Sevgiliye süpriz kutu. Siz ne koyardınız?

Mesela bir kutu agri kesici ve üstünde bir not: basini agrittigim icin özür dilerim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ılla kutumu olacak .ok kutu koyarım içine iceberg koyardım. uzerındekı not: bu askımın gorunen yuzu:)

Erkekler Ne Diyor 10

• 1 Adet emzik-gece bunun sahibini yapıcaz hazırlan :))

• hani çizgi filimlerde oluyo ya

kutuyu açınca koca bi yumruk çıkıyo :)))

öyle yapardım herhalde

• anti depresan koy vermediğin günlerde kullansın

• - ilişki iyi gidiyor : tek taş

- olmadı ayrılıyoruz : kına

• inşaallah:)

• evlilik kinasi olmasin o :D

• bomba :D:D

• Kalp

• Madem gizli sordun gizli cevap verelim... İçine bir hıyar koyardım kokladıkça sana kandığım için beni soktukça aldattığın için onu hatırla yazardım.allah affetsin

• haha güzelmiş :D

• ben başını ağrıtıyosam o kutudaki hapları tümden içsin :)

• bir kutu daha koyardım..

• :)))

• bir kutu daha...

• onun icine?

Kızlar Ne Diyor 7

• 3ay

Bir hobiyle uğrasıyorsa ya da araba motor tutkusu varsa maketlerini alıp koyabilirsin, veya futbola düşkünse kombine bilet alablirsin kucuk bir kutuda ona verebilirsin, Kutunun içerisini küçük hediyelerle süsleyebilir notlar yazabilirsin vs :)

• ben olsam o kutuya ona notlar mektuplar yazar yazar koyarıdm birde resimlerinizi kalpler filan çok hoş

• Renkli a4 kağıtlarından kalp kesip,o kalplerin içine de sevgilinle ilgili düşüncelerini yazabilirsin.Kutunun kapağının iç kısmına ikinizin fotoğrafını yapıştırabilirsin.

• bence romantik değilse bir erkeğe böyle birşey yapmak malesef çok saçma.. kullanabileceği birşey koyabilirsin anca parfüm gibi :)))

• romantik romantik :D

• çok kapak bi hediye.

• Zeytinyağlı dolma

• :DD:D:dD:

Güzeldi .)

• sakinlestirici:D bu iyiyms yaaa:D

• hahah evet denemek lazım :D

Yükleniyor...