En iyi saç düzleştirici markasını önerir misiniz?

saç düzleştirici aldım. markası braun ama bişeye yaramıyor, 5 dakika sonra yine eski haline dönüşüyor saçlarım..bana en iyi saç düzleştirici markası önerir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Remington S9950 - cok harika .. yaklasik 230 derece falan.. Istedigin dereceye + ve - ile ayarliyorsun. Saclari yipratmadan düzlestiriyor.. Sac lotionu gibi birsey var bunun icinde, bunlarla sacini düzlestirdiginde özel bir parlama veriyor saclara.. Harika birsey ben zamaninda 70 euro ya falan almistim simdi ucuzlamis 30 euro .. Kesinlikleeeee tavsiye ederim.. 2 senedir kullaniyorum.. Hic bir kusuru yok

• tesekkürler.. Saclari digerleri kadar kesinlikle yipratmiyor onun özelliklerinden birtanesi de o zaten..

• bende düzelştiric almayı düşünüyorum saçlarım böyle keçe gibi oluyor yıkanınca karşıyıor birbirine ütleriyor anca düzleştirmeyle güzel bir görünüm sağlayabilirim.Fakat saçımı yıpratmasını istemiyorum.Remington nasıl bu konuda saçı yıpratıyor mu?

Erkekler Ne Diyor 25

• akdarlar da mecit efendi şampuanı var iyi besleyicidir hoş bana yararı olmadı ama sana olur :)

• kelin ilacı olsa hesabı :)))

• :D mecit efendi, hiç duymadım ama bir bakarım. sna nie yararı olmadı ki

• babylines en iyi marka o bozulmaz ömürlük

• Bim LeDüz kullanıyorum . Köküne kadar düzleştiriyor

• tercihim yok

benim kuyruk bayaaaaaaa inatçı

dümdüz durmuyor pez.evenk S:D

anca kuaför ile

• evet

ben kullanıyorum

daha doğrusu kullanmam çok sonuç vermediği için kullanmıyorum

ama bu kadar şaşırma bence sen

[:

• sizinde düzleştirici kullanmanız ilginç kardeş

• remington iyi;)

• Philips Pro XL ..ablam kullanıyor ve aşırı memnun.

• tefal buharlı ütü :)

• braun yada philips kız arkadaşım philipis kullanıor çok memnun

• tefal ( ütü markası olarak ) :)) ünide benim kız arkım hep ütü kullanırdı

eskiden düzleştirici mi varmış be yaw :)

• hepsi saçını yakar

• babyliss candır can

• Tresan - Isırgan Otlu şampuan kullan düm düz olur.

• benimkide düz saç tresanla yıkadım mı iyice düzleşiyor ondan dedim, resmen ön taraf hafif havaya kalkıp sonra iniyor bir şey deniyordu onun adına unuttum, dalgalı yapmak istersen, kremli şampuanlar yapar bir miktar, panten, blendaxın limonlusu yapar biraz, defneli şampuanlar yapar, he herbel lifenin aloeveralı şampuanı baya dalgalı yapıyor. birde btım sabunu acayip kabartmıştı hoşuma gitmişti ama sonra döktü bende bıraktım.

• dalgalı yapan var mı :/ Mısır püskülü gibi benimki zaten

• 1991 model tefal ütü 3. dereceye getir demiri bile düz eder asla saç yakmaz

• Ben philips kullanıyorum saçlar kıvırcık fena işe yarıyor öneririm iyon üfleyenden al :)

• aynen bir kaç kere anlıma değdi fena acıttı :=)

• aynn aynısı bndede var süper ama feci yakıyor :XD

• erkekler kullanabiliyor mu bu mereti?

• 4 yıldır evkur da çalışıyorum.en iyisi nedir kullanıcıya göre bilmem.bir bayan geldiğinde alışverişe yanında arkadaşları ile ne kadar övsek de braunu arkadaşları önermiyor.ismi var başka işe yaramaz diye.tek gelebilenlere satıyoruz.bir de Remington ile alakalı bir sorun hiç çıkmadı bukadar.yalnız başka çalışan arkadaşlara denk geldimi bilmiyorum.

