• Sor
  • Bence

En iyi saç düzleştirici markasını önerir misiniz?

saç düzleştirici aldım. markası braun ama bişeye yaramıyor, 5 dakika sonra yine eski haline dönüşüyor saçlarım..bana en iyi saç düzleştirici markası... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Remington S9950 - cok harika .. yaklasik 230 derece falan.. Istedigin dereceye + ve - ile ayarliyorsun. Saclari yipratmadan düzlestiriyor.. Sac lotionu gibi birsey var bunun icinde, bunlarla sacini düzlestirdiginde özel bir parlama veriyor saclara.. Harika birsey ben zamaninda 70 euro ya falan almistim simdi ucuzlamis 30 euro .. Kesinlikleeeee tavsiye ederim.. 2 senedir kullaniyorum.. Hic bir kusuru yok

• bende düzelştiric almayı düşünüyorum saçlarım böyle keçe gibi oluyor yıkanınca karşıyıor birbirine ütleriyor anca düzleştirmeyle güzel bir görünüm sağlayabilirim.Fakat saçımı yıpratmasını istemiyorum.Remington nasıl bu konuda saçı yıpratıyor mu?

• tesekkürler.. Saclari digerleri kadar kesinlikle yipratmiyor onun özelliklerinden birtanesi de o zaten..

Erkekler Ne Diyor 25

• erkekler kullanabiliyor mu bu mereti?

• hepsi saçını yakar

• Philips Pro XL ..ablam kullanıyor ve aşırı memnun.

• remington iyi;)

• tefal buharlı ütü :)

• tefal ( ütü markası olarak ) :)) ünide benim kız arkım hep ütü kullanırdı eskiden düzleştirici mi varmış be yaw :)

• saçların fırça gibi gözüküyo

• 1991 model tefal ütü 3. dereceye getir demiri bile düz eder asla saç yakmaz

• Saç markası :D

• akdarlar da mecit efendi şampuanı var iyi besleyicidir hoş bana yararı olmadı ama sana olur :)

• :D mecit efendi, hiç duymadım ama bir bakarım. sna nie yararı olmadı ki

• kelin ilacı olsa hesabı :)))

• babylines en iyi marka o bozulmaz ömürlük

• tercihim yokbenim kuyruk bayaaaaaaa inatçıdümdüz durmuyor pez.evenk S:Danca kuaför ile

• sizinde düzleştirici kullanmanız ilginç kardeş

• evet
      ben kullanıyorum
      daha doğrusu kullanmam çok sonuç vermediği için kullanmıyorum
      ama bu kadar şaşırma bence sen
      [:

• babyliss candır can

• Tresan - Isırgan Otlu şampuan kullan düm düz olur.

• dalgalı yapan var mı :/ Mısır püskülü gibi benimki zaten

• benimkide düz saç tresanla yıkadım mı iyice düzleşiyor ondan dedim, resmen ön taraf hafif havaya kalkıp sonra iniyor bir şey deniyordu onun adına unuttum, dalgalı yapmak istersen, kremli şampuanlar yapar bir miktar, panten, blendaxın limonlusu yapar biraz, defneli şampuanlar yapar, he herbel lifenin aloeveralı şampuanı baya dalgalı yapıyor. birde btım sabunu acayip kabartmıştı hoşuma gitmişti ama sonra döktü bende bıraktım.

• Ben philips kullanıyorum saçlar kıvırcık fena işe yarıyor öneririm iyon üfleyenden al :)

• aynn aynısı bndede var süper ama feci yakıyor :XD

• aynen bir kaç kere anlıma değdi fena acıttı :=)

• Ütüyle düzleştir :D

• ütü

• saclarimi fena sekilde yakti tövbeeee :DD

• Ütü bence...

• en kötüsü o zaten..saclarimi hememn yakti kötü oldummm :(((

• yok ben hep öyle yaparım..

• beko

• degıstr garantılıdır onlar

• Bim LeDüz kullanıyorum . Köküne kadar düzleştiriyor

• 4 yıldır evkur da çalışıyorum.en iyisi nedir kullanıcıya göre bilmem.bir bayan geldiğinde alışverişe yanında arkadaşları ile ne kadar övsek de braunu arkadaşları önermiyor.ismi var başka işe yaramaz diye.tek gelebilenlere satıyoruz.bir de Remington ile alakalı bir sorun hiç çıkmadı bukadar.yalnız başka çalışan arkadaşlara denk geldimi bilmiyorum.

• hmm tsk bilgin icin ;)

• braun, seramik kaplı

• onu duymadim ama genel buraun markasi oldugu icin bana önermeeee:DD

• sevgilim çok memnun.

• braun yada philips kız arkadaşım philipis kullanıor çok memnun

• Profiline bakıyorumda seninle aynı fikirdeyim. Yani makine kötüdür :))

• evet öyle ...önerdigin marka var mi?

