• Sor
  • Bence

Sevgiliyle yapılacaklar

uzun süreli ilişkide her buluşmada otur yemek ye, konuş, sinemaya git,tiyatroya git filan bir yerden sonra yapcak bir şey bulunamıyor.öyle olunca da... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Evet bu gayet normal bir şeydir. Bir sonra ki aşaması ise biraz heyecan yaşamaktır. Yani Adrenaline ihtiyacınız var. Bunu bir çok şekilde yapabilirsiniz. Ben mesela bu aşamadan sonra kızı eve atmıştım. İlişkimize renk geldi inan bana.

Erkekler Ne Diyor 19

• Gerçek bir sevgi yoksa zamanla sıkılır insan.

• sürekli birşey yapmak zorunda değilsin?sadece yanında olması bile sana mutluluk vermiyorsa geçerim ben öyle ilişkiyi..

• bir sürü malzeme bulmak istiyorsan, facebook muhabbetlerine gir. ayrılmak garanti.

• Karting'e gidin . Bir branş seçin onda takılın bir süre . Ufak çaplı seyehatlar yapın ne bilelim ilişki sizin .

• olay bitmiş ortak yönleriniz yok malesef

• aynı sorun bendede var piknikler cafeler gitmediğimiz yer yapmadıgımız aktivite kalmadı artık farklı sehirlere falan mı gitsek 1günlüğüne :S

• sen bu resmini göster o sana yapılacak çok şey bulur :))

• yenı heycanları öyle yer mekan olarak deyilde dürtüler olarak ele alırsanız daha heycanlı olur mesela yapmadğınız bişey yapın ve bunuun her tekrarındada rolleri değişdirerek yapın daha heycan verici oluyo inan bana

• insan sevdiğinden dağın başında kalsa bile sıkılmaz umarım cevabı almışındır

• Once kurtkoyde formula pistinde gazlar sonrada evde finish gorursun.bak bu iyi fikir.

• git sahilde otur illa eğlence yerlerine avmlere gitmeye gerek yok eski zamanlarda avm mi vardı

• ayrılın gitsin:D

• parise gidin madem yani deişik yer istiyosan ama buseferde baban izin vermez dimi :) sınırlarınca yaşamayı benlentilerine herzaman azla kanaat gerimeyi öğrenmelisin:)

• kavga edin geçer.

• bak cevaplar geliyor şimdi :))

• Hiçbir sevgilimle hiçbir zaman aynı şeyleri yapmadım . Her seferinde farklı oldu heyecanlı oldu değişik oldu .

• peki nasıl oldu onu soruyorum. :D

• Yukarıda arkadaş yazmış sonu sıkı tutlu:)
      Onlara ek olarak birkaç yüz şey daha:))

• en iyisi cok sık görüşmeyin ya program yapın bi hafta sinema bi hafta yemeğe çıkın sadece gündüzleri değil akşamlarıda cıkın erkek arkadasınmıs gibi takılın insalarla dalga gecin

• Ormana gitKoruya gitSahile git Sahilde sabahlaBara gitKonsere gitKokoreççiye gitEvine gitPes cafeye gitHalı sahaya git alkış tutBahşeye git hortum tutBisiklet sürün direksiyon tutFotoğraf çek makineyi tutAman kaçırma sıkı tut :D

Kızlar Ne Diyor 1

• benimde 2.5 yıllık ilişkim var.bende sıkılıorum hep aynı şeyleri yapmaktan o yüzden benim yaptıgım bikaç şeyden bahsedeyim belki denersiniz. maca hiç gitmemiştik mesela bizz ona gidebilirsiniz ya da karaokeyee.paintball a gidebilirsiniz arkadas grubu olarak

Yükleniyor...