Gerçekten seven adam nasıl olur?

gerçekten seven adam nasıl belli olur? sevgilisini arasında mesafe varsa yanına çağırır mı ?

Güncellemeler:
beni sevdiğini biliyorum ama düşüncesiz sanırım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim gözümde gerçekten seven adam: sana göre yersiz ona göre yerli kıskanır. Aşırıya kaçmamak kaydıyla sana karışır ama art niyetli değildir. Bazıları vardır ilgisiz gibi görünür içten sever onlar. Size sürekli iltifat etmez,seni seviyorum demez,sarılıp öpmez. İçinden geldiğinde yapar. Onlarında aklındaki şudur (bende böyle bir insanım) "En sevdiğin yemeği hergün yersen bir süre sonra aynı derecede sevebilir misin?En sevdiğin yemeği hergün değil içinden geldiğinde yersen güzeldir"

Umarım yardımcı olmuşumdur :)

• Boşver ayrılmayı düşünme yeri geldiğinde tartışırsınız seni sinir eder ama senide çok sever emin ol.

• ewet sağol anlattığın tipte biri ama düşüncesiz bazen ayrılmayı düşünsemde kopamıyorum

Erkekler Ne Diyor 30

• Ben hayatımda asla kimseyi aldatmadım aldatmam da aldatmayan erkek vardır bana göre bir erkek sevdiği kızdan başkasına bakamaz ondan başkasını düşünemez başka kızları örse bile onun içinde o kızlara karşı birşey oluşmaz ben yolda gördüğüm kızdan sonra şöyle diyordum benim sevgilim bundan on kat daha güzel daha doğrusu güzellik kavramı sevgilinin ta kendisi olmalı ondan başkasını görmemeli bir kız güzel diye sevdiğini aşkını kirletmeye değmez karşındaki kızın en güzel duyguları seninle olduğu sürece bunu yapmayı bırak düşünemezsin bile bir erkek olarak herkeste bir parça olarak olacağıma bir kadına aşkı sonsuza kadar sınırsız yaşatırım daha iyi isterse dünyanın en seksi en güzel kızı olsun benim sevgilim herşeye rağmen benim gözümde ve kalbimde zaten tek eşsiz ve benzersiz olur önemli olan ve erkeklerinde yapması gereken doğru olan şey budur :)

• farklı olur. diğerlerinden farklı.

• Gerçekten Seven Adam;

Sevgilisi yanındayken baskasına bakmaz

Onu kıskanır, korur, fedakarlık eder

Sürekli merak eder arar sorar

Sürprizler yapar

Hep yanında olmak ister

İyiliğini düşünür yeri gelir bekler yeri gelir kızar ama iyiligin icindir

Cinselliği karsılıkllı olmayana kadar düsünmez kıyamaz hatta opmeye

vsvsvs...

• çağıra da bilir çağırmaya da bilir.. bir kaç olaya bakarak karakteristik analiz psikologlar için bile mümkün değil.. bu ifade ediş biçim farklılığı kişiye göre değişir.. seven adam; sana ne yaparsa yapsın, sevildiğini hissettiğin adamdır..

• Bunun kesinlikle bir standardı yoktur! Kişiye göre değişen olgulardır. Birinin sevip sevmediğini sadece sana bakışlarından, gözünün parlamasından anlayabilirsin...

• ADAM olur

• işte böyle kafayı sıyırmış olur link

• benim gibi olmaz onu biliyorum..

• salak olur.

• bunu anlaman çok kolay bişey gözlerinin içine bakarsın sevdiğini söyletirsin bir diğer yöntemde hal ve tavırlarına bakarsın diyelim ki seni sevdiği söylemesi yetmezdersen senden uzak duruyosada bilki seni sevmiyodemektirr

• Gerçekten seven adam yoktur ki olsun

• seven adam belli etmeyebilir. içine gömer seni yeri gelir hayallerinle yaşar.

• Dağlar yollar olsa çağırır

• Gerçekten seven adam tartışmalarda sakinleştirme görevini yapar :)

• beyleeeee = :)))))))))

• hissetmen lazım

• manyak mısın ?

• durex hissetmek güzeldir

• rivayete göre

çokk uzun zaman önce

çokk uzak ülkelerden birinde gerçekten seven bir adam varmış

• sevgilim için mesafeler tanımıyorum duşa girdiği zaman dahi yanlız bırakmıyorum o kadar seviyorum...

• Hakkatten seviyorum diyebilendir.

