Türk kızları da çıplak protesto eylemleri yapmalı mı?

En başından belirteyim, cevabını bildiğim bir suali sorduğum için kendimi üç defa kınıyor ve kendimden utanıyorum!shame on you mr vaveyla, shame on you! Hayır anlamıyorum da! Kuduz köpeklerin aşıya direnmesi gibi ne diye ısrarla bu tür eylemlere bizim hatunlarımız da imza atmazlar? Yeri geldiğinde Rus kızlarından neyimiz eksik diyorsunuz.Söylüyorum size: Cesaretiniz eksik cesaretiniz!...Yani, yalnız ve güzel memleketimde en çok tanınan kadın eylemci Panter Emel yahu, düşünebiliyor musunuz içinde bulunduğumuz zavallı ruh halini? Onu da zaten kedi-köpek görse "bırak abla Allahını seversen, sen kurtaracağına benim kuyruğuma teneke bağlasınlar daha iyi, böyle iyiyim ben!" deyip sağa sola kaçışıyorlar. Kaldı ki biz ekran başında zevkle izleyeceğiz öyle mi? peh...ülke olarak bizim de artık göğüslerini açarak parlamento önünde protesto düzenleyen, futbol sahalarına çırıl çıplak dalan kızlarımıza ihtiyacımız var.siz kurtuluş savaşında kağnılar üstünde, omzunda top mermisi taşımış o asil kadınların torunlarısınız kardeşim! kendinize gelin artık. barut kokusu tadında eylemlerinizle yeri göğü inletin. namlunun ucuna kadar gelmiş beden dilinizle meydan okuyun tüm haksızlıklara!böylece biz erkeklerin de başı göğe ersin, dünyada saygın bir yerimiz olsun.imza: vaveyla...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sahne 1 / DIŞ / Pasaj / KURUCU ÇEKİM / GÜNSahne 2 / İÇ / Çay Ocağı / GÜNAhmet 30-35 yaşlarında mavi gözlü, kısa saçlı sol ayağı sağ ayağından uzun elinde direksiyon simidiyle gezen ihtiyar bir delikanlıdır. Birgün gene çay ocağında koşuştururken patronu Ahmet'i durdururur ve''Ahmet! Bırak elindeki şu kalemi kağıdı, çıkar şu aptal fuları da. Geçen gün Bulvar Dergisi buldum su kasalarının altında. Senin kemiklerini kırarım burası iş yeri. Bir daha sakın ola görmiyeyim'' der ve elindeki bezi fırlatıp sahnede ayrılır çay ocağı sahibi Turgut.Ahmet suratını asar, ağlamaklı olur. Önündeki sandalyeye çöker ve başını ellerinin arasına alır. Sahne Kararır.

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu adam sen misin? link

• En iyi cevap. +1

• keşke f lora, keşke o olabilseydim.
      keşke benim de onun gibi kaybedecek bir işim, yitirdiğim bir aşım, traş ettirmek zorunda kalacağım kıllı bir göğsüm ve de birlikte grev yapacağım işçi arkadaşlarım olsaydı.
      ama hayır, tanrı bana bu rolü biçmemiş maalesef.
      mükemmel bir hayata sahip olmakla cezalandırılmışım ben.
      esef verici, pek esef verici...

fairywings, seni de kınıyorum. ama sana laflar hazırlamadım.

• Yani size dokunmayan yılanın yıllarca yaşaması pek de umrunuzda olmaz.
      Yani Eylem yapmak için sizi doğrudan etkileyen sebepler olması lazım.
      Yani bilmemnerede yaşanan bir dramın çözümü için kılınızı kıpırdatmasınız... vs
      Keşke o adam siz olsaydınız.

''Cesaretiniz eksik cesaretiniz!...''

