• Sor
  • Bence

Ikizler burcu kadınıyla balık erkeği nasıl olur?

ben ikizler burcuyum sevgilim balık peki nasıl bir ilişkileri olur yada nasıl davranmam gerekiyo?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• iyi ızgara tava olur

• ızgara değil de tava olup onun başında bitmek isterdim...

Erkekler Ne Diyor 12

• yükselenin de balıkmış bence olur.çünkü sende duygusalsın senin pek ikizlerin kalmamış gibi :)

• olemi olmadıki beni bıraktıı hiç bişe solemeden hemde...

• bi hata yapmışsın ya da aklı hep başkasındaymış.başka ihtimal yok zaten.

• annemin burcu balık hiçbir zıtlığımız yok önemli olan sevmek

• Hahaha bende balığım ama şunu açık söylicem çok acayip derece duygusalız yani senin tek bir kelimen veya şakada olsa söylediğin bir şeyi ciddiye alıp sana küsebilir veya içine atıp sende soğuyabilir onun için biz balıklarla çok hassas davranın kızlar :)

• ben balığım,sevdiğim insana biraz fazla bağlanıyorum bildiğim kadarıyla ikizler gösteriş ister maddiyat ister o sende olduğu sürece no problem

• ben ikizlerim ama maddiyat istemem tam tersi pahalı şeylere yonelmem ki onun parası yok zaten..balık burcu çok duygusal bende oleyim onun ağladığını görünce içime öküz oturuyo ama onun yanında ağlamamak için elimden geleni yapıyorum ağlasam sanki yenilicem gibi geliyo ..

• Öncekileri Göster
    • bilmem ölemi artık ama adam bana bişe demeden beni bıraktı..:(

• sorunu tamamen kendine arama bence

• ikizler burcu balığı oynar

• Alıntı...Ikizler ve Balik birçok yönden zittir, fakat zit kutuplar her zaman birbirini çeker. Bu iliskinin bir çok inis ve çikisi olacaktir, sonuç ise size baglidir.Balik derinden sever ve baglanir, siz ise fazla derine inmeden iliskinizi yasarsiniz. Bu, ruhen ve bedenen sevilmek, hem de anlasilmak isteyen Baligi tatmin etmeyecektir. Balik hayatinin askini ararken siz bu olasiligi düsünecek kadar bile ayni iliskide kalamazsiniz. Sizin kalbiniz kafanizin içindedir o ise ask söz konusu oldugu zaman sadece kalbi ile hareket eder. Duygusal, hassas Balik sizi hayal bile edemeyeceginiz duygu derinliklerine götürüp tatmadiginiz duygulari tattiracaktir.Balik için seks kutsal bir ayin gibidir, mumlar, çiçekler, kokularla dolu, iki bedenden çok iki ruhun bir araya gelisidir. Yataktaki deneyiminizin unutulmaz olmasi içinde çok yavas hareket edecektir.Balik insaninin kendi dünyasi da dolu oldugu için sizin sürekli disarida mesgul olmanizdan rahatsiz olmayacaktir. Arada bir ayri olmanizin askinizi alevlendirdigini düsünür. Balik kendi fantezileri ile dolu bir rüya aleminde yasar ve zaman zaman yalniz kalip meditasyon yapmaya, düsünmeye ihtiyaç duyar.Ikinizde mesgul insanlar oldugunuzdan birbirinize uygunsunuzdur. Siz hava , Balik ise su elementi oldugu içinde uyumlusunuz. duygusal kapasiteniz onu gerçekten sevmeye yeterli ise ve ondan faydalanmaya kalkmayacaksaniz Baligin pesini birakmayin. Aksi takdirde dönmemek üzere uzaklara yüzecektir. Onun arkasindan karsiliksiz askini ve evrende az bulunan Neptün 'sü isiltisini özleyeceksiniz

• teşekkürrler :)

• rica :)

• burcları bu kadar önemseme bence :) tencere kapak olur de geç :D

• yok önemsemem ki okadar takıntılı değilim sadece merak iştee..