• hmm tsk bilgin icin ;)

• saçların fırça gibi gözüküyo

• Ütüyle düzleştir :D

• braun, seramik kaplı

• sevgilim çok memnun.

• onu duymadim ama genel buraun markasi oldugu icin bana önermeeee:DD

• ütü

• saclarimi fena sekilde yakti tövbeeee :DD

• Ütü bence...

• yok ben hep öyle yaparım..

• en kötüsü o zaten..saclarimi hememn yakti kötü oldummm :(((

• beko

• degıstr garantılıdır onlar

• Saç markası :D

• Profiline bakıyorumda seninle aynı fikirdeyim. Yani makine kötüdür :))

• evet öyle ...önerdigin marka var mi?

Kızlar Ne Diyor 61

• magicare saç bakım serumu kullan, kesinlikle memnun kalacaksın :) reklam gibi oldu ama çok güzel bir ürün ben keşfettiğime çok sevinmiştim :D

• internetten araştırdım ama memnun değilmiş kullananlar :/

• düzleştirici saçı yakar canım ona veda etmen lazım birkaç ay.
    benim de denizde tıprandı saçlarım yoğun bakım kremleri kullanıyorum şu an bir de maske yapacağım yumurta zeytin yağı badem yağı ile ama müsait olamadım. şimdilik kendi hallerinde düzelmeye başladılar

• Haftada bir iki fazla değil ki. Isıya karşı koruyucu krem kullanmayı unutma. Mümkünse düzenli olarak saçlarına bakım uygula ki dayanıklı olsun.

• bence düzleştirme saçları mahfediyor bitiriyor ya çok zararlı

• Saçtaki kepeklerden arınmak için saçınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna biraz elma sirkesi koyun ve saçlarınızı bu su ile durulayın

• bende karıştırdım heralde neyse sen o sayfaya bak işine yarar şeyler var

• kepekle ne ilgisi var anlayamadım sonuçta kepek saç kökleriyle ilgili :)

• düzleştirici kullandığın zaman olur ama

• Öncekileri Göster
  • Herkesin derdi olan bir şey bende kullanıyordum bir zamanlar bıraktım kendi haline döndü düzleştiricinden vazgeçmediğin sürece pek düzelmez.

• ne demek :)

• sağol :)

• hayır kullanmadım düzleştiricini bırakırsan kendine gelir eğer istersen kullanabilirsin belki çabuk kendini gösterir ama ben kullanmadım kendine gelmişti yani

• Öncekileri Göster
  • Saç duzlestiricisinin ütüden farki yoktur.. saçların hasar gormemesi mümkün degildir. Zamanla uçları sararir. Kiriklar oluşur. Saçını kestirmek zorunsa kalırsın sadece ucunden degil üstelik, yukarilardan itibaren.
    Sen hiç bulaşma canim benım. Ne kullanirsan kullan mahvediyor

• Benim saclarim çok uzundu. Kestirmek zorunda kaldim yeni yeni toparliyorum. Hamur gibi olmuştu

• aslında haklısın ben de biliyorum da kendimi kandırıyorum işte :)

• Kesinlikle aynı olur. Bulasmani tavsiye etmem. Saçın parlaklığını alıyor

• Öncekileri Göster
  • Rowenta buharlı düzleştirici kullan saçları kırmadan sağlıklı şekilde düzleştiriyot

• remington kesinlikle

• link ben bunu kullanıyorum 4sene once 200 tl ye almıstım fıyatıda ıyıymıs kesınlıkle bunu al en superı bu bence cok memnunumm ayrıca rowentaymıs braun mus bu markalar yan ürün olarak satıyo duzlestırıcıyı ama babylıss sadece sac için üretilen bir marka denemeni tavsıye ederım pişman olmazısın

• Benimde rowenta bende memnunum link bulamadım.

