• Sor
  • Bence

En ilginç evlenme teklifi?

En ilginç evlenme teklifi alan ya da nasıl yapılmalı? Herkes bir ilk olmak ister, örnek almak isterim doğrusu.

En İyi Görüş

• offf hiç yaşamadımmm :(( ama yaşayacağım inşallah 7 yıl sonra sevdiceğimle..

• ne tür teklif senı daha cok mutlu eder halinde vardır

• Öncekileri Göster
    • peşini bırakma o zaman :)

• peki :)

Kızlar Ne Diyor 7

• sevdiğim kişiden ve benim istediğin kişiden olsun da teklif tuvaletteyken bile kabul ederim

• -Kızımız evleniyor Necla!-Biliyorum Nejatçığım, aylardır hazırlık yapıyoruz işte.-Diyorum ki biz de evlensek artık!-Olur. Ama kızımız evlensin önce.-?!&%+^'&?!

• size açıkça şöyle söyliyim ben hayatımda unutamayacağım güzel bir evlilik teklifi aldım. bu insan için önemli bir an. ben salebi çok severim o zamanlar yeni sözlendiğim aşkım daha önceden bir cafe ile anlaşmış ve beni akşam iş çıkışında hiç yoktan tartışma yaratarak yüzüm bi karış ayarladığı cafeye götürdü. ben olanlardan bi haber somurturken salep söyledi ardından romantik bi parça çaldı ve gelen garson elinde koca kırmızı gül demetini önüme koydu hala saklıyorum. sonra gülümsedi ben tabi olarak birşeyleri anladım :) fakat saat geçti hala ortada yüzük yoktu salepler geldi içiyorduk artık saat geç olmak üzereydi son yudumuda çekince durumu anladım tek taş salep bardağının içindeydi şok oldum asıl güzel olanda o yüzük parmağında olduğu sürece hayatım o salep kadar tatlı olucak yüzüğü benim için taşır mısın diye sordu vee şu an evliyim :)

• em ilginç evlılık teklıfı kutlarım mutluluklar dilerim

• teşekkür ederim

• Daha önce de söylemiştim.Paraşütle uçaktan atlarken evlenme teklifi alsam kim olursa olsun hayır diyemezdim heralde:))

• ilk geçen ucaga bak (: dermişim

• Öncekileri Göster
    • - Kabul et, yoksa paraşütü açmam!

Hiçbir kadın reddedemez. Evet.

• O durumda evet hiç bir kadın reddedemez:))

• deniz altı var şimdi. ya da deniz altında turlar mı ne oluyo tam bilmiyorum onlarla inip evlenme teklifi edilebilir. cok cılgınca

• o may gat dıyorm deısık

• :) ben böyle bi evlenme teklifine balıkların içine atlardım heralde

• durr ! yolcu ıncek var :D

• denizin altında ..

• nasıl yani

Erkekler Ne Diyor 5

• konuşma arasında hiç beklemediği bir konu konuşurken bu arada yüzükleri takmayı unuttum diyip çıkartıp sonra devam etmek konuşmaya

• en güzel teklif sade olanıdır bence süprizlere gerek yoktur o işler boş entel işi

• marsta :)

• Bungee jumping kesinlikle bu atlayışı birlikte yaptığımızda sevgilime evlenme teklifi ederdim

• Bi klipte görmüştüm hoşuma gitti. Şanslı bayan üzerinde günü gelince denemeyi düşünüyorum. Anlatırım ama çalmazsanız sevinirim :) Şimdik önce bir kaç defa buz patenine ( diğer paten de olabilir ) gidilir, aktivite olarak kıza yutturulur. Sonrasında teklif günü de gidilip erkek kişi kayıp düşmüş numarası yapar. Ardından diz üstüne çökerek kalkmaya çalışır havası yatarıp yüzük kutusu zank diye açılır. O kadar yani. Yemek tarifi gibi anlattım ahaha :))

• yanaklar pembeleşinceye kadar diye ekleseydin tam olurdu.

• Yanaklar, pembeleşmek ? :P Kız yüzüğü görünce kızarsın heycanlansın diye mi bekleyim yani :))

Yükleniyor...