Hakkını helal etmemek....

aldatıdım, dayak yedim, vesaire vesaire ... en sonunda bu insana sadece git bundan sonra mutlu ol, Allah gönlüne göre versin yolun açık olsun .. daha iyilerini yaşa beni ilgilendirmez ... Ama sen bu dünyada benim iki yakama ellerinle yapıştın yaaaa, bundan sonra benim her iki elim hem bu dünyada hem öteki dünyada yakanda olucak dese... ne düşünürdünüz ?

Güncellemeler:
aldatıdım, dayak yedim, vesaire vesaire ... en sonunda bu insana sadece git bundan sonra mutlu ol, Allah gönlüne göre versin yolun açık olsun .. daha iyilerini yaşa beni ilgilendirmez ... Ama sen bu dünyada benim iki yakama ellerinle yapıştın yaaaa, bundan sonra benim her iki elim hem bu dünyada hem öteki dünyada yakanda olucak dedim. hata mı etmişim böyle sorayım belki anlarsınız arkdaşlar

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ALDATILDIKTAN SONRA DAYAK YİYENE KADAR AKLIN NEREDEYDİ DİYE DÜŞÜNÜRÜM

Erkekler Ne Diyor 18

• doğrusunu sölemişsin !

ama eden bulur müserih ol.

• Valla bravo tam layıkı bir cümle söylemişsin

• vicdanlı bir insansa ki değil anladığım kadarıyla vicdanıyla hesaplaşmak yüzleşmek zorunda kalır.fakat taş kalpli yüreksizin tekine az bile söylemişsin bir kulağından girip diğerinden çıkmıştır zaten

• sen dedin hepsini.. anladım :) bişey bile demene gerek yokmuş aslında..

• iyi demişsin

• kuranda beddua etmeyin gerçek olur sonra pişman olursunuz der. pişman olmam diyorsan problem yok.

• beddua etmiyorum ki mutlu olsun banane ben sadece hakkımı helal etmiyorum... beddua kötü şeydir. ama ikisi arasında fark yok mu sizce?

• Hak yerini bulucak de geç yapılan kötülükler yarına kalır ama yanlarına kalmaz.Er yada geç bunun bi önemi yok.

• ağzına sağlık:)

• hakkını helal etmek

çok önemli bir şey

ama zalim kişiye

hak helal edilmez.

• iyi etmişin

• o senin dediğin gazoz ağacı derim.

• herkesin hakkını helal etmeme hakkı vardır fakat bu kişiye hiç bir şey katmaz ama ALLAH rızası için affetmek ve helal etmek kişiye büyük sevap kaandırır..kendine iyilik yapanı herkes iyilik yapar iş kötülük yapanı affetmektir..

• Sen kimsin lan düdük kaybol derim .

• böyle hak sahibi olamaz zaten

• dirert diğer tarafa büyük iyiliklerle gitmek için iyilik yaparım en azından biraz hafifletirim günahımı kul hakkı çok kötü vlh :S ödenemez edilmezse :S

• ben soruyu anlamadım ki hacı :( bi güncellede olayı bi de hele..

• aynısı olmuş ama olsun yorumlardan çözmeye çalışırım :)

• günceelledim :)

• cococola3535 bacı: çok kötü bir insan olduğumu düşünürüm

• Böyle Hak Helal Edilmez.!

Kızlar Ne Diyor 11

• en doğrusunu ettin.

• Gider yapışır şimdi bu söylediklerin ona

• Dinen hocalar ; Hakkını helal etmememe hakkın var.

Ama, edin der. Böylesi daha hoş olur.

• helallll :)

• bu içinden gelir insanın etmek gelmiyosa etmezsin onun için kötü olur kul hakkının karşılığı yoktur

• Iyı yapmıssın

• Birine öyle şeyler yasatmışsam, insanlık namına bir sey kalmamıştır bende ki hak hukuk umrumda olmaz.

• Hayır.

• az bile yapmışsın.

• Onları yapan bi insan tınlamaz bile. Eğer hak hukuk bilseydi yapmazdı bacım.

• Bana beddua ettiğini düşünürdüm.

Yükleniyor...