• Sor
  • Bence

Erkeklerin külotlu çorap giymesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Birçok ünlü marka, medeni ülkelerde çeşitli gereksinimlerle uniseks külotlu çorap satışına başlamış. Türkiye'den bir firma uniseks külotlu çorapların... Daha Fazla

En İyi Görüş

• o bacaklara çok estetik olur evet...

• Hangi bacaklardan sözediyorsunuz?

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler..

• Hahah

Kızlar Ne Diyor 14

• Neyyyyy , Allah canınızı almasın vala libidom düştü ...

• oh nooo.

• link Çok kötü duruyor, desenli desenli giymişler birde.

• İtalya'dan "emilio cavallini" adında bir firma bu sene çok özel bir koleksiyon hazırlamış. Görmenizi tavsiye ederim önyargılı olmamak lazım.

• Yazdım kenara.

• bende giyiyyorum ama :)

• düşünmek bile istemiyorum

• niye bende giyiyorum :)

• iğrenç...

• :))

• niye bende giyiyorum :)

• sağlık için giyebilir ama aksi takdirde asla.

• midem bulandı :):):)

• Kisin, görünmemesi sartiyla olabilir. Cokta tuhaf degil aslinda düsündümü. Görünmicek ve pantolon alti sicak tutar. Sonucta pantolonun altina isinmak icin don da giolar demi …

• Çok doğru tespit, daha ekonomik ve hijyenik bir seçim olduğu kesin. üstelik pantolonun altında birşey olduğu da anlaşılmıyor. Oldukça güzel

• Öncekileri Göster
    • Sahsen terlik arasi yine normal sac uzatmakta ama küpe bana hala normal gelmior (:

• Beğeni meselesi tamamen, bencede küpe neden takılıyor anlayamıyorum. Sadece takı, bir faydasıda yok ama imaj için takıyorlar. Bu mantıkla bakınca külotlu çorap daha izah edilebilir bir ürün oluyor erkek için

• kıl dönmesi olur giymeyin

• ha haa file çorapta var mıymış :))

• :)))) file çorap elbette yok tamamen fonksiyonel olarak düşünülmüş

• Öncekileri Göster
    • :) doğru tahmin ben ticaret adamıyım :))) 3 satır yazı ile benim profilimi çıkarttınız :) tebrikler

• :)

• Çok ateşli :O

• :)

• :))

• küçükken erkek kardeşime zorla giydirirdi annem kışın üşütmesin diye,bende dalga gecerdim hep :D şuan komik ve saçma gelmiyor,kışın pantolonun altına kalın külotlu çoraplar giyilebilir erkeklerde; ama ince ve rengarenk çoraplar giymelerine karşıyım,yumuşamaya gerek yok :D

• Çok modern akıllı bir hanımsınız, Tebrikler...

• kısın cok soğuk olunca siyah opak corabın ellerinden babamda öpüyo nolmus yani

• Giyiyorlarmıymış :O :D

• Elbette giyiyorlar, üzerinde düşününce mantıklı da zaten. Sonuçta erkeklerde bacaklara sahip ve şortta giyiyorlar. Eğer bir erkek külot giyiyorsa çorap ta giyiyorsa yıllardır kadınların fonksiyonel olarak kullandıkları bu üründen neden mahrum kalsınlar. Külotlu çorap değince aklımıza fileli seksi çorapları getiriyoruz ama erkek için olanlar oldukça masculine.

Erkekler Ne Diyor 10

• erkekler giyomuymuş ?

• Elbette giyiyorlar, üzerinde düşününce mantıklı da zaten. Sonuçta erkeklerde bacaklara sahip ve şortta giyiyorlar. Eğer bir erkek külot giyiyorsa çorap ta giyiyorsa yıllardır kadınların fonksiyonel olarak kullandıkları bu üründen neden mahrum kalsınlar. Külotlu çorap değince aklımıza fileli seksi çorapları getiriyoruz ama erkek için olanlar oldukça masculine.

• Yok daha neler!

• Ana okuluna giderken annemin kafama vura vura giydirdiğini hatırlıyorum :D

• Soğuk havalar için halen ideal bir ürün, yetişkin olmanız sizin bacaklarınızın kışın üşümediği anlamına gelmez. Günümüzde uniseks olmuş özgürce giyebilirsiniz.

• büyüdük soğuk işlemiyor ben boxermle rahatım :)

• Tercih tabii, üşümüyorsanız giymemeniz normal.

• tek kelimeyle iğrenç bune la...

• bu sorudan sonra inşallah ereksiyon sorunu yaşamam

• Erkek olsam nalett olsun der keser atardım la bu haberden sonra :))

• Öncekileri Göster
    • zaten pek hazetmemişidim soranı :))

• size dedim evet, oldukça komikti yorumunuz o nedenle super dedim :)

• kusmak istiyorum

• Şener Şen işi mapushane paçalı donu neyine yetmiyor

• Yakında etek çağı da başlar.Ne de olsa atamız iskoçlar.

• desenli olmazsa olmaz :D bide siyah ince olmalı :D

• Vay be.

Yükleniyor...