Çok sevdiği kadını beyaz gelinlik içinde görünce göz yaşlarını tutamayan damatlar?

solid
Konu sevdiği kadını gelinlikle görünce göz yaşlarını tutamayan damatlar. Aşağıdaki linkte resimleri bulabilirsiniz.
https://www.haberself.com/h/7613/

Peki kadınlar, sevdiğiniz kişi sizi beyazlar içinde görünce ağlasa ne hisseder, ne yaparsınız?
Erkekler, sevdiğiniz kadını hep hayalini kurduğu beyazlar içinde görünce ağlar mısınız? Yahut gözleriniz sulanır mı?

Payıma düşeni de yapıp ilk ben cevap vereyim;
Şayet ki o duruma gelirsek ağlarım sanırım, ağlamasam da gözlerim dolu dolu olur.
Bana bakmayın, duygusalım ben :)
Çok sevdiği kadını beyaz gelinlik içinde görünce göz yaşlarını tutamayan damatlar?