• braun en iyisi .. fakat artık düzleştirmiyorum çünkü saçı 1 kere düzleştirirsen 20 kere fönlemiş olursun çok yakıyor saçı o yüzden bıraktım . 1 düzleştirmek = 20 fön

• philips ama memnun eğilim plakaları çok geniş 4 yıl önce almıştım

• Philips kullanıyorum ama bulamadım netten

• benim düzleştiricim Arzum. Saçı gerçekten çok çok iyi düzleştiriyor fakat fena halde de yakıyor. Ama en iyi marka tabiki Remington

• link en baştaki 4-5 yıldır kullanıyorum oldukça memnunum

• Rowenta kullanıyorum ,memnunum .

• Calor kullaniyorum gayet memnunum.

• hımm yurtdışında mısın evet ya yok o marka

• Belki Turkiyede yoktur bu marka.

• hiç duymamıştım yeni mi

• TARTIŞMASIZ REMİNGTON :D

• Roventa iyi bir marka tavsiye ederim

• ben bunu kullanıyorum ve çok memnunum link

• remington sleek&curl alman lazım mukemmel ötesii dün aldım teknosadan 149 tl felandı

• Beko dan aldim fön gibi yapiyo.. 10 numaraa..

• o aletten dolayı değildr saçların yıprandıysa bi zmn sonra tutmaz düzü uçlarından aldr braz kenedene gelsn saç yine dene

• arzum Erdem Kıramer ;)

• remington diyorum baskada bişi demiyorum :)

• Remington'dan şaşma :)

• philips

• Remington kesinlikle

• link süper kesınlıkle tavsıye ederm

• SalonStraight Pro XL Düzleştirici

205°C, Seramik

kesinlikle öneririm yıllardır kullanıyorum ama sana tavsiyem bu maşaları her gün kullanma saçlarım çok dökülmüştü eskiden her gün o sıcaklığa saç dayanmıyor

• Remington üstüne tanımıyorum

• braun elite muthis

• ben babyliss aldım yeni 120 tl'ye iki kere kullandım çok memnunum süper yani.saçının cinsine de bağlı ama

• en yüksek 200 ama benim saçlarımince o yüzden yetiyo.230luk falan da var

• yüksek derecesi kac ?:)

• Remingtonn

• 270 derece, 30 sn'de isinyo cok pratik

• yüksek derecesi kac :)?

• Bu alanda uzmanlaşmış olan Remington bence..

• en yüksek derecesi kac ?.:)

• Baybless.

• Beko çok güzel.

• tatlım babyliss'e bak harika düzleştiricileri var çok memnunum

• revington kullanmadım hiç ama arkadasım memnun değil babyliss den ben çok memnunum yıprtamıyor saçı harika düzleştiriyo

• revington la babyliss karisti kafam :PP

• braun model neydi?

• hmm benim ki model braun satin hair 5 guzl sacları bozulmuyo ztn.

• braun es1 :( cok igrenc tamam ilk basta düz oluyor ama üstünden 5 10 dakika gecince dalgali oluyor

• Babyliss yarıo..

• bence babyliss dene..

• aklim aristi revington mu babyliss mi? :(

• Philips Pro XL kullanıyorum çok memnunum

• remington kullanıyorum tavsiye ederim

• 20 sn yede ısınıyor zaten taktığın an mavi ışığı yanıp sönüyor sabit yandığında tamamen ısınmış oluyor

• yaklasık 20 30 snde ısınıyor

• kac saniyede isinir?

• En iyisi kuafore gidip yaptirmak

• Arzum erdem kıramer saç düzleştirici ve maşası mükemmel tavsiye ederim

• peki remingdom nasi ?

• Babyliss yada philips ikisini tek geçerim...