• Seven insan, aya benzer; güneş olamadığında yalnız bırakmaz sevdiğini. Bir

parça olsun yansıtır güzelliğini.Seven insan, sıcak olur; güldüğünde ısıtır

yürekleri, üzüldüğünde sızlatır. Seven insan, bağlı olur; her an farklı yaşar

güzellikleri ve yeniden keşfeder sevdiğini.Seven insanın yüreği ağırdır; ne

taşımaya gelir yaşam boyu ne de eğilip bırakmaya...

• hacı gerçekten seven adam yanındayken çok heyecanlanır konusmak için bir seyler yapar ama bir konu bulamaz gibi olan adamlar seviyor demektir :D

• mesafeye bağlı

• 5saatlik bir mesafe

• sana kesin bir belirleyici yol söyleyim bi erkek bir kizi gercekden aşk ile seviyor ise bilki onun hakkinda cinsel yonden yada braz daha incesine inersek opusmekmis elini tutmakmis vs vs gibi seylerden hicbir talepde bulunmaz o tip seyler dusunmez . ozellikle bi erkek cinsel olarak bir kizdan talepde bulunuyorsa % 95 gercekden sevmyodur ve isdedigini alncada kesnlikle ayrilir.

• mesafe sorunun mu var erkek arkadaşınla

• hımm anladımm beni çok sevdiğini biliyorum ama ayrılınca tanıyamıyorum bensizlik delirtiyor onu bizim ev telefonunu arayıp duruyor ben zor durumda kalıyorum beni hiç düşünmüyor annemlerde istemiyorlar bu yüzden :(

• evet ilgi göster.mumkun olduğunca az kavga etmeye çalış.onun zihninin senle meşgul olması en önemli şey.pek çok bayan bunu kavga çıkararak yapıyor.halbuki tek yol bu değil

• anladım yani benim ilgi göstermem gerekiyor

• Öncekileri Göster
  • Aşık olur.

• kendini belli eder

• çağırır veya gider ama bu gerçek sevgi göstergesi değildir. sevgiyi bu kadar ayak altına almamak lazım...

• nasıl yani

• senin benim gibi bir insan olur olaanustu bisey bekleme

• asdfg :D:D

• anlamadım

• gerçekten seven adam gözlerine baktın zaman belli olur ya

• kendi gider

• ben sevgilimi tek başına yola çıkartmam

• gitmiyorsa sevgilisinin olduğu yerde babası annesi tanıdık falan olcak diye rahat edemezmiş o yüzden sevgilisini çağırıyormuş rahat etmek içinmiş

Kızlar Ne Diyor 18

• kendisi gider

• Gaydir o

• öyle biri yok dünyda

• başlığa cevap:

bilmiyorum

güncelleme:

ahahahaha

• adam gibi adam adam olur öyle böyle değil adam olur.yok artık adam olur .adamlar adamlar olur.

• :( aşık olunası adam, evet.

• görsem de tanımazmışım mk :(

• rastlamadım

• ismail abe gibi bişe olur .kireç burnu'na git kime sorsan gösterir:)

• Ağzına sıç yine bi şey demiyo :D

• çağırmaz, gelir. net.

• gerçekten seven bi adam varsa o zaten diyerlerinden çok farklı olucağı için kendini belli eder

• ADAM olur önce.

• Sen kiz basina nasil gitceksin ki ? Dusunsun biraz ya. Seviyosa ne yapar ne eder gelir senin yanina.

• Maddi sikintisi olabilir tamam ama nihayetinde acliktan olmuyordur. Nasil bilgisayari ve interneti varsa, bir otobus parasini da bulabilir ama dimi?

• benim erkk arkadasımda uzaktaydı gel derdim maddi sıkntı yüzünden gelemezdi. Bana gel derdi. Ne yapar ne eder gelir belki de haklısınız .. Ama maddi sıkntıısı varken laptobunu satıp daha yüksegini almıs gecen gün ögrendm :)

• bencede öyle amaaa işte ona göre öyle değil çok düşüncesiz

• Seven adam çağırmaz gelir.. bir kızdan gelmesini beklemek çok saçma..

• Klişe..

• annemlerde öyle dedi kız erkeğin ayağına gitmez erkek kızın ayağına gider dediler

• yanına çağırmaz, yanına gider.. mesela;)

• yanına gider ,kıskanır herşeyine karışır onu kaybetmekten korkak incitemez..

• evetbencede

• Seven kıskanır diyorum başka bir şey bilmiyorum :))

• O belli eder kendini

• İmkanı varsa kendi de gider çağırır da.Sevdiğini görmeden zor durur insan.

• kızar bagırır kıskanır karısır hep bulusmak ister

• ewt aynen öle

Yükleniyor...