Askere gitmeden aileme mektup yazmak istiyorum. Ailemdeki sıkıntı ve sanki uzak kalmışlık

Ailem anam babam ablam ve erkek kardeşim ben olarak 5 kişiden oluşuyor. Şimdi babam zaten kendi halinde pek iletişimimiz yok, olsun da istemiyoruz... Daha Fazla

Güncellemeler:
Admin değiştirdiğin başlık ne alaka yazdıgımla oku bari dogru duzgun !

Evi terkettim 2 gündür yaşadıklarıma bugun son noktayı koydular sagolsunlar.

Askerligi tecil ettircem ozamana kadar arkadasta kalacagım

En İyi Görüş

• Arkadaşım, sen haklısın bu hemde yüzde yüz..

maalesef ev içinde hele ki dengesız aıle yapılarında böyle durmlar çıkıyor...

Sen mızmılanmadıgın paranıda kazandıgın için isteklerın karşılanaıyor gıbı gelıyor...

Bır söz var bu dogru aglamayan meme vermezler...

Ama bence uzulme bu durmlara bak senı olgunlaştırmış bu yaşadıkların. hem ıcınde rahat annecıgıne yuk olmadın ılerde kendını takdır edeceksın..

isyan etme boşuna elıne bırşey geçmez... Bu duruma karşı çıksan senden kötusu olmaz bıle..

mektup yazmadan da kızkardeşınle ıletısme gecebılırsın annelne konus bılrısın..

Demem o ki kendı kendı uzme içten içe sınderella gıbı hıssetme ... Imkanın varsa ıletısme gırmeye çalış..

Emın ol kı senın gözune çöp batsa onların içi sızlar.. babanın bıle ıcı sızlar.. Ama maalesef duygularımızı en yakınlarımıza gösteremıyoruz.. Bırde şu var herşeye ragmen ınsan aılesının kıymetını kaybedınce anlıyor sanırım.. kardeşler arasında her zman dıdışme olur.. kendını dusun ablana bısey olsa ıcınsızlamaz mı.. Emınım kı kardeşının rahatsızlıgı bıle bıle senı uzyordur.. Boyle ıste her evde bunabenzer durmlar var..

• Tabide neden illa birimiz incinince degerini anlıyoruz.

Ben kardeslerime elimden geleni yapıyorum ne kadar emegime saygı gostermeselerde destek olmaya calısıyorum ama 1 gun gecmeden neden unutuluyor yaptıklarım ona uyuz oluyorum sadece artık uzaklastım zaten kendi halimdeyim yoluma bakıyorum bi anam var okadar

• Öncekileri Göster
    • tamam arkadaşım bıraz kafanı dınle sakınleş..

Uzaklaşmak ıyı gelır ortamdan..

sonra daha ıyı karar verırsın..

• istersen son olayı anlat..