Sevgilim tamamen değişmiş, tarikatçı olmuş. Seviyorum ama kalbimden çıkmasını istiyorum. Çok yoruldum.

2.5 yıldır çıkıyoruz. Çok eğlenceli aktif sürekli gecelerde takılan biriydi. Tabi ben vaktimin çoğunu evde geçiren bir kız olduğum için çok değer veriyodu İlk tanıştığımız yıl yurt dışına okumaya gitti. Ben fedakarlık yapıp bekleyeceğimi söyledim. ikinci yıl yani bu yıl türkiye'ye döndü ama o kadar değişmiş ki tamamen bu hayattan kopmuş vaziyette tarikatçı olmuş herşeye sinirleniyor dışarı çıkarken makyaj yapmıçaksın kapalı şeyler giyiceksin. çalışmana izin vermiyorum. üstüne üstelik ilerde ikinci eş alabilirim dedi. Sürekli tartışıyoruz. Bana sen bu kötü huylarından vazgeçmezsen ben senden vazgeçerim rahat ol diyo bende tamam düzeliçem diyorum halbuki evden bile ckmıyorm ztn eskiden bu halimi öpüp başına koyardı ama şimdi beni kendine ibadet konusunda eksik buluyo artk sanırm namaza bile başladım ya durum böyle bi yandanda istemiyorum çok yoruldum artık kalbimden atabilsem vazgeçicem ama napiçamı şaşırdm bu istedikleri asla benim tahammül edebilceğim şeyler değildi kendime inanamıyorum bırakmam lazım ama yapamıyorm onsuz nefes alamicak hale gelmism yani ne onunla ne onsuz olabliyorum evden dışarıda çıkmıyorm psikolojim bozldu iyice. sorunları halletmek içn yarn buluşucaz onun değişmesini beklemem mümkün değil artk sizce ne yapmalıyım..

0|0
9|11

En İyi Kız Görüşü

• ya manyakmısın nesin kızım sen, bildiğin düşünceleriyle seni ezmiş? sen neden tamam düzelicemd iyosun ki adama ne yanlış yaptın ki? hayatını karartmaya niyetin varsa devam et, sanki zorluyorlar seni adamla olacaksın illa diye. O vazgeçmeden sen vazgeç. gerçi böyle kızı bulmuş gıkı çıkmıyan niye vazgeçsin. Gel sen izmirde tatil yap 1 hafta, anca öyle toparlarız kafanı.

0|0
    • Şikayet

hehehgüzel demişsin ben izmirliyim zaten bi çeşme yapmak lazım pskolojm bozuldu bana kalsa çoktan bırakırdım ama annem çok seviyo temz çock bidaha zor bulrsun öyle diyo istemiyorm diyorum beni üzüyosn beni dinle diyo arada kaldm anlıcagn ama içimden vazgeçmek geliyo

• Şikayet

arkadaşlarımın hepsi böyle diyo işte=) valla burdaki yorumlarla braz daha kendime geldm. şuan ne o konuşuyo ne ben. eğer konşursa konuya giricem artk

• Şikayet

hala ilk adımı ondan mı bekliyorsun, sen başla sen bitir.