• Sor
  • Bence

1.60 boyla 1.87 boy iki sevgilide nasıl durur?

Ey gidi gençlik size sesleniyorum :Darkdaşlar bir ilişkide boy önemli midir? sizce 1.60 boyla 1.87 boy iki sevgilide nasıl durur, düşüncelerinizi merak ediyorum...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Fotoğraftaki sensen her türlü giderin var 1.40-1.50-1.60 fark etmez yani :D Gerçekten güzel bir yüzün varmış.Neyse işin aslına gelirsek benim boyum 1.82 ve eski sevgilim 1.58 boyundaydı gayette yakışıyorduk birbirimize hem kız kısa olunca yerine göre topukla boy takviyesi yapabiliyor kendine bu nedenle çok abes durmuyor ayrıca boyu kısa olan bir kıza sarılmak benim daha çok hoşuma gidiyor çünkü onu tam olarak sarabiliyorsun ve o senin kalp atışlarını hissedebiliyor.Ayrıca o kısacık boyuyla başını omzuna dayadığında hissettiğin o muhteşem duyguyu anlatamam :( Eski sevgilimi çoook özlemişim beenn.. :,(

• Çook teşekkür ederimm :))

• Öncekileri Göster
    • Aslında biraz benim eşekliğim birazda yanlış anlaşılma eşittir ayrılık.Yakın bir kız arkadaşımı kıskanıyordu zaten ve aramızda geçen bşr drumu yanlış anladı ağlaya ağlaya gitti.Çok yalvardım kapısında bekledim dönmedi ama artık yavaş yavaş daha sıcak davranmay abaşladı sanırım af sürecine girdim.Umarım affeder beni.

• affettir kaybetme, o kızı mademm... ben affetmedim eskisinii... b*k alır o da :D

Erkekler Ne Diyor 34

• de ki onlara ; 1,80 üzeri erkekler 1,60 altındaki avratlara bakmamalıdır.bir ilişkide boy çok önemlidir.ilişkiler suresi.

• yanlışşssın arkdaşşş :) hiç çevrende görmedn mi?

• Öncekileri Göster
    • :) özre gerek yok asıl sen kusura bakma düşüncen de bu saygım duyarım ;)

• :) teşekkürler
      efenimmm

• Boyu boyuna huyu huyuna uygyun olursa yakışır.

• eğer bir ilişkide başka insanların ne düşündüğü önemli bir hale gelmişse bu ilişki boku yemiş demektir :)

• aynenn öylee ;)

• Ben 188 boyla 158 kızla çıktıysam =D Seni düşünmek bile hata

• sevgilinin omzuna koluna attığıdna kolun askıda kalıryorsa bi sıkıntı var demek :)

• :D o atsın o zaman canım :D benim yetemediğim yerde o yetişsin bi zahmet :D

• Öncekileri Göster
    • :D deli

• :)

• Değidir ..

• haklısınn ! ;)

• babam 1.84 annem 1.55 arada 29 cm fark var ama hiç de boy sorunu yaşanmadı yaşanmaz da zaten bu saatten sonra :)))

• perfect =)

• Öncekileri Göster
    • aynen öyle diyorum kardeş

• :D

• senin gibi güzel sevgilim olsun bırak boyu benden 30 cm kısa olsun birisi seviyorsa boyu posu kiloyu yaşı kılı tüyü dert etmez

• güzellik boyu farkını kapatır mı sence?

• Öncekileri Göster
    • afferin işte bu

• teşekkürler

• erkek 1.87 ise sorun yok. kız 1.87 ise karikatür gibi olur:))

• aynen yok erkek 1.87 kız 1.60 hatta 58 diyelim

• ssorun değil.

• bence de ;)

• Ben her zaman kısa boylu kızları daha çekici bulurum boyum 1.80 şuan sevgilimin boyu 1.65 civarı ama çok seviyorum

• işte sevgi buya :) minyon kızlar daha sempatik oluyor değil mi :)

• Öncekileri Göster
    • inşallah minyon kardeş :D

• Kelebek konmuş misali durur

• Çok ayıp at ile kelebegi burda vurgulamak

• Ayıp yatakta olur yorganı çekersiniz kaybolur

• cüce gibi duruyo kız :S çok kötü bi durum

• ahahaha aynen deve ile cüce

• Öncekileri Göster
    • sevmesem yanımda durmazdı yani :D

• eee yanii :)

• boyumda hic kiz arakadsm olmadigi icin hic biri uzun sremedi (1.90)gerisini dusun artik:)

• yuhhhhhhhhhhh sen hangi sulak yerde yetiştinn ya :D

• allah vergisi :)) isde sorun oluyo kiz konusunda :)

• haklısın... allah boyunu boyuna güzel mi güzel bir kız çıkrr inş.

• hah işte bu ama seviyorr bak...

• hehehe ucuna tak evir çevir gibi durursun ... çok itici bir çift... 27 cm boy farkı hiç uymaz bence..

• görüntü olarak belki orantılı olmaz ama kimin umrunda kendini onun yanında mutlu hissedebildik ten sonra

• dogrusunnn ne diyim ;)

• Erkek olursa pek uyumlu olmaz kızın uzunsa idare eder

• Benim boy 187 genelde kız arkadaşlarım benden hep kısa oldu. Ve hiç sorun olmadı. :) Önemli olan boyunun değil yüreğinin büyüklüğü ;)

• aynen öyle..