• Dostum bizde cesaret eksikse bazı beylerde de bilinç eksik...Sırf çıplak olduğumuz için izlemeye gelen kaç tane adam olacak sende biliyorsun bunu.. ! dikkatine çelme takarım yani <_<

• hmm, demek erkeklere güvenseniz sorun olmazdı.
      hmm...

• dünyada saydın bi yerimizin olması çıplak protestolara bağlıysa bırakalım eksik kalsın. bizim milletimizi geleneklerimize zaten ters. sen kendin ne güzel anlatmışsın ama nasıl bu kadar saptırmışsın.

• pardon saygın olucaktı saydın yazmışım.

• ee, bana ayar vermeye çalışırsan çarpılırsın işte böyle çileğim. altın çileğim benim...

• Allah senin şerrinden korusun biz kullarını .

• Türkiyedeki fortus ları unutmamak gerek..

• türkiyedeki sapık nüfusunu düşünürsek aman öyle birşey olmasın. burada böyle bir protestoyu anlayacak kapasite yoktur. ayıp bizde ayıp, en korkulu rüyamızdır biliyorsunuz ayıpla korkutularak büyütülürüz

Erkekler Ne Diyor 11

• Senin kafa iyi mi arkadaşım?

• Keanu ıslak budaklı meşe odunluk bu

• :)) Evet..

• Türkiye de bu iş sakat. Direkt tecavüzle sonuçlanan bir eylem olur.

• bence çıplak protestoyu hollandaya gidip sen yapmalısın. Burda yaparsan soyunduğun yerden sağlam çıkman çok zor.

• türkiye buna hazır değil :)

• Kardeş bu eylemleri yurtdışında yapanlar belli bir konuya dikkat çekmek için soyunuyor ve halktan da destek alıyorlar.Türkiyemizde kadın hep ikinci planda olduğu için böyle bir eyleme kalkışması her ne amaçla olursa olsun toplum tarafından yadırganacak, dikkat çekmeye çalışılan konu gözardı edilecek ve dünyaca ünlü basınımız sadece "seksi fotoğrafları için tıklayınız" dicektir.Bunun yanısıra Galata köprüsünde mini etekle yürüdüğü ve balık tutanları tahrik ettiği için 6 ay hapse mahkum olan ve barış için gelinliğiyle İtalya'dan yola çıkıp Gebze'de tecavüz edilip öldürülen kadınların ülkesindeyiz. O kadınlar Taksim'de hele bir tişörtlerini çıkarmaya yeltensinler inan bana orayı yıkarlar. Tecavüze uğradıktan sonra da din elden gidiyor diye bir grup tarafından taşlanarak imha edilirler. Sen bence Türkiye şartlarına biraz daha uygun şeyler iste.

• medeni olmak açmaksa bedeni bilin ki hayvanlar bizden daha medeniburada amaç eylem yapmak değil gibi göz ziyafeti vermek... eskilerine dediklerine inanmamak elde ya başımızataş yağarsa.. biz herşeyde soyunursak sonra bizi ne yaparlar birde siz düşünün.. zaten mevcut ortamda soyulup soganağa çevrilmişiz hak almak için eyleme gerek yoktur hakkı aramaya gerek vardır.bakınız hukuk yolları..

• türk gelenek ve göreneklerine uymaz sanırım

• bence yapmamalı can güvenliği açısından.

• o zaman bu işi bi ön ayak ol! varsa eşine, sevgiline, bacına, anana, teyzene, halana bi söyle, teklif et. onlar kabul ederlerse neden olmasın.

• sizin gibi özentiler olduğu sürece bu ülkeden ne gelenek kalır nede örf kalır... sizin aklınız o kadar uçlarda ki avrupanın nerde en pis fikri var onu alın getirin hiç bilim dünyasında niye bu kadar gerideyiz diye sorgulamayın.. medeniyet batıda değil artık doğuda doğuda.. japonyaya özenin biraz ...

• dostum senin sorunun ne amazon yaşantısına mı özentisin... soyunmadan eylem yapılmıyor mu?

Yükleniyor...