• rakı balık gibi olur..

• Balık bilmemde terazi erkegiyle süper oluyormuş :)

• ben teraziyim :)

• Öncekileri Göster
    • ...

• bla bla bla

• nerden buldun balık erkeğini :)sakın kaçırma derim doğru olduğun ve sadık olduğun müddetçe sorun yok

• doğruyum sağdığım benide çok seviyodu ama bir anda bıraktı hiç bişe solemeden neden bile solemedi .

• hmmm kesin bir şeyler çok ağırına gitmiş seni fazla üzmemek içinde gitmiş bence

• oturur aglarsınız birlikte hergün :D

• Bende ikizler burcuyum bir balık kadını ile birlikte oldum kesinlikle deneme derim balık ve ikizler çok zıtlar.

Kızlar Ne Diyor 13

• annem yengec :D babamda balık :D tesadüfe bak.balık erkegi cok duygusaldır.. iyi niyetlidir saftır temizdir.ama cokta uyanıktır.. cok iyi bilirim.. yengeci tam tanımlayamayacagım bazen cok degişkendir :)

• EEE NOLMUŞ :ddddddddddddd

• pardon?

• YOK BİŞE :)

• Ikısıde cok dengesız burclardır zor gıbı

• evt çok dengesizim

• Bende ikizler burcuna sahibim balık burcu erkek arkadasımm vardıı cok kıskanc ve nazlıydıı :) sürekli ilgi istiyorduu.Dedigim dedikti.Terkeddim.Anlıycagınn balık burcu erkejkler cok nazlıı ve kıskanc oluyorlarrr..Hic cekememm..

• link şöyle olursunuz

• burç ikizler yükslen balıkSiz duygulu, duyarli, degis­ken, çift kismetli, güzellikler ve hayaller pesinde kosan, alingan yapida, herkesle uyum içinde yasamayi isteyen, sevecen, hisleri gelismis birisiniz. Zekâniz ve yetenekleriniz sayesinde essiz hayallerinizi gerçeklestirebilirsiniz. Güzel­lige, sanata ve manevi degerlere tutkunsunuz.Yetenekleriniz sayesinde yaratici düsünce gücü gerekti­ren sanat dallarinda basarili olabilirsiniz. Meslek olarak güzel sanatlar, psikoloji, arastirma, turizm, dekorasyon ve moda tasarimciligi ile ilgili islerde basarili olabilirsiniz. Sansinizi perde, sahne ve yayin kuruluslarinda da deneye­bilirsiniz.Ask ve sevgi konusunda çok duygusalsiniz. Hayalleriniz-deki sevgiliyi arayip buluyor, bîr süre iliskinizi devam etti­riyor, sonra sikiliyor yeni bir sevgili ariyorsunuz. Ani ka­rarla evlenmemeniz gerekiyor, sonra pisman olabilirsiniz. Sevimli, neseli, titiz Basak ile hayatinizi birlestirebilirsiniz.

• ikizler burcu kadınından hiç hoşlanmıyorum. soruya gelirsek nasıl anlaşırlar bilmiyorum.

• neden mesela ...ben ikizlerim yukselenimde balık
      :)

• Balık buldun ye, İkizler buldun kaç

• Biz mantıklı ikizler kızları duygusal balık burçlarını süründürür ağlatır depresyona sokabiliriz sanırım :D

• aynen katılıyorum

• denemedim

• bende ikizlerim balık ve basaklar böyle nedensız ceker gıderlerr snı ıstemıyorum demek bıle cok gelır onlaraa..

• ben balığım sevgilim ikizler oluyor ya neden olmasın

• 1 ayda 20 kere ayrılıp barışırsınız, en sonunda bu durumdan sıkılıp kendi yollarınıza gidersiniz. ikizler kadını balıkla yapamıyor arkadaş.

Yükleniyor...