Terkeden bir erkeğe nasıl davranırsak geri döner? Terk eden erkekler pişman olur mu?

terkeden bir erkeğe nasıl davranırsak geri döner ? nasıl pişman olur ? onu canımdan çok seviyorum beni sebepsiz terketti mahfoldum intihar etmeyi... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Kendi yaşamını biri için feda edersen hayatının en büyük hatasını yaparsın . Seni terkeden seni kaybedendir bende aldatıldım hemden kendimden çok daha çirkin zeka seviyesi aşağılarda biriyle namuslu ve kız olduğum için beni kullanamayacağı için terketti. hemde 2,5 seneden sonra ilk aşkımdır. Aşkı onunla tanıdım ne yazık ki aşkı ondan harcadım ve tükettim. Ona slaytlar mı yapmadım , kapısına çiçek mi göndermedim, mesaide kaldığı zaman canım sıkılıyor dediğinde gidip yanında mı beklemedim , gel dediği yere gittim , ne zaman buluşmak istediyse buluştum hep o herşey oydu benim için...ama sonucunda hep aldatıldım hem de 5 para etmez biri uğruna benden vazgeçti. bir müddet sinir ilaçları kullandım kaldıramadım bu durumu, aşka inancım 0 oldu. Yanıma yaklaşanı bir dokun bin ah işit benden modunda kaçırdım hep beni beğenenleri , ondan nefret ediyor ama onu yine de seviyordum.. 1 sene bu sallantılı dönem geçti ve sonunda ailemin ve arkadaşlarımın yardımıyla melihi hayatımdan söktüm attım. İlk aşkımı yüreği 5 para etmez bir insan da çürüttüm ben , sevgiyi ben yaşadım ben yaşattım ben bitirdim o benim gibi hiç bir zaman sevmedi, hiçbir zaman benim onu umursamadığım gibi umursamadı beni.. Çok hoşlandı ama sevmedi... Kendi canının değerini bil çünkü kimseye değmez inan bana bunları neden mi yazdım bekleme gideni bekleme benim yaptığım hatayı yapıp sonra geçen zamana yanma diye.. Sana söylediğini melih de bana söylemişti , sen çok iyisin çok güzelsin , onca serseriliğime rağmen beni hala seviyorsun der alnımdan öperdi ama bunlar boş şeyler inan bana... Terk eden pişamn olur çark eder ama salla terk etmiştir bir kere ileri de terk etmeyeceğinin evlenince bile seni yüzüstü bırakıp gitmeyeceğinin garantisi yok. Zararın neresinden dönersen kardır. Şimdi sözlüyüm sözlüme yaşadıklarımı anlatmıştım ağlamıştı lanet etmişti biraz vurdum duymaz , şaşkın ama özünde çok iyi bir insan mükemmel insan diye de bir şey yok zaten hepimiz kusurluyuz. Önüne bak ve kimseye çok değer varma verdiğin derğer seni değersiz kılıyor.. Emin adımlarla arkana bakmadan geleceğe yürü emin ol pişman olmayacaksın ;) Biraz olsun yazdıklarımdan ders alıp uygulanman dileklerimle.. ;)

• çok teşekkür ederim çok haklısın.. ben bu ara sağlıklı düşünemiorum ama şimdi yazdığın cümleleri okurken birazda olsa anladım..

• Öncekileri Göster
    • pardon tunika senin melih mersinli mi?

• Hayır melih çapa da dr.