Bir çok eğlence mekanında (pub, bar vb.) uygulanan "Damsız Girilmez" kuralı hakkında ne düşünüyorsunuz.?

RealGuiding
KizlarSoruyor sitemizin blog sayfsında - link - yeralan bir haber konusunu sizlere sormak istiyorum..

Gece eğlence mekanlarından "pub", "bar" gibi yerlerin çoğunluğunda uygulanan "Damsız Girilmez" diye yazılı olmayan bir kural var.. Haber konusu olan bu "Damsız girilmez" kuralı hakkında.. Sizler önce linke tıklayıp blogdaki yazıyı okuduktan sonra, hem bu konudaki şahsi fikrinizi, hem de yazı hakkındaki görüşlerinizi, kısa bir özet şeklinde belirtirseniz çok memnun olurum..

Değerli fikir ve yorumlarınızı esirgemeyeceğinizi umuyorum..

Sevgilerimle..
Güncellemeler
+1 yıl
Yasak olmamış olsa, koparılan bunca yaygaranın hiç bir anlamının olmadığı görülecektir. Kapıya diktikleri kişileri de, içeride herhangi bir taciz, hırgür çıkması halinde kullanmak üzere arka planda bekletsinler. Düzeni başka önlemlerle de sağlamak mümkün.
Bir çok eğlence mekanında (pub, bar vb.) uygulanan "Damsız Girilmez" kuralı hakkında ne düşünüyorsunuz.?