Kızlar Ne Diyor 62

• Herkesin derdi olan bir şey bende kullanıyordum bir zamanlar bıraktım kendi haline döndü düzleştiricinden vazgeçmediğin sürece pek düzelmez.

• özel bir ürün kullandın mı yanında

• Öncekileri Göster
    • sağol :)

• ne demek :)

• Beko çok güzel.

• braun satin ion çok iyi hemde saçımı kırmıyor.

• braun bendede var hic biseye yaramadi :((

• satin iyon mu peki? o önemli

• o aletten dolayı değildr saçların yıprandıysa bi zmn sonra tutmaz düzü uçlarından aldr braz kenedene gelsn saç yine dene

• braun elite muthis

• bendekide braun zamanında en iyi modelini almıştım tırt çıktı.

• aynen canım :((yenisi al bence

• alacam canım buldum bi tane güzelmiş öyle diyorlar

• Baybless.

• Philips kullanıyorum ama bulamadım netten

• link en baştaki 4-5 yıldır kullanıyorum oldukça memnunum

• bence düzleştirme saçları mahfediyor bitiriyor ya çok zararlı

• Saç duzlestiricisinin ütüden farki yoktur.. saçların hasar gormemesi mümkün degildir. Zamanla uçları sararir. Kiriklar oluşur. Saçını kestirmek zorunsa kalırsın sadece ucunden degil üstelik, yukarilardan itibaren.
    Sen hiç bulaşma canim benım. Ne kullanirsan kullan mahvediyor

• yapma ya :( peki haftada 1-2 kere yapmayı düşünüyodum da ben gene de aynı mı olur

• Öncekileri Göster
    • aslında haklısın ben de biliyorum da kendimi kandırıyorum işte :)

• Benim saclarim çok uzundu. Kestirmek zorunda kaldim yeni yeni toparliyorum. Hamur gibi olmuştu

• Benimde rowenta bende memnunum link bulamadım.

• arzum Erdem Kıramer ;)

• remington kullanıyorum tavsiye ederim

• kac saniyede isinir?

• yaklasık 20 30 snde ısınıyor

• 20 sn yede ısınıyor zaten taktığın an mavi ışığı yanıp sönüyor sabit yandığında tamamen ısınmış oluyor

• Babyliss sac düzlestiricisi harika.

• remingtonu da tavsiye edenler hangisini alsam arada kaldim :(

• O da güzel marka ama sac düzlestiricisini kullanmadım henüz. Zaten bu 2 markadan baska alma.

• bende Arzum'un Erdem Kıramer düzleştiricisi var mükemmel onu almalısın

• kac dakikada isinir?

• hızlı 1 1 bucuk dakika falandır 230 dereceye cıkıyor ama iyonlu oldugu için saca cok zarar vermiyor

• Rowenta buharlı düzleştirici kullan saçları kırmadan sağlıklı şekilde düzleştiriyot

• remington kesinlikle

• Beko dan aldim fön gibi yapiyo.. 10 numaraa..

• Remington'dan şaşma :)

• Remington üstüne tanımıyorum

• tatlım babyliss'e bak harika düzleştiricileri var çok memnunum

• revington la babyliss karisti kafam :PP

• revington kullanmadım hiç ama arkadasım memnun değil babyliss den ben çok memnunum yıprtamıyor saçı harika düzleştiriyo

• Philips Pro XL kullanıyorum çok memnunum

• Arzum erdem kıramer saç düzleştirici ve maşası mükemmel tavsiye ederim

• peki remingdom nasi ?

• Belkide saçların ıslakken veya yeni yeni kurumuşken düzleştiriyorsundur.. bu yüzden saç eski haline dönüyordur?

• Sinbo link

• bakarim ona yeterki braun olmasin :SS

• link ben blue house kullanıyorum yıllardır ve çokta iyi ısı derecesi falan :)

• link süper kesınlıkle tavsıye ederm

• Babyliss yada philips ikisini tek geçerim...

• remingtom ?

• Öncekileri Göster
    • babyliss link le gömerirmsn bakayim:)

• Yaa link gönderemiyorum xperden dolayı modeli Babyliss Pro 230 Ceramic Tourmaline ben 6 sene önce aldım daha tık bile demedi valla çok memnunum...

• remington tek gecerim. braun hic bise ise yaramıyo sacı yolmaktan baska.remington sleek and curl kullanıyorum. memnunum.

• remington kac dakikada isiniyor?

• Öncekileri Göster
    • remington kuaförlerinde tercih ettiği marka gerçekten profesyonel, ben de hem maşası hem düzleştiricisi var, diğerlerini de zamanında denedim ama bi remington etmezler ;))

• 2ay

Ya bende onu almak istiyorum sleek curl ü ama saclarim kolay duzlesmiyo ve cabuk bozuluyo duzlestirme konusunda iyimidir dümmdüz olmasını istiyorum

• Daha Fazla
Yükleniyor...