1.60 boyla 1.87 boy iki sevgilide nasıl durur?

Ey gidi gençlik size sesleniyorum :D arkdaşlar bir ilişkide boy önemli midir? sizce 1.60 boyla 1.87 boy iki sevgilide nasıl durur, düşüncelerinizi... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğraftaki sensen her türlü giderin var 1.40-1.50-1.60 fark etmez yani :D Gerçekten güzel bir yüzün varmış.Neyse işin aslına gelirsek benim boyum 1.82 ve eski sevgilim 1.58 boyundaydı gayette yakışıyorduk birbirimize hem kız kısa olunca yerine göre topukla boy takviyesi yapabiliyor kendine bu nedenle çok abes durmuyor ayrıca boyu kısa olan bir kıza sarılmak benim daha çok hoşuma gidiyor çünkü onu tam olarak sarabiliyorsun ve o senin kalp atışlarını hissedebiliyor.Ayrıca o kısacık boyuyla başını omzuna dayadığında hissettiğin o muhteşem duyguyu anlatamam :( Eski sevgilimi çoook özlemişim beenn.. :,(

Soran beğendi
    • Çook teşekkür ederimm :))

• Öncekileri Göster
    • Aslında biraz benim eşekliğim birazda yanlış anlaşılma eşittir ayrılık.Yakın bir kız arkadaşımı kıskanıyordu zaten ve aramızda geçen bşr drumu yanlış anladı ağlaya ağlaya gitti.Çok yalvardım kapısında bekledim dönmedi ama artık yavaş yavaş daha sıcak davranmay abaşladı sanırım af sürecine girdim.Umarım affeder beni.

• affettir kaybetme, o kızı mademm... ben affetmedim eskisinii... b*k alır o da :D