Sevgiliyi etkileme yolları...Sevgilim bir daha aşık olsun bana.

Sevgilimi etkilemek istiyorum, bir daha aşık olsun bana istiyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• siz kadınlar niye bu kadar doyumsuzsunuz. sevgilin sana aşık, ama bidaha olsun istiyorsun. sonra bi daha sonra bidaha... ömrü sana tekrar tekrar aşık olarak geçse yinede yetmez dimi :)))

• adının dövmesini koluna yaptır hoşuna gidecektir emin olabilirsin

• Aşk'ın doğasına karşı olmaz uğraşma.

• ona daha önce yaşamadığı ve hoşlanabileceği süprizler yap.

• Güven sarsıldıysa işin zor! Allah yardımcın olsun. Sevgilinin kişiliğinden biraz bahsedersen daha çok yardımcı olabilirim sana. Ama bu şekil de bir fikir beyan etmem , gerçekten çok zor.

• Yeniden başlamak istiyorsan herşeyi sıfırla. Yeniden başla. Ayrıl, en başından başlayın. Tekrar Aşk belki dogabilir.

• ayrılcak çocuktan yeniden başlıck ölemii :d bi kere ayrıldıktan sonra kız geri dönsede çocuk isticekmi bakalım ne dicek kız biz ayrılalım biraz tamam mı dicek :D

• Yeniden aşk istiyor. Yeniden başlamasında bir şey değişmeyecek ki :))

• kendin ol doğal ol sevgini göster ve hissettir bunu yaparken lütfen cıvıma ve yapmacık olma...

• daha doğrusu güvenini sarstım nasıl geri güvenini kazanırım ?

• Öncekileri Göster
    • Aynı şeyi kendine yapıldığını düşünsene sen olsan güvenicek misin ? Güven meselesi çok zor sağlanır canım en iyisi yelkenini başka yöne çevir hazır poyraz varken :)

• ee sen de yani...

• ... Ayakkabı bağcığımı bu ; İki düğüm sağlam olsun ! Özgüvenin yoksa, sevgilin mecnun olsa bile sana yar olamaz !

• Daha once hic opmedigin bir yerinden op, dakikalar boyunca.

• İlk başta yaşadıklarınızı düşün, o zamanlarda olup şu an olmayan ne var onları bul.Onun dışında sağlam dur ve samimiyetinden ödün verme. Kendini yersiz korkulara ve kaprislere bırakmadığın sürece en azından saygınlığını kaybetmezsin büyük oranda.

Kızlar Ne Diyor 4

• Üzgünüm ama aşk isteyince olmuyor onu etkileyerek maalesef kalbini kalazanamazsın ama senden hoşlanmasını sağlayabilirsin yada eskiden aşıksa sana olan aşkını hatırlayabilir

• Eğer ciddi düşünüyorsan adını dövme yaptırabılırsın.Ona hosuna gidicek sevimli hediyeler alabilirsin.Bir yerde hosuna gıden bısey gorunce al ve sana yakıstırdım de.Onunla yemek yedıgınızde veya baska bısey yaptıgınızda onun odemesıne ızın verme sen ode falan yanı :)

• ya bi kere aşık olmuş ya niye tekrar olsun yetmiyor mu bir kez

• birlikte tatile gidin arkadaşlarınızda olsun ,ordaki uyumunuzla tekrar aşık olucaktır,bide tatilde insan daha rahat olur bunu dene

Yükleniyor...