Şimdi biz sevgili miyiz?

Hoşlandığım erkekler bugün 3. defa buluştuk.

Elimi tuttu omuz attı sarıldık. Şimdi biz sevgili miyiz diye merak ediyorum bana göre öyle.

Şimdi bu nasıl sorulur ki ? illa teklif mi etmezi lazım ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• aslında düşünceli davranıp seni böyle ikilemde bırakmamalı dillendirmeliydi de artık böyle düşünceli insan mı kaldı dimi:)

bence görüşelim mi deyince durumdan duyduğun rahatsızlığı dile getir ve biz arkadaş mıyız yoksa neyiz diye sor.

Erkekler Ne Diyor 10

• sizin ilişkinize niye başkası teşhis koymak zorunda? :) Sana göre neyse odur. Sana dönüp "şu an itibariyle sevgiliyiz" diye deklarasyon mu yayınlamalı? :)

• Hayır tabi ki. Ne teklifi? Teklifi mi kalmış? Sevgili olmuşsunuz işte. Hayırlı olsun.

• sevgilisiniz tabi :)

• sacmalama sen sevgili olarak görüyorsan sevgilidir illaki yazılı bir dilekce mi lazım

• ne gerek var bir dahaki buluşmanızda yine el ele kol kola olacaksınız sonucta

• istiyorum yoksa izin vermezdim. daha haber yok kedisinden acbaa mesaj atop sorim mi ?

• sevgilisiniz sende istiyorsan tabi iki tarafta seviyorsa sevgilisiniz artık

• Öncekileri Göster
  • Bu kadar saçma bir olay görmedim.

• ohoo evliliğe bile yaklaşmışsınız...

• İyide elini niye tutuyor sizin nasıl bir arkadaşlık boyutunuz var :D

• :D komik neyse herkeze de elini verme bir özelin olsun ya

• ark. degiliz daha iyi tanimak icin görüsüyorduk

• şimdi kızlar heme tutturuyor :)

• Omuz mu attı :o İyi kavga etmemişsiniz...

• abartmayalim

• Bi sevişmeniz kalmış

• pardon elini omzuma atti

• eliini atmadan demedinmi adını koyda öyle elimi tut diye:)))

Kızlar Ne Diyor 9

• teklif mi kaldı artık sevglisiniz işte

• sevgilisiniz tabi yoksa elini ne suretle tutsun?

• bunu o söylemedyse biz nerden bilelim?

• teklife gerek yok... hem öyle her şeye de bir isim koymak gerekmiyor bence. öyle şeyler yaşarsın ki adını bile koyamazsın, çünkü onu tanımlayabilecek bir kelime bile bulamazsın sadece yaşarsın ama hissettidiği yaşamaktan da ötedir...

• biz neyiz de :D

• olabilrisinzde olmayabilirsinizdee kendine sor bencee

• bence degilsiniz...teklif etmesi gerekir

• bekle bana kalırsa...biraz beklersin olmazsa sorarsın

• sorim mi ?

• ağzından bişey çıkmadan sen sevgiliyiz diye dolanma ortada. bazen çok adi oluyorlar. sevgili gibi davranıp lafa gelince ee ben öyle bişey demedim ki ne sevgilisi diyorlar. inanma kızım, ağzından bişey çıkana kadar emin olamazsın

• bekle

• ee napim mesaj felan mi attim yoksa beklim mi

• evet elini tutmuş sarılmış seni seviyorum da dediyse hasiki musiki sevgilisiniz canıım :D hasiki musiki neyse

• seni seviyorum demedi emin degilim ki acaba sorayim mi yoksa komik bir duruma mi düserim

Yükleniyor...