Senin sevdiğinle değil seni sevenle beraber ol

senin sevdiğinle değil seni sevenle beraber ol bu sözü ne kadar doğru buluyorsunuz ?

Güncellemeler:
ya herkez mutlu olamayız felan yazmış kimse sevdirmek için bir çaba sarfederim diyen yok :(

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben bu felsefeye inanmıyorum.Beni seven insana ne kadar katlanabilirimki? O beni seviyor diye ona kaç yıl katlanabilirim.Tabiki beni el üstünde tutar , sever , değer verir ama içimde ona karşı hiç bir şey yoksa ve gelişmiyorsa zamanla onla ne kadar mutlu olabilirimki? Sevmek isterdim ve onunda beni sevmesini isterdim.Eğer hayatta bunu bulamıyorsa yalnız kalmak isterdim çünki benim başka insanın hayatını beni seviyor diye yanında kalamazdım.

• sen birisini seviyosan o seni sevmiyosa sen acı çekmezmisin

• Öncekileri Göster
    • peki ben beni sevmesi için yapabileceğim şeyler var mı sürekli karşısında olmam gibi felan veya ufak hediyeler ne bileyim yani ?

• Sevgi satın alınmazki..Ben bana birisi hediye verse ve beni sevdiğini biliyorsam hediye kabul etmem.Benim ona verdiğim her ilgi onu umutlandıracaktır.Durumunu bilmiyorum ama hakkında en hayırlısı olsun.

Kızlar Ne Diyor 7

• beraber ol diye bitmese idi iyiydi cümle..

• peki beni seveni ben sevmiyorsam sevmeye sevmeyede beraberlik olurmu?

• çift taraflı sevgi saygı olmadan bi tırt olmaz

• herkes kendini seveni beklerse herkes yalnız kalırdı mutlaka birinin ilk adımı atması gerekiyo ki aşık olmak da insanın elinde değildir zaten şahsen benim elimde olsaydı hiç böyle bişeye kalkışmazdım durduk yere acı çekmenin manası nedir

• biraz dogru ama eger sen sevmiyorsan bi süre sonra oda sevmekten vazgecer

• bende katılmıyorum benim sevmediğim bir insan beni ne kadar çok severse sevsin o ilişki yürümez beni mutsuz eder karşılıklı olması gerek .

Erkekler Ne Diyor 8

• İkisindende uzak durucan özaman. Çünkü bu tip şeyler tek taraflı olmaz ilişki dediğin karşılıklıdır. Sevdiğin kızın dikkatini çekmek için uğraş diğerine hiç umut verip üzme ..

• fifty fifty.. sevdiğini istersen o seni sevmez tek taraflı olur...seni seveni seversen karşılıklı olur, mutlu olursun.

• Birbirinizi sevin işte lan. neyi uzatıyorsunuz

• işte sorun orda senin sevdiğin karşında dolaşırken sen seni seveni nasıl sevecen

• Boşver sen bunları , karşılıklı aşkı bulana kadar bekle

• En güzeli , beni seveni ben sevebileyim

• Bayanlar için geçerli. Erkeklerde geçerli olması cok zor. Sevdiğin insan icin katlandigin sıkıntılar, zorlukları göz ardı etmeni sağlıyor.

• Bence mantık çerçevesinde 10 numara bir söz ama gel gör ki öyle olmuyor sevdiğim biriyle birlikte olmak kötü bence.

• Sevmediğimle beraber olmak ; ne beni , ne de beni seveni mutlu eder. O yüzden katılmıyorum .

• herşey insanlar için

Yükleniyor...