Terkeden bir erkeğe nasıl davranırsak geri döner? Terk eden erkekler pişman olur mu?

terkeden bir erkeğe nasıl davranırsak geri döner ? nasıl pişman olur ? onu canımdan çok seviyorum beni sebepsiz terketti mahfoldum intihar etmeyi bile düşündüm. yalvardım dönsün diye ama ben ne kadar koştuysam o kaçtı.. beni haketmediğini söylüyo.. çok canım yanıyo arkadaşlar nolur yardım edin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kendi yaşamını biri için feda edersen hayatının en büyük hatasını yaparsın . Seni terkeden seni kaybedendir bende aldatıldım hemden kendimden çok daha çirkin zeka seviyesi aşağılarda biriyle namuslu ve kız olduğum için beni kullanamayacağı için terketti. hemde 2,5 seneden sonra ilk aşkımdır. Aşkı onunla tanıdım ne yazık ki aşkı ondan harcadım ve tükettim. Ona slaytlar mı yapmadım , kapısına çiçek mi göndermedim, mesaide kaldığı zaman canım sıkılıyor dediğinde gidip yanında mı beklemedim , gel dediği yere gittim , ne zaman buluşmak istediyse buluştum hep o herşey oydu benim için...ama sonucunda hep aldatıldım hem de 5 para etmez biri uğruna benden vazgeçti. bir müddet sinir ilaçları kullandım kaldıramadım bu durumu, aşka inancım 0 oldu. Yanıma yaklaşanı bir dokun bin ah işit benden modunda kaçırdım hep beni beğenenleri , ondan nefret ediyor ama onu yine de seviyordum.. 1 sene bu sallantılı dönem geçti ve sonunda ailemin ve arkadaşlarımın yardımıyla melihi hayatımdan söktüm attım. İlk aşkımı yüreği 5 para etmez bir insan da çürüttüm ben , sevgiyi ben yaşadım ben yaşattım ben bitirdim o benim gibi hiç bir zaman sevmedi, hiçbir zaman benim onu umursamadığım gibi umursamadı beni.. Çok hoşlandı ama sevmedi... Kendi canının değerini bil çünkü kimseye değmez inan bana bunları neden mi yazdım bekleme gideni bekleme benim yaptığım hatayı yapıp sonra geçen zamana yanma diye.. Sana söylediğini melih de bana söylemişti , sen çok iyisin çok güzelsin , onca serseriliğime rağmen beni hala seviyorsun der alnımdan öperdi ama bunlar boş şeyler inan bana... Terk eden pişamn olur çark eder ama salla terk etmiştir bir kere ileri de terk etmeyeceğinin evlenince bile seni yüzüstü bırakıp gitmeyeceğinin garantisi yok. Zararın neresinden dönersen kardır. Şimdi sözlüyüm sözlüme yaşadıklarımı anlatmıştım ağlamıştı lanet etmişti biraz vurdum duymaz , şaşkın ama özünde çok iyi bir insan mükemmel insan diye de bir şey yok zaten hepimiz kusurluyuz. Önüne bak ve kimseye çok değer varma verdiğin derğer seni değersiz kılıyor.. Emin adımlarla arkana bakmadan geleceğe yürü emin ol pişman olmayacaksın ;) Biraz olsun yazdıklarımdan ders alıp uygulanman dileklerimle.. ;)

• çok teşekkür ederim çok haklısın.. ben bu ara sağlıklı düşünemiorum ama şimdi yazdığın cümleleri okurken birazda olsa anladım..

• Öncekileri Göster
    • pardon tunika senin melih mersinli mi?

• Hayır melih çapa da dr.

Erkekler Ne Diyor 23

• giden gelmez..gelirsede sen kabul etme şerefsizlik yaptı seni üzdü çok.

• ne kadardır ayrısınız seni neden haketmediğini söylüyor uyuşrurucu felanmı kullanıyor yada alkolik felan mı?

• 3 haftadır ayrıyız.

• Seni haketmiyorum diyen birinin mutlaka derin bir pişmanlığı vardır yada devam eden bir pişmanlığı vardır onu öğrenebilirsen sorununda cevabını bulursun.

• giden gitmiştir, gittiği gün bitmiştir!!

• Hayır

• olmaz.

• ben anlamadım ki arkadaş.. herkes aynı dertten muzdarip... kimi erkek kimi bayan.. yazık yaw valla yazık..

• Nedir bu terkedenlerin derdi anlamam? Hani sevmişsin şimdi sevmiyor olabilirsin. Ama zamanında nasıl sevdiysen tekrar sevebilirsin. Her şey sevgi mi? Arada onca zamanın emeği var. Hemen nedir terkedip gitmek? Aşkın, sevginin güzelliği onun için savaşmaktadır. Korkaklar olduğu sürece bu dünyada üzülen çok insan olacak. Ama kimsenin ahı kimsede kalmayacak. Ölümlü dünya sonuçta

• bi sen bi ben varız zaten kardeşim...

