• Sor
  • Bence

Ben ne zaman evleneceğim ne zaman çocuk yapacağım?

26 yaşına geldim hep sevdim sevilmedim seveni sevemedim olayını yaşadım .benimle ilgilenenleri ben sevemedim benim ilgilendiklerim hep ya eski sevgililerine geri döndü ya ciddi bir ilişki istemiyorum dediler kısaca bahanler işte .bunun sürekli böyle olması beni hayattn soğtuyor .kaç yaşıma geldim yuva kurmak bebek sahibi olmak benimde hakkım değil mi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bak ben 23 yaşıma geldim siftah yok tek değilsin çözüm bulmaya çalışmalısın belediyenin kurslarına git sana göre bi şeyler var emin ol düzgün çevrelere girmeye çalış bayansın illaki karşına birileri çıkıcak nasip kısmet olayları var kadere inan nasıl bi iş yerinde çalışıyosun bilmiyrum bu tür şekilde olur bu işler...

• çalışmıyorum bu ara

• Öncekileri Göster
    • yok ki işte ondan bekar kaldım olsa evlenirdim kesin çünkü hoş bir kızım iyi biriyim vs

• o zaman bi şeyler yapıcaksın kendi uğraşını istiyo kader in genelde çalıştığı iş yerinden veya iş ortamından oluşur yani iş yerinde olmasa bile orda tanıştığın kişiler seni başka insanlarla tanıştırır öyle olur bu işler bir iş bul kendine araştır sor nasıl çevresi felan...

Erkekler Ne Diyor 17

• karşına çıkanların sevenlerin kıymetini bil bence ciddi olmayanlar değilmi zaten hayattan bezdirenler sizin gibi kızlarda öylelerinin peşinden koşuyorsunuz sonrada pişmanlık paçadan akıyor.arkadaşların eski sevgililerine dönüyorsa birazda hatayı kendinde ara bence dilerim seveni sevmeyi öğrenirsin mutlukuk karşılıklı sevgide evliliktede bebek için acele etme öncelik eşin olmalı

• yok evlenirnce hemen çocuk yapmayı düşünüyorum çünkü bir yaştan sonra doğrumak sağlıkız oluyor .sevenleri ben sevemiyorum zorla olmaz ki bu işler .seninde sevmen hissetmen gerek .eski sevgilisine döndü ama onlada evleniceğini sanmam ne bilim biraz atrafta kolay kadınlar var ondan erkek milleti evlenmek istemiyor sanırım çok ilerleyen yaşlarda evlenmek istiyor

• evlenip hemen cocuk yapmak erkegini soğutur senden tecrübemden söylüyorum
      aynı duyguları yaşatan bi kadınla evliydim ayrıldık yürümedi evlilik çocuktan cok doya doya yasamaktır hayatı

• yok soğutmaz çocuk seven biri olursa daha çok bağlanır bide zaten kendi yaşımdan büyük birinle evlenirim heralde ondan çocuk ister zaten yaşım geçiyor bekleyemem zamanım yok

• Kısmet diyeceksin, evleneceksin sende korkma her insanın bir eşi vardır, zamaı gelince o da olur..

• hiç umudum kalmadı

• Öncekileri Göster
    • Dualarımız seninle :))

• e hadi ekle arkadaş olalım bari :))

• armudun sapi uzumun copu demezsen. kendini essiz sanip da her gelene bir kulp bulmazsan evlenirsin.

• hayır hiçde değil istediklerim öyle ahım şahım tipler değildi ama yinede olmadı

• Öncekileri Göster
    • bi gorelim seni bir de sectiklerini.

• burden resim göstermem gereksiz ben kendimi biliyorum güzel bir kızım

• yaş 26 daha erken hacı naptın sen...? kariyer yap derim ben...

• üff kariyer yapmak istemiyorum

• Öncekileri Göster
    • inşş gelir bir an önce

• inşşş aminn

• yaşın geçmedi sorun etme bunu.. acelede etmene gerek yok karşına biri çıkacaktır...önemli olan değer yargıları...çılgınca aşk ararsan bulamayabilirsin..bayanların en büyük hatası budur bence.. hayat sevildikçe güzel.. ve seven erkek gerçekten kadınının etrafında pervane olur çaba harcar.. bence sevildiğini hissettiğinde ayrıntılara çok fazla bakma arkadaşım... gerçi sevenide bulamayabilirsin... buna pişmanlık diyeceğiz :)))

• yok sadece beni sevmesi yeterli değil öyle yapamamam ben denedim daha önce ben sevmediğim bir insanla olamıyorum alışamıyorum öyle bir yapım var

• Öncekileri Göster
    • hayır yaa ne yaş geçiyor umutlar azalıyor... en güzel yaşlarındasın...kesinlikle yaş geçiyor kaygın olmasın... bende bekarım. uzak olmasan ilgilenirdim aslında :)

• inşşş çıkar artık bende üzülüyorum yani böle herkes evleniyor ben yalnız

• Bende baba olmak istrm ana nerdr yokkiv cucuk yapanim :)

• sulandırma konumu

• Allahtan dile karşına gerçekten istediğin gibi biri çıkar hem 26 yaş normal yani örneğin 38 yaşındaki halam 1-2 ay sonra evlenecek daha önce hiç evlenmedi

• kısmet işte her yaşta oluyor demek beni halamda geç evlendi sanırım bizde genetik

• Gizli Kullanıcı bacı:hakkın, hepimizin hakkı.

