1.60 boyla 1.87 boy iki sevgilide nasıl durur?

Ey gidi gençlik size sesleniyorum :Darkdaşlar bir ilişkide boy önemli midir? sizce 1.60 boyla 1.87 boy iki sevgilide nasıl durur, düşüncelerinizi merak ediyorum...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Fotoğraftaki sensen her türlü giderin var 1.40-1.50-1.60 fark etmez yani :D Gerçekten güzel bir yüzün varmış.Neyse işin aslına gelirsek benim boyum 1.82 ve eski sevgilim 1.58 boyundaydı gayette yakışıyorduk birbirimize hem kız kısa olunca yerine göre topukla boy takviyesi yapabiliyor kendine bu nedenle çok abes durmuyor ayrıca boyu kısa olan bir kıza sarılmak benim daha çok hoşuma gidiyor çünkü onu tam olarak sarabiliyorsun ve o senin kalp atışlarını hissedebiliyor.Ayrıca o kısacık boyuyla başını omzuna dayadığında hissettiğin o muhteşem duyguyu anlatamam :( Eski sevgilimi çoook özlemişim beenn.. :,(

• affettir kaybetme, o kızı mademm... ben affetmedim eskisinii... b*k alır o da :D

• Aslında biraz benim eşekliğim birazda yanlış anlaşılma eşittir ayrılık.Yakın bir kız arkadaşımı kıskanıyordu zaten ve aramızda geçen bşr drumu yanlış anladı ağlaya ağlaya gitti.Çok yalvardım kapısında bekledim dönmedi ama artık yavaş yavaş daha sıcak davranmay abaşladı sanırım af sürecine girdim.Umarım affeder beni.

• haklısın.. :) hemde çok. neden ayrıldınız ki? yyada ayrıldı? üzüldümm yaa

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 34

• benimde 187 falan 160 155 lik kızları seviom hobbit gibi şirinler çok iyi yani

• Abartmıyorum.Boyum 1.90. Kız arkadaşım olmadı ama olsa bile 1.85 lik bir kız arkadaş istemezdim açıkçası. Bence 1.70 den sonrası uzun kategorisine girer kızlarda senin boyun normal ve boylarınız ikinizinde güzelmiş. :D

• teşekkürler :)

• yatınca belli olmadığından emin ol . ama fikrimi sorarsan sürahi ile bardak gibi derim

• boyun ne önemi var mühim olan insanlık

• tabiki

• tabi hayvanlıgın luzümu yok dimi. ne kadar adamda boy da olsa akıl da bi yere kadar.

• muhtemelen kısa olan sensındır çok buyuk aavantajları var saymakla bıtmez

• meselaa?

• bence kim ne diyecek diye düşünme boşver :) bugün övgüyle bahsederlerken yarın başka bir sebepten dolayı yadırgar insanlar :) bir de mutlaka birilerinin aklı kalır, başka biri de hoşlanıyordur açılamamıştır bu buna gitmiş mi falan der, bir başkası yakıştırmaz laf söyler. Yani iki kişi arasında olmaktan çıkar bir süre sonra yorumlara bakıp da kendini değiştirmeye kalkarsan onları sanki otorite gibi kabul etmiş olursun boşver senin kararın senin düşüncen hepsinden önemli :)

• :)

• rica ederim :)

• saolsınn . güüzell açıkladın.

• Benim boy 187 genelde kız arkadaşlarım benden hep kısa oldu. Ve hiç sorun olmadı. :) Önemli olan boyunun değil yüreğinin büyüklüğü ;)

• aynen öyle..

• Sürekli kucakta gezersin :)

• anlamadım .s

• Bende uzun oldugum için oradan biliyorum.Aramızda 40 cm var :)Benimle direk uçarsın :)))

• :D hahah en güzeli de budur hanii dermişim

• görüntü olarak belki orantılı olmaz ama kimin umrunda kendini onun yanında mutlu hissedebildik ten sonra

• dogrusunnn ne diyim ;)

• eğer bir ilişkide başka insanların ne düşündüğü önemli bir hale gelmişse bu ilişki boku yemiş demektir :)

• aynenn öylee ;)

• Bak sevince boy falan farketmez ama bişey sorcam yani niye şimdi elin kafanda ?

• :D

• bize gidi dedi =))

• elimden fazlası gelse yapardım şu an :)

• Ayy ayrı bi teşekkür ederimm :))

• Öncekileri Göster
  • senin gibi güzel sevgilim olsun bırak boyu benden 30 cm kısa olsun birisi seviyorsa boyu posu kiloyu yaşı kılı tüyü dert etmez

• teşekkürler

• afferin işte bu

• aslında güzellik değil
      ama sevgi herşeyi kapatır...

• Öncekileri Göster
  • aşk varsa gerisi tefarruattır :D

• hah işte buu ;)

• erkek 1.87 ise sorun yok. kız 1.87 ise karikatür gibi olur:))

• bence de ;)

• ssorun değil.

• aynen yok erkek 1.87 kız 1.60 hatta 58 diyelim

• Erkek olursa pek uyumlu olmaz kızın uzunsa idare eder

• Ben her zaman kısa boylu kızları daha çekici bulurum boyum 1.80 şuan sevgilimin boyu 1.65 civarı ama çok seviyorum

• inşallah minyon kardeş :D

• o o o o hayırlı uugurlu olur inş.. :)

• Öncekileri Göster
  • Topuklu ayakkabılar sizin için üretilmiştir

• evett :) oda var tabi onu düşünüp göz önünde buulundurarak cevaplarını düşünün.. :)

• Benim bir arkadaşım vardı kendi boyu 1.70 kızın boyu 1.40 nokta virgül dügünlerinde merdiven hediye ettim çok kızdılar. aynen şöyle kahkaha attım Muhahaha şimdide kimseyi beğenemiyon kız beddua etmişti karısız kalasın diye

• :D hay allah seni ne yapmasın o kadar cani bir insan değilim aksine. kimsenin kötülüğü isteyecek bir karakterde yok bende. hatta bu devirde zor ama iyi biriyim bile diyebilirim.