• Ölüm çare değil emin olun...Siz gittiğiniz de buna kimse sizin düşündüğünüz gibi üzüntü duymayacak hatta o bile duymayacak ne yazık ki...Siz hayatınızdan ve inançlarım doğrultusunda söylüyorum ki ahiretinizden olursunuz...Hayat bu işte biraz hüzünlü biraz kırıcı,biraz kırılgan...Birgün emin olun tebessüm ederek anımsayacağınız zamanlar olacak bu zamanlar...Kendinize dikkat edin ki,ilerde sizi gerçekten sevecek insana güzel bir yürek katabilesiniz:)

• seviyorsa pişman olur

• en fazla 1 hafta en az 2 gün. sonra hayat ona güzel zinciri koparmış köpek gibi olur. :D

• vicdanı dile gelmiş.. muhtemelen sen çok iyisin, oda bunu farketmiş olmalı, kendi vicdanında sıkıntılar var gibi, sana haksızlık ettiğini düşünüyo..

• ama onu çok seviyorum oda biliyo.. beni sevme haketmiyosunm diyo ama ben onu istiyorum :(

• sen onu ondan daha iyi bilmiyorsun.. adam seni hakketmiyorum diyorsa bildiği ama söyleyemediği bişeyler var.. dikkate al...

• Şimdi bunları duymak biliyorum acılarını dindirmeyecek ama senin daha güçlü olmanı sağlayacak.Şimdi seni terkettmiş birinin sana geri gelmesi sana nasıl bir fayda sağlar ki.Seven insan sevdiğini asla ama asla terk edip gitmez.Seni gerçekten sevmeyen birinin peşinden koşmaya değer mi? Hem geri dönse bile eskisi gibi olabileceğinize inanıyor musun ? Biliyorum zor gelecek ama en iyisi daima unutmaktır.Bazen fotoğrafını görünce icin cız eder ama bu hergün kendine acı vermekten kat kat iyidir.Sorun varsa yardımcı olmaya çalışırım

• çok sağol eklemek istiyorum

• Peki bekliyorum

• bırak gitsin hiç bişey senden daha kıymetli değil ki sadece kendini sev bırak herkes seni sevsin

• Kesinlikle.

• hiç terk etmedim bilmiyorum :) ama kolay kolay etmem

• canından çok sevmişmiş intihar edecekmişmiş çocuk musunuz siz ; sizde hiç değer maneviyat yok mu canımdan çok seviyormuşum kimse kimseyi canından sevmez o sevmek bir hoşlantıdır sevmek ancak canından olursa Allah'a karşı islama karşı koruma ve onun sevgi ve rızasını kazanmakla intihar edilir can verilir gidip fani biri olan helali olmayan bu senin heva ve heveslerinin esiri olduğunun ve bunu sana nefsinin hoş göstermesi (yani şeytanın) kendi kendine kuruntu yapmana neden olacaktır seni hak etmeyeni sen niye hak ediyorsun aklının zoru mu var bu kadar gurursuz , değersiz misin böyle yaptğın sürece hayat boyunca hep değersiz ve ezilen bir tip olacaksın buna emin ol yalvarmak mı sen önce seni yaradana karşı kulluk vazifeni getir yalvarma yalnız Allah'a karşı yapılır bunu yapmadığın sürece ona asi olursun bu asiliğin senin felaketin olur intihar mı edeceksin sanki gideceksen öbür tarafa sana hoş geldin diyecekler bunun azabını kat kat çekersin bir de imansız veya ibadet eksikliğin varsa vay senin haline sakın ola ki o gün Allah'ın rahmetine sığınma çünkü sen dünyada yaptıklarının esirisin ona karşı sen toprakta o başka karılarla fingir fingir takılır seni takan kim aklını başına al bir fani için peşinde koşuyorsun bu kadar niye Allah'ın yolunda gayret göstermiyorsun onun rızasını kazanmak için onun yolunda koşsan iyi olmaz mı bırak zaten şu anda böyle davranan bir kişiden eş mi bekliyorsun avucunu yalarsın evlensen bile tekmeyi yersin böyle kişilerden yav siz ne kadar kıt düşünüyorsunuz yav ben anlamıyorum gidip i*nenin birisinin yüzünden intihar edecek sonra aileni hiç mi düşünmüyorsun sen yav ne kıt bir insansın sen ailen senin bu kuruntu düşüncelerin yüzünden seni toprağa gömecek ondan sonra onları üzmeye hiç hakkın yok ya insan gibi yaşamasını bileceksin ya da öyle yarın öbür gün gidip el pençe inlsanların önünde duracaksın bunlar da nereye sürerlerse seni hele düşündüğü kelimeye bak canından çok seviyorsun haydi onun için ölüme atladın diyecekler falanın kızı gitmiş bir sokak çocuğunun yüzünden atlamış diyecekler ki acaba kızı kullandı mı senin hakkında hiç iyi düşünmezler ismin zaten çıkmış bir kere ondan sonra o garip annen baban onları üzmeye senin ne hakkın var çocukça bir tip kişiliği yeterince gelişmemiş maneviyat yoksunluğu, kendini başkalarının esiri kılmış birisin başlarım sizin aşk acısıymış def edin gitsin bu ne ya güçlü olanlar kazanır hayatta zayıflar ezilmeye mahkumdur güçlüden kasıt zalimlik olmak değildir Allah seni belki böyle bir kişiden kurtardı da seni iyi bir insana bağışlamayacağından emin misin çünkü Allah sana öyle kişileri yöneltir ki doğruyu bulman için ola ki aklını başına alırsın ki öğüt alırsın öğüt almak kimde öğüt eğer fayda verirse ki o kişiye

