim değil kendisi

• Öncekileri Göster
    • nasıl yani ? sevmediğiniz kişileri de mi kıskanıyorsunuz

• sana ilgi duyuyor olamazmı..?

• İmamon ordusu polis de öyle bakıyor anasını satayıım :D normal bi kız arkadaşım la gezerken tip tip bakıyor bu polisler :D işte bunlar hep sex misali :D

Kızlar Ne Diyor 2

• kıskanmış sana kıskandığı mesajını veriyor.d

• bende almanya dayim bizede alman kadinlar ve erkekler bakiyor öpüsünce öküz gibi bakiyolar hemde evde musayit olmuyo arasira arabada sevgilimi öpüyorum öküz gibi bakiyolar ben hic bakmam kimseye yüzümü cevirim

• sapıkmısınız lan siz herkesin içinde doğru orası almanya

• herkesin ici degil oturdugum yerde carsi degil orman gibi yere cekiyok arabayi yinde biri köpek gezdiriyo görüncede bakiyo bakiyo bk var sanki

Yükleniyor...