• Çok konuşmuyorum imajımı verdin şimdi bende yuttum resimlerden belli nekadar masum olduğun ama o masum güzelliğin altında yatan o dişi şeytanı hissediyorum sen varya adamın kulagına civa dökersin allah korusun öyle böyle bir tip degil bu millette sanacak pablo pikasso tablosu:)

• Öncekileri Göster
  • babam 1.84 annem 1.55 arada 29 cm fark var ama hiç de boy sorunu yaşanmadı yaşanmaz da zaten bu saatten sonra :)))

• aynen öyle diyorum kardeş

• kapatır güzellik boyu diyorsunn :D

• Öncekileri Göster
  • Ben 188 boyla 158 kızla çıktıysam =D Seni düşünmek bile hata

• sevgilinin omzuna koluna attığıdna kolun askıda kalıryorsa bi sıkıntı var demek :)

• :)

• :D deli

• şiimdi erkek açsından bakınca tam hakimiyet ve koruma yönü eksik oluyor yahu :D

• Öncekileri Göster
  • Değidir ..

• haklısınn ! ;)

• boyumda hic kiz arakadsm olmadigi icin hic biri uzun sremedi (1.90)gerisini dusun artik:)

• haklısın... allah boyunu boyuna güzel mi güzel bir kız çıkrr inş.

• allah vergisi :)) isde sorun oluyo kiz konusunda :)

• yuhhhhhhhhhhh sen hangi sulak yerde yetiştinn ya :D

• el ele gezildiginde, baba-cocuk gibi bi kavram olusasi bi durum..

• :D :)

• tamam cucus sorun degil :)

• kapakla mapakla işim olmaz benim ... :) düşüncemi söyledim amacım kapak etmek falan değildi ciciş ;)

• Öncekileri Göster
  • Kelebek konmuş misali durur

• Ayıp yatakta olur yorganı çekersiniz kaybolur

• Çok ayıp at ile kelebegi burda vurgulamak

• de ki onlara ; 1,80 üzeri erkekler 1,60 altındaki avratlara bakmamalıdır.bir ilişkide boy çok önemlidir.ilişkiler suresi.

• :) teşekkürler
      efenimmm

• :) özre gerek yok asıl sen kusura bakma düşüncen de bu saygım duyarım ;)

• özür dilerim :/

• Öncekileri Göster
  • napacakki affedersin 160 boyunda kız 187 yi 170bulsun neyine yetmiyor 10cm fark sarılamaz bile doğru dürüst ona çokl saçma geldi yaww..

• hah işte bu ama seviyorr bak...

• Boyu boyuna huyu huyuna uygyun olursa yakışır.

• boy önemli değildir önemli olan yakışmaktır

• bencede.

• hehehe ucuna tak evir çevir gibi durursun ... çok itici bir çift... 27 cm boy farkı hiç uymaz bence..

• Boy en önemsiz şeylerden biri.

• işte bize böyle beyinler lazımm :) ;)

• cüce gibi duruyo kız :S çok kötü bi durum

• eee yanii :)

• sevmesem yanımda durmazdı yani :D

• :D ama seviyodunnn

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 11

• boşver kime ne.

• bencede :)

• Ne gulüyon =)

• boyu hic önemli diil...

• Gayet normal :)

• Arada aşk varsa boy farkı lanet bi sayıdan başa bişey değildir..

• :)) sizlerde seviliyorsunuz reyizlerimm..

• yine çikolata ve yine güzel cevap seviyoruz seni reyiz :))

• köftehor senii :)

• cokmus ama topukluyla telafi edersin ya

• haklısın şekeritam ;) bencede

• boy farkı önemlidir ama göz ardı edilebilir ülkede örnekleri çokça mevcut yani:D

• haklısınn ;)

• siz ikiniz sorun etmedikten sonra baskalarinin ne düşündügü önemli degil bence

• bencede ;)

• Deveyle cuce gibi ...Benimkiyle aramda 13 cm var.. Kiz sizinkide baya cokmus ha. Ama ne guzel iste benim hosuma gidio deve cuce tarz sevgililer..

• :) yerden yere vurdun ggibi oldu ama kaldırdın yine ayaga :D

• boy farkı var, topuklu falan filan derken idare ediyoruz.

• :) ne dmek

• sağol canım

• allah'ım ayırmasınn :)

• Öncekileri Göster
  • topukluyla arayı kapatırsın:) bence buna takma. benim de çevremde var arada boy farkı olup gayet te mutlu olanlar :)

• süpersinn bencede öylee ;) çok da mantıklı

• 1.61 arkadşaımın boyu 1.90 vardır çocuğun boyu yani baya uzun bence sorun etme. ben 1.73im de ne oldu :D boş boş geziyorum :D yani boy ilişkinin belirleyicisi değildir..

• meselaa *? boyları nasıl

• bence kötü durur kısacık yanında ben erkek olsam çıkmam

• saygı duyarımm.. ;)

• e yoksa ne soruyorsun topuklu her dakika giyemezsin hem giysende kısa olursun yinede 30 cm topuk giyemeceğine göre bence hoş değil buda benim fikrim

• topuklu diye birşey var o farkı bi nebzede olsa kapatmaaz mı? hem seviyorsun da oda var tabi çocuk içinde boyun önemi yok diyelim.

Yükleniyor...