Eski sevgiliyi unutmak için neler yapılmalı, bayanlar ve baylar :)

Sorum gayet açık mesela siz neler yaptınız eski sevgilinizi unutmak için :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 15

• hiç birşey yapamazsın tabi çok sevip ve bağlandıysan zamanla belki sevgin azalır ama herzaman kafanın biryerlerinde kalır arada bir aklına gelir bazen sürekli.

• ona olan sevgiyi bir gün unutursun ama gende ilerlen yıllarda onu gördügünde hiç bir zaman aklından anılar çıkmayacak eşkisi gibi gördügünde durmacan yoluna devam etican devam lı gördügünde hep o yıllar gelecek aklına ama aklına gelmesse sen sevmemişsin.

• yenisini bulmak en acilinden

• unutamazsın izi kalır

• unutulamayacak kadar önem verilen sevgiliyi terk etmek normal değil...eğer sorun karşı tarafta ise ''''yazık olmuş'''' demekten başka birşey gelmez elden...tavsiyem; erkek veya bayan arkadaşlara takılıp, günü yaşamak...

• ben hala unutmadım ki..

• iş şehir arkadaşlar ve akrabalar hepsini değişecen baştan bir hayat kuracan herşey yeni olacak ev eşyalar.. yapan hastaneler var sanırım hafızayıda sildirmek gerek sıfır km herşey:D

• aynen öyle

• kısaca öyle bence sevdiysen tabi diğerleri unutulur hatta laf olsun torba dolsun diye söz edersin ama sevdiğinden bahsetmek yakar içini of of

• sil baştan :D

• maverick e katılıyorum :)

• git birini bul çılgınlar gibi seviş, unutana kadarben yapamadım ama sen kızsın yaparsın

• ha ha :)) güzelmiş

• bunun büyümekle alakası yok kendini resmen ortaya atmakla var kaç yaşındasın bilmiyorum ya bir sübyancı, yada ergen ;)

• korkma ya büyü biraz

• Öncekileri Göster
  • kendi kendimi FORMAT'larım...

• kafayı söküp atmalı

• kişiden kişiye göreceli bir kavram "unutmak")) ama genel olarak çok sevdin ÇoOoOoook uzun soluklu dolu dolu bir ilişki yaşadın ve bitti diyelmm. şunu denedin mi acaba hayatını onu üntmadan da devam ettire bilirsin ayrıca zamanı geldiğinde zatenn hatırlamak istediklerinde yanında olucaktır hatta sonra ki ilişkinde sana doğru yolu bile gösterecektir buda benim düşüncem (=

• ... Kum saatini çevirip,beklemeye başladım.

• Resimlerinle uykuya dalıp tebessümünle uyanışlarımdaKokunu duymayı beklediğim sokakların karanlığındaSeni hissetmeye çalıştığım kalbimin kıyısındaUnutmadım seni unutamadım son GÜNEŞİMEllerimi ilk tuttuğun zamanın eşiğindeGözlerimle gözlerini buluşturduğun ilk gecenin şehvetindeSaçlarını doğanın bir parçasıymış gibi savuran rüzgarı bileUnutmadım unutamadım son GÜLÜŞÜM

• yaardımcı olabildiysem ne mutlu :))

• çok açıklayıcı sagol :D

• önce bir kendimi kaybederim uzun bir zaman sonra yine bulurum temiz bir şekilde sende yap güzel ouyor.

• :D:D

Kızlar Ne Diyor 8

• çivi çiviyi söker

• Düşünmemeye çalışmak beynine yenik düşmemek hobiler üzerine yoğunlaşmak sosyal ortamlara girip yeni insanlar tanımakla unutabilirsin.

• Unutmak için bişeyler yapmak unutmamak demek. unutmak istiyorsan, ben bunu unutmak için napsam diye düşünmemelisin. çünkü düşündükçe aklına gelir o. zamana bırakmak en iyisi

• unutmak için ekstra çaba harcarsan eyer daha .ok onu düşür unutamazsın en iyisi zamana bırak ve bu dönemde evde çok takılma yalnız kalma yani arkadaşlarınla falan vakit geçir. kafan bi şeylerle meşgul olsun.

• sevgılın yuzunden ıhmal ettıgın arkadaslarınla tatıle cık.kurslara katıl.spor yap o endorfın yok mu o endorfın tavan yapnca ınan unutuyosun:)sakın muzık dınleme ama sakın ha ısmaıl yk dınlerken bıle aklına gelır cunku:)

• çok basit..hemen yeni birini bulmaya çalışırım..çivi çiviyi söker misali..benim için işe yarayan tek şey bu..yoksa kahrımdan üzüntümden geberebilirim...

• ama yenisi olunca hep eski sevgiliyle kıyaslarsın, hep aklına o gelir devametmez.Yeniyi de yitirirsin.

• sen biraz detaya girmişsin ondandır :)))

• ben de onu dedim yuh dedi bana :)

• Unutulmaz ki. Sadece sineye çekersin.

• Sosyal aktivitelere katılım, spora adım atmak..Yeni bir sanat dalıyla uğraşmak..Dostlarla vakit geçirmek..Kendini hayvanlara adamak..Yeni birini bulmak..

Yükleniyor...