Bir erkek neden başka kızları anlatır?

Gizli Üye
onunla ayni sinifa gidiyoruz, aramizda birsey var ama adini koyamiyorum surekli birbirimizi gicik ediyoruz tersliyoruz sonra cok iyi oluyoruz falan. siniftakiler bize "gizli asiklar" lakabini takti..

okulda bir kiz var. Sürekli onun hakkinda konusuyor bana anlatiyor guzel oldugunu (abartiyor).. Faceteydim o da yanimda otuyordu arkadaslarimdan birine girdi "bu kiz cok guze yal" dedi. bambaska biri.. Arkadaslarim beni kiskandirmaya calistigini soyluyorlar..

Bugun ki sohbetimiz:

Ben: Hep o bahsettigin kizla cikarmiydin?

o: neden cikmiyim ki?

Ben: ya dürüst ol cikarmiydin?

O: neden olmasin

Ben: Neden evet demek bu kadar zor?

O: seni dusunduren birsey olmali ki soruyorsun

Ben: yok birsey, sadece ciddimisin yoksa dalga mi geciyorsun onu merak ettim

o : haha geldigi gibi gelir.. görecegiz :)

Bu ne demek simdi?
Bir erkek neden başka kızları anlatır?