• Sor
  • Bence

Şimdi biz sevgili miyiz?

Hoşlandığım erkekler bugün 3. defa buluştuk. Elimi tuttu omuz attı sarıldık. Şimdi biz sevgili miyiz diye merak ediyorum bana göre öyle. Şimdi bu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• aslında düşünceli davranıp seni böyle ikilemde bırakmamalı dillendirmeliydi de artık böyle düşünceli insan mı kaldı dimi:)bence görüşelim mi deyince durumdan duyduğun rahatsızlığı dile getir ve biz arkadaş mıyız yoksa neyiz diye sor.

Erkekler Ne Diyor 11

• ohoo evliliğe bile yaklaşmışsınız...

• Omuz mu attı :o İyi kavga etmemişsiniz...

• pardon elini omzuma atti

• Bi sevişmeniz kalmış

• abartmayalim

• İyide elini niye tutuyor sizin nasıl bir arkadaşlık boyutunuz var :D

• ark. degiliz daha iyi tanimak icin görüsüyorduk

• :D komik neyse herkeze de elini verme bir özelin olsun ya

• şimdi kızlar heme tutturuyor :)

• sizin ilişkinize niye başkası teşhis koymak zorunda? :) Sana göre neyse odur. Sana dönüp "şu an itibariyle sevgiliyiz" diye deklarasyon mu yayınlamalı? :)

• Hayır tabi ki. Ne teklifi? Teklifi mi kalmış? Sevgili olmuşsunuz işte. Hayırlı olsun.

• sevgilisiniz tabi :)

• sacmalama sen sevgili olarak görüyorsan sevgilidir illaki yazılı bir dilekce mi lazım

• bilmem. kendiside benden hoslaniyordu. daha iyi tanimak icin bulusuyorduk bugünde birden bire böyle bor davranis sergiledi simdi anlamadm. liseli felanda dgliz ben yasm 21 kedisi 24 yasinda

• Öncekileri Göster
    • istiyorum yoksa izin vermezdim. daha haber yok kedisinden acbaa mesaj atop sorim mi ?

• ne gerek var bir dahaki buluşmanızda yine el ele kol kola olacaksınız sonucta

• Bu kadar saçma bir olay görmedim.

• eliini atmadan demedinmi adını koyda öyle elimi tut diye:)))

Kızlar Ne Diyor 9

• biz neyiz de :D

• teklif mi kaldı artık sevglisiniz işte

• bunu o söylemedyse biz nerden bilelim?

• ağzından bişey çıkmadan sen sevgiliyiz diye dolanma ortada. bazen çok adi oluyorlar. sevgili gibi davranıp lafa gelince ee ben öyle bişey demedim ki ne sevgilisi diyorlar. inanma kızım, ağzından bişey çıkana kadar emin olamazsın

• ee napim mesaj felan mi attim yoksa beklim mi

• bekle

• olabilrisinzde olmayabilirsinizdee kendine sor bencee

• sevgilisiniz tabi yoksa elini ne suretle tutsun?

• teklife gerek yok... hem öyle her şeye de bir isim koymak gerekmiyor bence. öyle şeyler yaşarsın ki adını bile koyamazsın, çünkü onu tanımlayabilecek bir kelime bile bulamazsın sadece yaşarsın ama hissettidiği yaşamaktan da ötedir...

• bence degilsiniz...teklif etmesi gerekir

• sorim mi ?

• bekle bana kalırsa...biraz beklersin olmazsa sorarsın

• evet elini tutmuş sarılmış seni seviyorum da dediyse hasiki musiki sevgilisiniz canıım :D hasiki musiki neyse

• seni seviyorum demedi emin degilim ki acaba sorayim mi yoksa komik bir duruma mi düserim

Yükleniyor...