• Abartmıyorum.Boyum 1.90. Kız arkadaşım olmadı ama olsa bile 1.85 lik bir kız arkadaş istemezdim açıkçası. Bence 1.70 den sonrası uzun kategorisine girer kızlarda senin boyun normal ve boylarınız ikinizinde güzelmiş. :D

• teşekkürler :)

• yatınca belli olmadığından emin ol . ama fikrimi sorarsan sürahi ile bardak gibi derim

• boyun ne önemi var mühim olan insanlık

• tabi hayvanlıgın luzümu yok dimi. ne kadar adamda boy da olsa akıl da bi yere kadar.

• tabiki

• muhtemelen kısa olan sensındır çok buyuk aavantajları var saymakla bıtmez

• meselaa?

• bence kim ne diyecek diye düşünme boşver :) bugün övgüyle bahsederlerken yarın başka bir sebepten dolayı yadırgar insanlar :) bir de mutlaka birilerinin aklı kalır, başka biri de hoşlanıyordur açılamamıştır bu buna gitmiş mi falan der, bir başkası yakıştırmaz laf söyler. Yani iki kişi arasında olmaktan çıkar bir süre sonra yorumlara bakıp da kendini değiştirmeye kalkarsan onları sanki otorite gibi kabul etmiş olursun boşver senin kararın senin düşüncen hepsinden önemli :)

• saolsınn . güüzell açıkladın.

• rica ederim :)

• :)

• Sürekli kucakta gezersin :)

• :D hahah en güzeli de budur hanii dermişim

• Bende uzun oldugum için oradan biliyorum.Aramızda 40 cm var :)Benimle direk uçarsın :)))

• anlamadım .s

• bize gidi dedi =))

• Anlamını bilmiyorum ne anlamda dedin ama umarım iyi bişeydir :)

• Öncekileri Göster
    • Ayy ayrı bi teşekkür ederimm :))

• elimden fazlası gelse yapardım şu an :)

• aşk varsa gerisi tefarruattır :D

• hah işte buu ;)

• Topuklu ayakkabılar sizin için üretilmiştir

• evett :) oda var tabi onu düşünüp göz önünde buulundurarak cevaplarını düşünün.. :)

• Benim bir arkadaşım vardı kendi boyu 1.70 kızın boyu 1.40 nokta virgül dügünlerinde merdiven hediye ettim çok kızdılar. aynen şöyle kahkaha attım Muhahaha şimdide kimseyi beğenemiyon kız beddua etmişti karısız kalasın diye

• :D :D allah senii haketmişşssin :D

• Öncekileri Göster
    • Çok konuşmuyorum imajımı verdin şimdi bende yuttum resimlerden belli nekadar masum olduğun ama o masum güzelliğin altında yatan o dişi şeytanı hissediyorum sen varya adamın kulagına civa dökersin allah korusun öyle böyle bir tip degil bu millette sanacak pablo pikasso tablosu:)

• :D hay allah seni ne yapmasın o kadar cani bir insan değilim aksine. kimsenin kötülüğü isteyecek bir karakterde yok bende. hatta bu devirde zor ama iyi biriyim bile diyebilirim.

• el ele gezildiginde, baba-cocuk gibi bi kavram olusasi bi durum..

• :D delii ya

• Öncekileri Göster
    • tamam cucus sorun degil :)

• :D :)

• napacakki affedersin 160 boyunda kız 187 yi 170bulsun neyine yetmiyor 10cm fark sarılamaz bile doğru dürüst ona çokl saçma geldi yaww..

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 11

• boşver kime ne.

• Ne gulüyon =)

• bencede :)

• Gayet normal :)

• boy farkı var, topuklu falan filan derken idare ediyoruz.

• var mı sevgilin le boy farkı?

• Öncekileri Göster
    • sağol canım

• :) ne dmek

• cokmus ama topukluyla telafi edersin ya

• haklısın şekeritam ;) bencede

• boy farkı önemlidir ama göz ardı edilebilir ülkede örnekleri çokça mevcut yani:D

• haklısınn ;)

• siz ikiniz sorun etmedikten sonra baskalarinin ne düşündügü önemli degil bence

• bencede ;)

• boyu hic önemli diil...

• Arada aşk varsa boy farkı lanet bi sayıdan başa bişey değildir..

• köftehor senii :)

• yine çikolata ve yine güzel cevap seviyoruz seni reyiz :))

• :)) sizlerde seviliyorsunuz reyizlerimm..

• Deveyle cuce gibi ...Benimkiyle aramda 13 cm var.. Kiz sizinkide baya cokmus ha. Ama ne guzel iste benim hosuma gidio deve cuce tarz sevgililer..

• :) yerden yere vurdun ggibi oldu ama kaldırdın yine ayaga :D

• topukluyla arayı kapatırsın:) bence buna takma. benim de çevremde var arada boy farkı olup gayet te mutlu olanlar :)

• meselaa *? boyları nasıl

• 1.61 arkadşaımın boyu 1.90 vardır çocuğun boyu yani baya uzun bence sorun etme. ben 1.73im de ne oldu :D boş boş geziyorum :D yani boy ilişkinin belirleyicisi değildir..

• süpersinn bencede öylee ;) çok da mantıklı

• bence kötü durur kısacık yanında ben erkek olsam çıkmam

• topuklu diye birşey var o farkı bi nebzede olsa kapatmaaz mı? hem seviyorsun da oda var tabi çocuk içinde boyun önemi yok diyelim.

• e yoksa ne soruyorsun topuklu her dakika giyemezsin hem giysende kısa olursun yinede 30 cm topuk giyemeceğine göre bence hoş değil buda benim fikrim

• saygı duyarımm.. ;)

Yükleniyor...