Sevgilim tamamen değişmiş, tarikatçı olmuş. Seviyorum ama kalbimden çıkmasını istiyorum. Çok yoruldum.

2.5 yıldır çıkıyoruz. Çok eğlenceli aktif sürekli gecelerde takılan biriydi. Tabi ben vaktimin çoğunu evde geçiren bir kız olduğum için çok değer... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

• ya manyakmısın nesin kızım sen, bildiğin düşünceleriyle seni ezmiş? sen neden tamam düzelicemd iyosun ki adama ne yanlış yaptın ki? hayatını karartmaya niyetin varsa devam et, sanki zorluyorlar seni adamla olacaksın illa diye. O vazgeçmeden sen vazgeç. gerçi böyle kızı bulmuş gıkı çıkmıyan niye vazgeçsin. Gel sen izmirde tatil yap 1 hafta, anca öyle toparlarız kafanı.

• hehehgüzel demişsin ben izmirliyim zaten bi çeşme yapmak lazım pskolojm bozuldu bana kalsa çoktan bırakırdım ama annem çok seviyo temz çock bidaha zor bulrsun öyle diyo istemiyorm diyorum beni üzüyosn beni dinle diyo arada kaldm anlıcagn ama içimden vazgeçmek geliyo

• Öncekileri Göster
    • arkadaşlarımın hepsi böyle diyo işte=) valla burdaki yorumlarla braz daha kendime geldm. şuan ne o konuşuyo ne ben. eğer konşursa konuya giricem artk

• hala ilk adımı ondan mı bekliyorsun, sen başla sen bitir.