• Sor
  • Bence

Koç kadını-Yengeç erkeği uyumu hakkında yorum yapabilecek olanlar?

İnternette bakıyorum ama her yerde farklı şeyler yazıyor. Canlı örneklerine sormak daha mantıklı geldi. Sizde uyumlu olabilir mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• ben yengecim ve koç kadınıyla birlikte oldum... çokta uyumluyduk... en güzel günlerimi onunla geçirdim diyebilirim... koç kadınının biraz azmi ve hırsları oluyor birazda rahatlar... algısı açık olan koç kadını istedikten sonra yengeç erkeğini tam olarak anlayabilir bence... başarılı bir ilişki yaşanacağını düşünüyorum... tabi koç kadını güven sorunu yaşatmazsa.. kıskançlık dışında sorun olmaz gibi

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• cık olmaz bu iş

• 14gün

Yaklasik 1 yildir bir iliskim var nasip olursa 1 2 ay icinde nisanim olacak. Ben koc burcuyum sevgilim yengeç. En cok guven konusunda sirun yasadik yani sürekli sorgulama icerisinde gecti ilk aylarimiz. Bicok seye inanmis gibi gorundugüne bakma hala sorgulamaya devam ederler. Eger gercektwn mutlu olmak istiyorsan alttan alan taraf cogunlukla sen olmalisin.. cokta inatcidirlar evet haklisin diyip bildgni gizlice okumalisin bazende. Zor ama guzel :) hadi kolay gelsin :)))

• koc yengeci ezer.

• yengeç ayagından isirir

• yengeçle uyumaz ki, gözleri hep açık

• yengeç yan yan gider, koç boşlukta kalır toslayacak yer bulamaz

• ++++

• Öncekileri Göster
    • bende öyle olduğunu düşündüm ki sordum yahu !

• ayakta uyuyordur o sinsi sey ):

• Dünyanın En Güvenilir Erkeği Yengeç Burcu Erkeği Çok Tatlılar. Acılarını Bile Seviyorsun Bu Erkelerinin Yada Sevmeyi Öğreniyorsun. Ben Bir Koç Kadınıyım Koç da İnatçıdır Yengeç de Aşıklarsa Gayette Olmayanı Oldurular... Ünlülerden de Örnek Vereğim Yakında Evleneceklerini Duymuşdum Lady Gaga (KOÇ KADINI) Ve Taylor Kinney (YENGEÇ ERKEĞİ) Hem Çok İyi İş Arkadaşı Hem de Çok İyi Sevgilier Bunlar... :) ;)

Yükleniyor...