• Sor
  • Bence

Hakkını helal etmemek....

aldatıdım, dayak yedim, vesaire vesaire ... en sonunda bu insana sadece git bundan sonra mutlu ol, Allah gönlüne göre versin yolun açık olsun .. daha iyilerini yaşa beni ilgilendirmez ... Ama sen bu dünyada benim iki yakama ellerinle yapıştın yaaaa, bundan sonra benim her iki elim hem bu dünyada hem öteki dünyada yakanda olucak dese... ne düşünürdünüz ?

Güncellemeler:
aldatıdım, dayak yedim, vesaire vesaire ... en sonunda bu insana sadece git bundan sonra mutlu ol, Allah gönlüne göre versin yolun açık olsun .. daha iyilerini yaşa beni ilgilendirmez ... Ama sen bu dünyada benim iki yakama ellerinle yapıştın yaaaa, bundan sonra benim her iki elim hem bu dünyada hem öteki dünyada yakanda olucak dedim. hata mı etmişim böyle sorayım belki anlarsınız arkdaşlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 18

• vicdanlı bir insansa ki değil anladığım kadarıyla vicdanıyla hesaplaşmak yüzleşmek zorunda kalır.fakat taş kalpli yüreksizin tekine az bile söylemişsin bir kulağından girip diğerinden çıkmıştır zaten

• Valla bravo tam layıkı bir cümle söylemişsin

• böyle hak sahibi olamaz zaten

• Sen kimsin lan düdük kaybol derim .

• sen dedin hepsini.. anladım :) bişey bile demene gerek yokmuş aslında..

• ben soruyu anlamadım ki hacı :( bi güncellede olayı bi de hele..

• günceelledim :)

• aynısı olmuş ama olsun yorumlardan çözmeye çalışırım :)

• ağzına sağlık:)

• iyi demişsin

• kuranda beddua etmeyin gerçek olur sonra pişman olursunuz der. pişman olmam diyorsan problem yok.

• beddua etmiyorum ki mutlu olsun banane ben sadece hakkımı helal etmiyorum... beddua kötü şeydir. ama ikisi arasında fark yok mu sizce?

• hakkını helal etmekçok önemli bir şeyama zalim kişiyehak helal edilmez.

• iyi etmişin

• o senin dediğin gazoz ağacı derim.

• herkesin hakkını helal etmeme hakkı vardır fakat bu kişiye hiç bir şey katmaz ama ALLAH rızası için affetmek ve helal etmek kişiye büyük sevap kaandırır..kendine iyilik yapanı herkes iyilik yapar iş kötülük yapanı affetmektir..

• dirert diğer tarafa büyük iyiliklerle gitmek için iyilik yaparım en azından biraz hafifletirim günahımı kul hakkı çok kötü vlh :S ödenemez edilmezse :S

• cococola3535 bacı: çok kötü bir insan olduğumu düşünürüm

• Böyle Hak Helal Edilmez.!

• doğrusunu sölemişsin !ama eden bulur müserih ol.

• Hak yerini bulucak de geç yapılan kötülükler yarına kalır ama yanlarına kalmaz.Er yada geç bunun bi önemi yok.

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...