• Yaa link gönderemiyorum xperden dolayı modeli Babyliss Pro 230 Ceramic Tourmaline ben 6 sene önce aldım daha tık bile demedi valla çok memnunum...

• babyliss link le gömerirmsn bakayim:)

• Onu hiç denemedim bilmiyorum ama daha önceden braun denedim birde arzumun saç şekillendirme setini ikiside berbat çıktı sakın onlardan düşünme... ,

• Öncekileri Göster
  • Babyliss sac düzlestiricisi harika.

• O da güzel marka ama sac düzlestiricisini kullanmadım henüz. Zaten bu 2 markadan baska alma.

• remingtonu da tavsiye edenler hangisini alsam arada kaldim :(

• bende Arzum'un Erdem Kıramer düzleştiricisi var mükemmel onu almalısın

• hızlı 1 1 bucuk dakika falandır 230 dereceye cıkıyor ama iyonlu oldugu için saca cok zarar vermiyor

• kac dakikada isinir?

• braun satin ion çok iyi hemde saçımı kırmıyor.

• satin iyon mu peki? o önemli

• braun bendede var hic biseye yaramadi :((

• Braun acayip saç yıpratıyor.Önermem.2 yıldır arzum kullanıyorum.Hep hesaplı hem oldukça iş görüyor.

• denerizz :))

• Braun link

• saça göre değişiyor ben beğeniyorum seni bilemem..

• 6 sene önce aldığım fakir'in üstüne düzleştirici görmedim daha. bozulucak diye ödüm patlıyo. gidip bi daha fakir fakir makinalar da alamam:(

• Belkide saçların ıslakken veya yeni yeni kurumuşken düzleştiriyorsundur.. bu yüzden saç eski haline dönüyordur?

• sinbo ve philips alma da ne alırsan al braun iyi diye düşünüyorum ama sakın 120 tl falan da verme onlar da kötü çıkıyor 40 tl makuldür.

• benim de bir philipsim vardı 1 ay sonra bozuldu üstelik geri de almadılar o yüzden alma dedim arkadaşın gitmiş 120 tl vermiştir o philipse ama braunun 40 tllik makinesi philipsin 120 tllik makinesine bin basar bence.

• braun cok kötü bisey anlamadim kiz arkadasimin phillips ve cook iyi ama ben daha iiyi markalara göz atmak istyiorum..

• Remington iyidir;)

• onu almayi düsünüyorum ama babyliss i tavsiye edeler var kararsiz kaldim :(

• Ne dakikasi...20 saniye sürmüyor! ;)

• kac dakikada isinir?

• Sinbo link

• bakarim ona yeterki braun olmasin :SS

• braun

• o zaman babylis al

• hic sevmyiorum o markayi 5 dakika sonra eski halime dönüsüyor

• bendekide braun zamanında en iyi modelini almıştım tırt çıktı.

• alacam canım buldum bi tane güzelmiş öyle diyorlar

• aynen canım :((yenisi al bence

• link

ben blue house kullanıyorum yıllardır ve çokta iyi ısı derecesi falan :)

• remington tek gecerim. braun hic bise ise yaramıyo sacı yolmaktan baska.remington sleek and curl kullanıyorum. memnunum.

• remington kuaförlerinde tercih ettiği marka gerçekten profesyonel, ben de hem maşası hem düzleştiricisi var, diğerlerini de zamanında denedim ama bi remington etmezler ;))

• al memnun kalırsan bana da öner =)

• hm ozaman remington alicam kararim kesin .dd

• Öncekileri Göster
  • Saç düzleştirici hiçbir kuaför önermez gerçekten iyiyse.

Düzleştirici kullanma derim, saçları kırıyor, mahvediyor.

• haklisin o kunuda ama bana lazim :((

• Bendeki philips gayet güzel

• 5 dkkada :) 205e kadar çıkıyo ısısı

• kac dakikada isiniyor

• 4 yıl önce 100 liraydı yanlış hatırlamıyorsam :D

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...