• seni haketmiyorsa birlikte olma sende eminol değerini bilen biri çıkar

• Kaçan kovalanır bu taktik hem kadınlar hem erkekler için geçerli. bırak kendiliğinden dönecek.

• inşallah

• olmaz efendim

• Mutlaka aşk vardır ama omur boyu suren mutlulukar sevginin sonucudur.Ve aşk sadece yıkımdır.Herkezden herseyden koptugunda baslar.Hastalanıp yataklara duserek bıter...

• olmaz

• erkekleri böyle üzerine düşerek şımartırsan senden iyice bişeyler bekler... sevgi dediğin karşılıklıolur.. seni o sevseydi sana böyle davranmazdı...şutla gitsin... sana yakışan birinidah bulursun..

• Seninle olursa vicdan azabı çekeceği bişi yapmış galiba. O yüzden dönmüyo. Bence peşini bırakma eminim senin onun peşinde koşmandan çok hoşlanmıştır. Biraz daha devam et.

• Seni haketmiyorum terkedilişlerde kullanılan en büyük yalanlardan biri bence... Bi kere adamın peşinden koşarak olmaz o iş. Sen koştukça o kaçar. O kendi yolunu çizmiş, sende kendi yolunu çiz..

Kızlar Ne Diyor 12

• Pişman olup geri dönebilir, pişman olur ama gurur yaptığından geri dönmeyebilir, pişman olmaz ama canı çektiği için dönebilir, ya da hem pişman değildir hem de geri dönmez yeni aşklara yelken açıp seni yeni sevgililerine dalga konusu yapıyor olabilir... Olabilir yani çeşit çeşit insanoğlu var ;)

• Valla pişman olmaz boşta kalırsa sadece sana gelir ama gelse bile gidecektir

• bu kafadaysan zaten dönmez yok sayacaksın yalvarmayacaksın aramayacaksın hayatının merkezi sen olacaksın o değil.

• dimi ama

• Öncekileri Göster
    • iftira atmaaramıyorum yalvarmıyorum ayrıcada yani

• iftira atma

• gezdi döndü dolaştı senden salağını bulamam dedi salla gtsn canım:)

• oluruna birak olacagi varsa olur kacan kovalanir emin ol donuyolar

• Sen ilgilenme kesinlikle. facede falan bişey paylaşma. arama sorma. hepsi pişman oluyo :D

• 2ay

paylaşmadan da olmuyor :)

• Amann bosver onu ya? bir bildigi vardirki dönmuyor.atesli pilic izledinmi?''Erkekler Adi Ve Yalanci hepsi birer yüzkarasi'' diyorlarve coookk dogru! ; )

• biliyomusun bir öncesine kadar seninle aynı durumdaydım. aynen bana beni haketmediğini söyledi birkaç neden saydı ve gitti ilk gün adam akıllı düşünmesini söyledim ağzına geleni dedi. yalvardım tabi peşinden gitme dedim. ama ne yaptı gitti. sonra şöyle sadece 3 dakika düşündüm. ve kendime geldim. onu düşünmemeye başladım. onsuz hayatımı nasıl düzene sokacagım hakkında planlar yaptım. ona üzgün olmadıgımı yansıttım. onsuzda mutlu olabileceğimi .. o benim bu halimi gördükçe delirdi. güçlü oldugumu gördükçe pişman oldu. gerçekten onsuz yapabileceğimi anladı. ve geri döndü ;).. sende benim yaptıklarımı yap. ve asla yalnız kalma arkadaşlarınla vakit geçir kendine uğraş bul mesela otur kalem kağıt al şiir yaz hikaye yaz.. ben öyle yaptım. ve şuan o bana muhtaç o artık tamamen benim :)

• inşallah dediğin gibi olur birazda olsa içimi ferahlattın :) benim smsim bitti ve 3 gündür hiç konuşmuyorum ona yalvarma mesajları falanda atamıyorum. böyle olması daha mı iyi en azından belki benim yokluğumu anlar..

• 2ay

helal olsun vlla

• seven terk etmez..2+2=4 ettiği kadar gerçekdir bu

• sessiz kal.

• peki

• Seni sevmiyor soğumuş olabilir başkasından hoşlanmış olablir.

• Olmaz.. Dönmez

Yükleniyor...