• yani ama olmuyor

• Öncekileri Göster
    • bilmmem istanbulda yaşıyoruz bizim burda pek görücü usulü evlenmior kimse yani arkadaşlarım vs herkes kendi bulduğunla evleniyor öyle gelen falanda yok yani buralarda

• olur mu ya vardır yine öyle yapanlar ,azdır ama. sen ümidi kesmişsin resmen :)

• Vardır kısmetiniz bir yerlerde...

• nerde acaba

• Öncekileri Göster
    • yok görücü uslü değil aşk evliliği yapmak istiyorum

• O zaman sen kendi kendine çabalayacaksın. Çevrene daha dikkatli gözle bakacaksın yani.

• yazını okuyunca bi an beni anlatıyorsun gibi oldum :) bende senn durmndayım kimden hoşlandıysam konuştum ciddi ciddi hep olumsuz yanıt aldım beni sevende hatta teklif edende old ama ısınamadım olumsuz yanıt verdim :( bende evlenme istiyorum ama sevgilim dahi olmadı :( gözümde kaldı bu tür şeyler :( inş. aradığını bulursun :) biri var bu defa olsun artık zaman istedi bakalım bekliyorum :)

• inşşş hepimiz gönlümüze göre buluruz

• inş :) kib

• ben çok ciddiyim

• kısmetin yok gız senin :)

• yokk ne yapam

• Öncekileri Göster
    • ne diyosun Allah aşkına ya bişi dedik bizi suçlu çıkardın tmam ne yaparsan yap arkadaşım banane

• git işine ya

• Evde kalmış kızlara müjde... TURŞU yaz 4949 a gönder TURŞUNU biz kuralı :))

• bu çocuğa gülelim hepimiz hadi

• Öncekileri Göster
    • Bende osman ...

• git komikliğini başka yerde yap hadi

• Bakiremisin ?

• evet

• Öncekileri Göster
    • Bırak bu işleriiii

• öle valla isteyen istediğini düşünebilir namsulu kıza çamur ataıyrsun rabbim verir sana hediyesini hai işine

• tam zamanında sayılırsın ve bu yaştan sonra kritik dönem başlıyor,hayırlısı olsun senin için ama fazla geciktirme bayanlarda 27 üst sınır

• e geciktirme de benim elimde olan birşey değil ki kapı kapı koca arayamam ya

• Öncekileri Göster
    • hakkmızda hayırlısı

• amin

• güzel olduğunu düşünüyosan iyi bir eş olurum diyosan neden olmasınki?beni eklermisin önemli

• üff burdan koca bulmak için açmadım bu soruyu ya sende .güzel olduğumu söyler herkes ama işte kısmetim mi yok ne bilemedim

• Öncekileri Göster
    • allahım sana geliyorum yaa

• tamam sen nasıl istersen ama eklemekten bişey kaybetmessin..

• Nerede hata yaptığını az düşün...

• hata yaptığımı sanmıyorum özel hayatıma hep dikkat ettim ama olmuyor

Kızlar Ne Diyor 3

• ancak yasın gelmıs evde kalmıs sayılmazsın en ıdeal yas evet duzgn ınsan yok az ama o ınsanı bulmak oenmlı

• yok gibi cidden herkesin amacı belli

• Öncekileri Göster
    • aynen zoruna gidiyor yapılan haksızlıklar yanlarına kar kalıyor

• evet bosver pıslıklerıyle yasasnlr

• hiçde geç kalmış sayılmazsın.. erken olup yanlış kararlar vermekten yanlış insanla olmaktansa geç olsunda sağlam bir ilişki olsun canım.. şimdi en mantıklı karar verebilecek yaştasın evlilik ve aile kurmak için.. hiç beklemediğin anda olacak buna inan ve çok mutlu olacaksın.

• ay canım ya inşşş ama çok bunaldım özellikle bu ara

• bunalman için bir sebep yok ama tatlım yaşın gayet iyi bir yaş ve olur istediğin muhakkak.. geç olsunda güç olmasın ;)

• inşşş kısmetim açaılır birden

• evlilik görüsmeye gidin

• öle olmaz ya o ne demek

• :)) ehh benim ablam evde kaldi zaten annemin basinda hep bense 3 sene sonra evlilik hazirliyorum .. gec kalmadan sabret ama cikmadan bi taniyin birbirinizi karakteri kişili düsüncenizi uyumluysa cok iyii ... ama sevmek sevememek sevilmek sevilmemek diye... sevilmeni tercih ederim cünkü bir süre onu tanıyınca sevmeye basliyorsun inan

• yok ben sevmediğimi sevemiyorum maalaesef

Yükleniyor...