Sevgilim askere gidecek o askere gitmeden söz ya da nişan istiyorum.

Sevgilim askere gidecek ben o askere gitmeden söz ya da nişan istiyorum ama o istemiyor. Ben arkamda bırakmak istemiyorum, geldiğimde yaparız diyor. Acaba beni sevmediği için askerliği bahane mi ediyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benm sevgilimde askere gitmeden önce söz nişan yapmam dedi ve aynı sözü söyledi ya dönemezsem seni öyle bırakmak istemem dedi.Ben sevmediğinden böyle bişey dediğini düşünmüyorum.Seni düşünüyor çünkü nişan düğünün yarısı.Evlendim boşandım derler bekar bir kız için nişan geçtimi başından diye sorulur önemli bir mesele gerçekten seni düşünmüştür.Ama sanırım ayrısınız.Barışırsanız ki seni seviyorsa böyledir.

• teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 8

• bu sorudan 2 saat önce online oyun için ayrılmamış mıydınız? ne nişanı?

• ... Güvenmiyor sana !

• Erkekler genelde askerde aldatılır o ondan korkuyor olabilir. hatta askerde şöyle bi espri vardır:) senin sevgilin varyaa şu anda varyaaa... :)

• gerisini anla işte senin sevgilin varya oğlum şimdi ooooo neler neler yapıyordur gibilerinden

• eeeeeeee nolmuş?

• söz gelince nişanlancaz desin. iki isteğinde gerçekleşsin kanımca.

• sen demin ateş ettin diye ayrılmamış mıydın

• arkadaşım sevgilini dinle kesinlikle aslerlik sorasını beklemelisin çok sıkıntılı bir dönem geçireceksiniz çok yorulacaksınız askerlik sizin için bir sınav niteligindedir sabır fedakarlık hoşgöre ve sadakat bunların cevaplarını bulacaksınız sadece sevgilini dinle çok zor agır bir ortama gidecek sabırlı ol ve bekle ...

• yanlış yaparsın. gitsin dönsün ondan sonra yapın. geçen sürede bakalım 15 ay mı 6 ay mı her ne kadar sürecekse her ikinizin de bol bol düşünmeye vakti olur.

• askere gitmek zaten kötü bir duygu, bir de "nişan al, ateş" baskısı kurma.

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu şekilde düşünmesi çok normal biraz erkek beyniyle bak olaya bakabilirsen.

• Bende 18 yaşımdayken bunu istemiştim ,beni beklermisindediydi bende adı konmamış bir şeyi neden bekleyeyım dedim.O zaman bana mektup yaz ne yaptığını ,kimle gezdiğini çıktığını felanbende olmaz dedım .Öyle kapandı gıttı

• Arkada bırakmak istememek ve gelince yaparız ne demek nasıl bir çelişki bu ?Söz veya nişan şart asker yolu beklemek öyle kolay değil.

• bu ara baya bir şehit verdik sonuçta gidipte dönemmkte var sevıp sememkle alaksı yok bence pskoljık bır seydırr.

• ben erkek arkadaşımı 15 ay bekledim, nişan ya da söz yapmadık. ikimizde istemedik. zor bi dönemdi ama hep birbirimize destek olduk. arada sevgi olduktan sonra bi yüzüğe gerek yok bence. ki böyle uzak durumlarda birbirini çok daha iyi tanıyosun bence baskı yapma. her şey güzel gider arada sevgi olunca.

• bak canım sana sadece şu kadarını söyliyim benim kuzenim askere gittiğinde nişanlıydılar ve nişanlısını ve kendisini strese sokmaktan başka hiç bir şey yapmadılar kendisi bir sorun olunca nişanlısına ulaşamadığı için sorun yaşadı nişanlısını da iş haricinde hiç bir yere bırakmadı kuzenim askerde sigaraya başladı düşün :S nişanlısı dersen evde otura otura kilo aldı baya ikiside bir birine ulaşamayınca çok kötü pisikolojileri bozuldu bence nişanı askerden sonra yapın bu arada sevgilin kısa dönem mi uzun dönem mi gidecek askere?

• uzun dönemse onun için daha zor olur bence nişan falan yapmayın canım ya :S

• uzun dönem :/

• Saçmalama ya. Çocuk korkuyo gidipte dönememek var bunu da düşün. Seni düşündüğü için sadece.

• Yahu bebegim dalga mi geciyorsun? Daha bugün ayrilmistiniz ne cabuk baristiniz?

• :/

• Sevmiyor.

• Yok canım hala ayrıyızda bu yüzdende baya tartışmıştık buda aklıma geldi o yüzden bi fikir alayım dedim sevip sevmediğini anlamaya çalışıyorum :/

• Öncekileri Göster
  • siz oyun oynarken ayrılmamış mıydınız? ne zaman barıştınız?

• barışmadık bu yüzdende çok tartışmıştık hala bni sevip sevmediğini çözmeye çalışıyorum buda aklıma geldi :)

Yükleniyor...